Inika

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Wellbe-n 7900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 6.

Vedd meg online: Organicharmony.hu, 9 490 Ft

Az INIKA teljesen természetes szempillaspirálja amellett, hogy gyönyörű pillákkal ajándékoz meg, nem tartalmaz káros adalékanyagokat, így bátran viselheted egész nap! Vegán, kíméletes az érzékeny szeműekkel is.

Dupla-Z” keféjének köszönhetően szép egyenletesen oszlathatod el a festéket, mely dús, ugyanakkor természetes hatást kölcsönöz. A benne található kandelilla- és karnaubaviasz kellemes állagot biztosít, megkönnyítve használatát.

Ár: 7900 Ft , Eladó: Wellbe
6 féle változat elérhető
Ár: 9 490 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

AnnaBalazs

2017. június 4.

Az biztos, hogy még barátkoznom kell a gondolattal hogy nem csinál giga-mega pillákat. Viszont az érzés, hogy végre nem fáj, és nem lesz vörös és duzzadt a szemem, mindenért kárpótol:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

denisawry

2016. február 17.

Szépen kiemeli a pillákat, nekem inkább dúsításra, mint hosszabbításra van szükségem. Én tökéletesen elégedett vagyok vele, az meg csak plusz előny, hogy nincs tele mindenféle szintetikumokkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 17.

rosetta5

2015. május 28.

Sokat sminkelem magam, ezért számomra nagyon fontosak a bio készítmények. Idáig a natúr szempillaspirálokkal nem volt túl jó tapasztalatom, mert vagy nem emelték ki a pillákat vagy állandóan lefolytak. Pár hete a tévében láttam valamelyik női műsorban egy beszélgetést a természetes sminkekről. Elég meggyőzőnek tűntek az ott használt termékek, ezért rendeltem is párat belőlük. Ez a szempillaspirál az egyik kedvencem lett! Elsőre furának tűnt az állaga, mert kicsit tömörebb, mint egy hagyományos spirálé, de nem nehezítette el a pilláimat, nagyon látványos és tartós! Szuper választás volt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.