Inkness

Ár:   1890 Ft és 4290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pankusz, Módosítva: 2021. július 2.

Ár:   1890 Ft és 4290 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"A krémet úgy terveztük, hogy a TE tetoválásod utóápolásában (utókezelésében) is segítséget nyújtson. Könnyen kenhető, hamar felszívódik és nem hagy zsíros érzetet maga után, valamint ápolja, vitalizálja és óvja a gyógyuló tetoválást az első két hétben."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

SzySza

2022. június 30.

Jó pár tetováláson túl vagyok, jó pár krémet próbáltam is ebből adódóan. Az inknessre az rtl egyik műsorában figyeltem fel, aztán amikor jött a következő tetkóm, be is szereztem. Árban vállalható, én a 100 ml-es kiszerelést vettem meg, a tetoválásom legyógyulása után is maradt belőle bőven. A frissen varrt bőrt szépen hidratálja, nem zsíros, könnyen beszívódik. Kevés is elég belőle, nem kell vastagon kenni, szépen eloszlatható. Szépek az összetevői is, igy most a maradékot kisebb sebekre szoktam kenegetni. Szépen segíti a hámosodást, gyógyítja a bőrt. Nálam abszolút kedvenc lett, ha tetkó, akkor innentől csak inkness! :) A legjobb, amivel találkoztam!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 30.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Felületaktív anyag és tartósítószer.