Inika

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 5 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 11.

Kiszerelés:   1,2 g
Vedd meg online: Naurel.hu, 4890 Ft

Teljesen természetes összetevőkkel készült, gyönyörű színeit ásványi pigmentjei biztosítják.

Kupakja nagyon praktikus, hiszen egy ceruzahegyezőt tartalmaz, így mindig felkészülten láthatsz neki a sminkelésnek.

Az organikus édesmandula, orvosi lestyán és szezámolaj gyengéden ápolja a szemkörnyék érzékeny bőrét, a kandelilla- és karnaubaviasz pedig kellemes állagot biztosít, megkönnyítve használatát.

A CCPB organikus minősítésével rendelkezik.

8 árnyalatban érhető el.

Ár: 4890 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

lenochka

2021. augusztus 4.

Nagyon tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Nagyon tartós!

Nessy

2020. augusztus 4.

Nem használok szemceruzát már kb.10 éve, ha ki akarom emelni a szemem, akkor inkább szemhéjtushoz nyúlok. Adventi naptárban volt egy fekete ceruza, fel is tettem eladásra, aztán meggondoltam magam és kipróbáltam... nagyon szép vékony vonalat sikerült húznom vele a szempillatőbe, de a hatás sokkal finomabb, hétköznapibb lett mint tussal.
Megtetszett a látvány, így megtartom.
Satírozgatni is könnyű, mégis tartós, egész nap a helyén marad. Könnyen siklik, de inkább szürkének mondanám, nem drámai fekete, ahhoz többször át kell húzni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Megtetszett a látvány, így megtartom.

lysza1985

2017. március 7.

Egy lila színt vettem, elég kemény ceruza, ennek ellenére jól siklik és pigmentált is. Mindenképpen szüksége van a szememnek most kicsit természetesebb, nem irritáló összetevőkre, remélem hosszútávon is barátok maradunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

Zellerlevel

2016. június 27.

Nagyon bevált. Szeretem a füstös hatású sminket és ez a ceruza remek társ ebben. Szép, egyenletes vonal húzható vele, amit aztán kedvére satírozhat az ember. Nem kenődik el, nekem a nap végig kitart. Jó választás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

denisawry

2016. február 4.

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én még mindig nem találtam meg azt a szemceruzát, ami nem kenődik fel a szemhéjamra egy órán belül.. legalábbis eddig! Az Inikáról sokat hallottam már, hogy megéri az árát, na mondom, végre én is teszek egy próbát. Tökéletes szín, a tartósságra sincs panaszom, ajánlom, lányok!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 4.

rosetta5

2015. szeptember 1.

Könnyű vele dolgozni, nem kenődik el, tartós. Kicsit tartottam, hogy mennyire bírja majd ki a napot egy ilyen bio cucc, de kellemes meglepetés volt, hogy mennyire jó minőségű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.