Best of Beauty 2019

Innisfree

Ár:   2000 Ft alatt   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2015. március 17.

Ár:   2000 Ft alatt
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Krikike

2019. július 7.

Nekem ez a maszk tök semleges. Igazából azon kívül hogy ad egy kis én időt és hűsít ebben a melegben, semmit de semmit nem nyújt. Kicsit ragad, tény és való hogy annyi cucc van benne hogy bőven jutott a nyakamra dekoltázsomra, de semmit nem vettem észre. Semmit nem csinált a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

h09

2017. február 6.

Nagyon elegedett vagyok vele. Egyaltalan nem csipett. Nekem teljesen beszivodott, es erezheto volt a valtozas. 2 napig teljesen barsanyos es feszes volt tole a borom. A maszk alaposan at van itatva a szerummal, annyira h a csomagolasban maradt folyadekkal meg a dekoltazsomat es a nyakamat is alaposan be tudtam kenni. Egyaltalan nem ragadt utana a borom. A maszkot jol fel tudtam helyezni az arcomra. En legalabb feloran at magamon szoktam hagyni az ilyen maszkokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 6.

barbiii_sz

2016. május 8.

Hidratálja és pillanatnyilag feszesíti is a bőrt, de ugyanakkora csípte is az arcomat és mint utólag kiderítettem valószínűleg a benne elég előkelő helyen szereplő alkoholnak lehet köszönhető, amit hosszútávon nem is szerencsés használni, szóval nem próbálkoznék vele újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Lásd denaturált alkohol.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mandarin héjának a kivonata. Hogy mire szolgál a krémekben arról nincs információ, Paula Begoun szerint főleg illatanyagként használják, és nincs semmilyen előnyös hatása  a bőrre, sőt potenciális bőrirritáló.

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.