Inglot

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2015. április 29.

Lelőhely:   Inglot márkabolt

• egészséges színt ad az arcnak
  • gazdag állaga egyenletes alkalmazést tesz lehetővé
  • a paletta színei keverhetőek egymással

blessed

2018. május 20.

Nagyon tetszik a márka, hatalmas színválaszték van szemhéjpúderekből és rúzsokból. A freedom systemmel pedig magamnak válogathatok össze palettát; minden kis mágneses tokban van. Nemrég matt rózsaszín pirosítóra lett szükségem, így vettem egyet tőlük; a képen a bal legszélsőt. Visszafogottabb mályvás szín, de kellően pigmentált,teljesen matt, így munkába is jó lesz. Fent volt kb. 4-5 órát mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

Miliana

2016. január 1.

Lengyelországban vettem egy szép univerzális matt színt (nem is tudom, mihez áll legközelebb, se nem pink, se nem barack, se nem piros, talán mályvás..?), nagyon jó áron volt (már nem emlékszem pontosan, de a tök jó matt tejüveg tetejű, mágneses tokkal is abszolút megérte). Pigmentált, de túlzásba nem lehet vele esni - bár le kéne cserélnem a Real Techniques pírecsetem, mert annyira puha, meg nagy a feje, nem bírom vele normálisan felvenni az anyagot a normál minőségű (azaz nem poroló) pirosítóimból. Kár, hogy nincs nálunk Inglot, annyira szép az üzletük is kint, és hatalmas a kínálat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.