Innisfree

Ár:   $1.2   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anna09, Módosítva: 2016. június 20.

Ár:   $1.2
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Frissen préselt szederrel készült maszk, mely feszessé és rugalmassá teszi a bőrt, miközben csökkenti a ráncokat. Jeju Green Complexet tartalmaz (zöld tea, mandarin, kaktusz, kamélia levelek, orchidea).

Wee

2019. szeptember 8.

Sokszor változik a csomagolás és elnevezésük is. Én az acai berry-s szériából vettem.
3 féle maszkot árulnak: cream, essence es water típusút.
Ez cream típusú, nekem a szuper száraz bőrömre nagyon tápláló volt.
Az előző szériában fehér krém volt a tasakban, az újabban már nem volt annyira fehér. De hatásában nem maradt el a korábbitól.

Valóban hagy egy ragacsos érzést, az illata édes kellemes. Nehéz maszk. Száraz bőrre viszont nagyon jó. Másnapra puha lesz és táplált a bőröm.
Ár érték aránya szuper.
-1 csillag mert a mézes társa jobban teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

3 féle maszkot árulnak: cream, essence es water típusút.
Ez cream típusú, nekem a szuper száraz bőrömre nagyon tápláló volt.

Ár érték aránya szuper.
-1 csillag mert a mézes társa jobban teljesít.

csill87

2017. augusztus 26.

Imádom a szövetfátyol maszkokat ez pedig egy nagyon jó kis maszk. Ez a fajta nem tartalmaz alkoholt, ami nekem nagyon jó, mert az alkoholos maszkok csípni szokták a bőröm. De ez nem csíp, nagyon kellemesen hidratál. Sajnos figyelni kell, mert ugyanennek a márkának más fajta maszkja pl tartalmaz alkoholt, mint mondjuk az aloe verás, amire pont azt írták, hogy nyugtató.

Ez a maszk nagyon szuper, a mérete még egészen jó, nem annyira nagy, mint néhány másik márkánál. Pont kellően nedves, nem túlságosan, mert sajnos már jártam úgy, hogy kivettem a csomagból a maszkot és annyira át volt itatva folyadékkal, hogy szó szerint csöpögött. Kicsit ragacsos a használata után a bőröm, de nem vészes, úgyis lefekvés előtt szoktam ezeket használni.

Ud.: Tényleg vigyázni kell ezekkel a maszkokkal, mert annyira más mind egy termékcsaládon belül is. Most próbáltam ki ezek közül az epreset, de nagyon alkoholos illata volt, nem kellemes, abból biztos nm fogok többet venni, a bőrömmel sem csinált semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

BirsAlma

2017. május 23.

Nem olyan régen rendeltem. Már régóta szemeztem vele. Anyukámnak is rendeltem, neki acai bogyósat. Hát ő nagyon szerette, nagyon jó a száraz bőrének. Nekem annyira nem vált be. Ragacsos maradt a bőröm,és olyan vékony filmréteg maradt az arcomon. Eléggé zavaró volt. Sajnos nem az én maszkom. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak