Initio Parfums

Ár:   53 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, az összetevőket feltöltötte: Annemarie, Módosítva: 2019. szeptember 12.

Ár:   53 500 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az Initio két vonalat foglal magába: egyrészt ősi rituálék illatát hozza vissza az Absolutes sorozat keretében, másrészt a Naturoprint technológia segítségével olyan feromon-hatású parfümalapanyagokat kelt újra életre, mint a valódi ámbra és mósusz. Nemcsak az illatukat ahogy a modern szintetikumok teszik a hétköznapi parfümökben, hanem a hatásukat is.

Az Absolute-ok a Magnetic Blend-ekkel (feromonszerű erősítők) kombinálva egyedi, különleges hatású illatmezőt hoznak létre, de mindegyik akár önmagában is használható.

Blessed Baraka főként mósuszon és szantálfán alapuló formula, ami szerencsét hoz és pozitív energiához segít

Initio Parfums Blessed Baraka fújós
Ár: 3500 5ml, 6700 10ml , Eladó: Annemarie
Állapot: 5 és 10 ml fújósok , Helyszín: Szeged , fizetés: banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Lanett

2019. január 8.

Na végre megfejtettem! Napok óta próbálom előkotorni az emlékezetemből, hogy melyik parfümre hasonlít az illata. Először el akartam adni a mintát a kezdeti kocsmaszaga miatt, de a leszáradása nagyon tetszik és én ezt az illatot már ismerem. Rajtam egy az egyben Juliette has a gun Moscow Mule. Őt meg nyárra terveztem beszerezni, így ez a minta marad nálam. Egyébként tényleg hasonló az összes Initio parfüm leszáradása, anyukám szerint hányás szag. :-) Én elfogult vagyok a márkával szemben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

galagonyanya

2016. február 3.

Nem lehet összekeverni az Initio parfümöket, jóllehet külsőre igencsak hasonlóak. Azonban mindegyik üveg mást rejt - fel is töltöttem a sorozat hiányzó darabjait. A Blessed Baraka szerintem kimondottan uniszex illat, van benne valami férfias, füstös-dohányos jelleg, ez még nem is kellemetlen. Amit nehezebben viseltem - mert az Initio-k javát kipróbáltam már - az a leszáradás fázisa, mely kimondottan szúrós izzadságszag. Tényleg. Ezt persze lehet "állatias" jelzővel illetni, meg feromonnak hívni, de azért azt tanácsolom mindenkinek: mielőtt vásárol, várja meg ezt a fázist is a próbánál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

babyface

2016. január 18.

biztos, hogy nem keverték össze a absolute aphrodisiac-ot és ezt? :D mert számomra ez is felér egy afrodiziákummal. isteni vanília keveredik a legfinomabb szantálfával én még némi oud-os jelleget is vélek felfedezni benne. engem leginkább parfums de marly herodjára emlékeztet fahéj nélkül. a márka mósuszával keverve isteni és nagyon tartós is bár a két parfüm több mint 100 ezer forintért elég borsos... :) egy hűvös kétvizsgás napon teszteltem szerencsehozó képességeit jelentem remekül szuperált annak is! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

juditkaa70

2015. december 13.

A megtestesült finom, vonzó,NŐ illata. Telitalálat! :) Már a polcomon van,a mósusszal együtt! :) Ne hagyjátok ki csajok! Nagyon finom illat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Pentaerythrityl Tetrabehenate/ Benzoate/ Ethylhexanoate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.