Inglot

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Glowla, Módosítva: 2019. április 16.

Kiszerelés:   0,2 g
Lelőhely:   Inglot márkabolt

Szemceruza, mely lágy vagy precíz vonalat biztosít intenzív színnel és hosszú élettartammal. Egyik oldalán a liner, a másik oldalán egy szivacs biztosítja, hogy könnyedén tudd használni.

Glowla

2019. április 14.

Láthatatlan sminkhez kerestem természetes hatású ceruzát a szempillatövek alászínezéséhez (529 árnyalat).
Amiben nagyon jó ez a ceruza: természetes, fakóbarna szín (529), nem csillámos, nem zselés, nem harsány. A Full Metal terméknév megtévesztő, a csomagolásra értendő, nem a színre.
A szempillák közötti területre rápontozva dúsabb hatást eredményez, szinte megfigyelhetetlenül. Alsó pilláknál a pontozásos technika szintén szuperül bejön.
A kifutások a szivaccsal satírozhatók, esetleg füstös szemsminknél célirányosan is használható.
Hátránya, hogy több réteges felvitelnél nekem az alsó szemhéjra mászott le idővel. Szimpla rétegben viszont semmi gond vele. (Ezt lehet a boltban is tesztelhgetni, meggyőződés végett.)
Hegyezéshez a dobozában van egy apró céleszköz, amivel viszonylag könnyen hegyezhető. A csavargatással vigyázni, érzékeny a mechanikája.
A bél egy 3 mm átmérőjű, 2,8 cm hosszú rúdacska.
Csak azért veszem, mert a piacon más festék nem hozza ezt a matt, természetes hatást. Helyettesítő termék létezése esetén túlárazottnak értékelném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

A bél egy 3 mm átmérőjű, 2,8 cm hosszú rúdacska.