Innisfree

Ár:   $1.2   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Amanina, Módosítva: 2016. július 12.

Ár:   $1.2
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A benne lévő friss zöldtea-kivonat mélyhidratáló kezelést biztosít a bőrnek, és nyugtató hatású.

nyinails

2017. november 8.

Sajna valószínűleg pattanást okozott nálam. Elég gyanús volt, hogy a használata után jött ki másnap, kb egyrakáson 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Sisszy

2017. április 18.

Szeretem az Innisfree maszkokat, ezzel se vagyok másképp. Teszi a dolgát, szépen hidratála a bőröm és lehúzza a pirosságot. A maszk mérete is megfelelő, nem csúszkál. Szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Njoythestyle

2017. március 20.

Szuper kis fátyolmaszk, nagyon szép, egységes bőrképpel ébredtem másnap, a meglévő gyulladások mértékén is enyhített az aktív hatóanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Amanina

2016. július 4.

Ez egy fantasztikus maszk! A többi fajtáját is ki akarom próbálni, de ezzel a zöldteával nem nyúltam mellé, az tuti!
Fátyolmaszk, tehát nem krém a zacskóban, amit kenegetni kell, hanem egy komplett összehajtogatott maszk, ami jóóól át van itatva a zöldtás oldattal. Feltéve elég hűs, fantasztikusan ápolja az arcot. Én fél órát szoktam fenthagyni, nagyon kellemes az illata is. Bőven tartalmaz folyadékot, így le szoktam simítani egészen a nyakamra is belőle, sőt, miután végeztem a fél órával, néha átteszem a dekoltázsomra is.
Másnap olyan sima arccal ébredek, mint egy kisbaba. JA és semmi bőrirritálást vagy húzódást nem tapasztaltam. Szuper !!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology