Inglot

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LSlemmer, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Inglot márkabolt
Kategória:   Sminkek szájra

A kímélő formula elképesztő fedést biztosít, így lehetővé téve a vad és egyedi megjelenést a színek rétegzésével. Az applikáció egyenletes és egyszerű, hosszan tartó és nem ragadós hatással. 4 árnyalatban kapható.

Különleges összetevők:

• E-vitamin
  • Barackmagolaj: Hidratáló, puhító és simító összetevőkkel büszkélkedhet, úgy mint az A- és az E-vitamin.
  • Bőrpuhítókban gazdag: Védőréteget képez a bőrön, hogy megelőzze a nedvesség párolgását, mialatt folyamatosan hidratálja az ajkakat, puha és sima tulajdonságokat kínálva.

Csillampor26

2020. május 18.

Nekem a Flamingo árnyalat van meg. Háááát nem estem hasra tőle. A színe alapból szép, de valahogy olyan furcsa a textúrája. Felkenés közben nagyon rá kell nyomni az ajkakra, hogy működjön. Ezután szinte azonnal beleül a szám apró ráncaiba, kb úgy néz ki, mint egy rosszabb minőségű matt rúzs 3 óra hordás után, szinte mintha peregne. Ha kicsit tovább van rajtam csak tovább romlik a helyzet, egy kis szárítással megspékelve. Egyáltalán nem kopik egyenletesen, de hogy is tenné, ha alapból sem volt az. Sajnálom, hogy ez nekem nem jött be, mert a színe tényleg tetszett volna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 18.

muszika

2019. november 15.

Nekem a Dolce arnyalat van meg es az egyik kedvenc ruzsom lett. Tartos, konnyu felvinni es gyonyoru a finishe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

KrisztinaZsofia

2019. január 20.

Nekem a JLO rúzsokból a hibiscus árnyalat van meg. A netes képek nem teljesen adják vissza a színét, képekhez képest narancsosabb az árnyalat a valóságban. A csomagolása letisztult, szép fekete borítás egy kis rozé arannyal megbolondítva. A rúzs krémes állagú, könnyű vele bánni. Nem szárítja az ajkakat, nem ragad össze a szád tőle. Szépen pigmentált színe van, narancsos, korallos árnyalatban pompázik. Evés, ivás mellett is egyenletesen kopik, nálam abszolút nyerő választás, későbbiekben tervezek más árnyalatban is beszerezni belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 20.

Cannes

2019. január 16.

Hat nem vagyok elajulva tole semilyen ruzsom nem szaritott meg de ennek sikerult,Valahogy nem ezt vartam semilyen szinten,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Pentaerythrityl Stearate/Caprate/Caprylate/Adipate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Methyl Glucose Sesquistearate, Lanolin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Isoeicosane, Isodecyl Neopentanoate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Methyl Glucose Sesquistearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum/Fragrance, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.