Inika

Ár:   8380 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 7 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucisunderground, Módosítva: 2019. május 21.

Vedd meg online: Organicharmony.hu, 7 990 Ft

A Inika Lip & Cheek krém az ajkakon és az arcon egyaránt alkalmazható. Kellemes textúrája védő, hidratáló és ápoló hatású, mialatt a természetes pigmentek ragyogó befejezést biztosítanak. A kiválasztott növényi olajok a tartósságról és a szép színeredményről gondoskodnak.

• gazdag és szép szín
  • töltőanyag, alkohol, talkum, parabén, olaj, parfüm és tartósítószer mentes
  • tartós színeredmény
  • sokoldalú - az ajkakra és az arcra
  • vegán, gluténmentes, laktózmentes és halal

Ár: 7 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Nessy

2020. július 29.

Adventi naptárban volt, magamtól nem vettem volna meg, mert nem igazán szeretem a krémes állagú pirosítókat, rúzs helyett pedig nem gondoltam volna, hogy megállja a helyét. Nagyot tévedtem, mert szép és természetes színt ad az arcnak (pár pöttyöt elég feltenni és finomat eldolgozni) és az ajkaknak is. Kicsit túl nagyok benne a csillámok, de azért kellően diszkrét akár mindennapos használathoz is, mert nem fényes és ragacsos, inkább szaténos, még a csillámok ellenére is. Sokkal jobban bírja a napi terhelést mint sok más kifejezetten tartósnak hirdetett lip stain, és tényleg könnyű viselni. Egyetlen hátránya, hogy enyhén szárít. Picurka, önmagában drágának tartom, de tényleg nem kell belőle sok, erősen pigmentált. Kis mérete az előnye is, praktikus lehet utazásnál, vagy táskába dobva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Antioxidánsok: Tocopherol