Inglot

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GossipGirl, Módosítva: 2012. december 13.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   Inglot márkabolt
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Dodo2017

2018. július 15.

Nekem egy kicsit barnába hajló szürkés árnyalat van meg. Nagyon szép szín, könnyű volt festeni is vele, de nem tartósabb egy átlag lakknál - nálam 3, max 4 nap duplán kenve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 15.

Daisyyy

2018. április 11.

Csodaszép lakk, a pink árnyalatban vettem meg, 2 rétegben kentem, nagyon jó krémes, fényes, sűrű lakk, intenzív a színe, de az ecsete borzalmasan kicsi, vékony, a kupakja is kicsi..., nem tudom kinek találták ki, gyerekeknek?? - hogy ennyire kicsi legyen az ecsetrésze, elképesztő amatőrség. 3 ezer ft körül vettem Arénában, ennyi pénzért elvárnám, hogy normális ecsete legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

peachcricket

2016. június 9.

Nagyon szeretem, gyönyörű, de visszafogott színe van. Ápol és szépít :) Egy rétegben selymes fényt ad, kettőben kiadja a teljes színt. Nagyon tartós!!! Strapáltam rendesen és így is két hétig tartotta magát (egy rétegben). Hajfestés után kezdett el kopni, de gondolom a festéknek köszönhetően :) El tudom képzelni, hogy tovább is bírja. Ő lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

Erzsi73

2014. január 27.

Szép színekben kapható, gyorsan és fényesre száradnak a krémes színek, tartóssága 3 nap fedőlakkal (nálam, pedig gyengék a körmeim).
Ami negatívum, az ára, mivel csak külföldről lehet beszerezni, átszámolva 2800 Ft. körül van, ezt nagyon soknak találom.
Én a 361-es enyhén korallos élénk rózsaszínt választottam, nagyon tetszik a színe, ezért lett 4 csillagos az értékelésem, az ára miatt csak 3,5 érdemelne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 27.

viktorianikolett

2013. június 21.

nekem is fent marad 1 hétig :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 21.

nekem is fent marad 1 hétig :P

GossipGirl

2013. január 30.

Szerintem nagyon jó lakk :D Egy hétig fent maradt, nem pattogzott, talán csak egy kicsit veszített a fényéből.. De én pont nem feltűnő színűt kaptam... :D (és én is utáltam őket :D)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 30.

dodoos

2012. december 27.

Nekem annyira nem jött be ez a körömlakk. :( Hamar lepattogzik,ritkán használom a feltűnő színei miatt,és már csak azért is ellenszenves mert a cseppet sem kedves lengyel cserediákomtól kaptam...;))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 27.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.