Innisfree

Ár:   $1.2   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jemelja, Módosítva: 2016. július 13.

Ár:   $1.2
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A rizs kivonat nyugtatja a bőrt és ragyogást ad neki, a sötét foltokat halványítja. A grépfrút és a mandarin antioxidánsok, az aloe nyugtat, a sodium hyaluronate vízmegkötő, az orchidea kivonat ránccsökkentő, a kamilla pedig gyulladáscsökkentő.

aranypáva

2017. október 7.

Jó kis maszk, de nem feltétlenül azt kapjuk, amit ígér.
A fátyolmaszk tejszerű folyadékkal van bőségesen átitatva, érezni, hogy minőségi anyagokkal van teli.
Nagyon jól és mélyen hidratál, másnap is éreztem a hatását, azonban a sötét foltokat egyáltalán nem halványítja, nem fehéríti ki a bőrt, mint a legtöbb ázsiai maszk. Ettől függetlenül valószínűleg újraveszem, mert régóta keresek általános hidratáló maszkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Jó kis maszk, de nem feltétlenül azt kapjuk, amit ígér.

tdobos

2017. május 4.

Ugy tunik a hozzaszolasokbol, hogy a kombinalt borre sok ez a maszk. Valoban nagyon gazdag hatoanyagu, de az en foltokban szaraz, vizhianyos es erzekeny borommel csodat tett. Jol hidratalt, feltoltotte a borom es a ragacsossag is elmult kb. 5 perccel a hasznalat utan. En barmikor ujravennem es fogom is talan egyszer, de hat annyi csabito maszk van a piacon, hogy muszaj lesz mast is kiprobalnom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Njoythestyle

2017. március 20.

Az én kombinált, zsíros bőrömön egyáltalán nem működött ez az arcmaszk, nem is itta be a bőröm a hatóanyagot, másnap pedig jóval több gyulladással az arcomon ébredtem, emellett rendkívül fénylett a bőröm, de nem a jó értelemben :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

_zsulu_

2017. január 2.

Nagyon szerettem volna jóban lenni vele, de nem sikerült megbarátkoznunk. Az én arcomra nem igazán passzolt, de ezt már megszoktam, túl tudok rajta lépni. Hasonlóan a koreai arcmaszkokhoz ebben is sok az esszencia, a maszk használata után még két napig biztos tudja kenegetni magát akinek bevált a beltartalom. Az én bőrömön sajnos nem szívódik be, és egy kellemetlen ragacsos-zsíros réteget hagy maga után. Olyannyira, hogy kénytelen voltam alvás előtt letörölni az arcom. Látványos eredményt sem hozott, sem ránctalanításban, sem ragyogásban sem hidratáltságban. Ami még maradt belőle, azt elajándékozom, hátha az én rendszeremben van a hiba. Viszont az általam eddig használt maszkokhoz viszonyítva ez nálam maximum egy hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Sisszy

2016. december 31.

Imádom ezt a fátyolmaszkot. :D Selymes és puha lesz tőle az arcom, a maszk mérete is tökéletes és éppen kellően van átitatva, nem érzem azt (mint más maszkoknál) hogy folyik le az arcomról. Csillagos ötös! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Kaha91

2016. november 27.

Előre leszögezem, hogy nem használtam még fátyol maszkot, ez volt az első próbálkozás. Hidratált és élettel teli lett az arcom, de annyi "krém" maradt az arcom, melyet nem tudott beszívni a bőröm, hogy teljesen meglepődtem, hogy ez normális-e.
Még kísérletezem, egyenlőre 3 csillagot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Még kísérletezem, egyenlőre 3 csillagot adok.

jemelja

2016. július 7.

Kellemesen hidratált, valóban ragyogó lett a bőröm tőle. Lassabban ivódott be, mint más maszk. Maga a maszk mérete viszont ideális, ellentétben az átlagos, kicsi koreai maszkokkal. Az illata nem rizsre emlékeztet, hanem simán csak valamire, amihez illatot adtak. Ezt tudtam volna nélkülözni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!