Innisfree

Ár:   $1.2   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2015. március 17.

Ár:   $1.2
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Krikike

2019. július 7.

Szépen hidratál, reggelre simább lesz az arcbőröm tőle. Én egy picit beteszem előtte a hűtőbe :) A parfüm miatt kap 4* minek bele???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

tdobos

2017. május 4.

Tobb maszkot is probaltam a markatol. Jo ez az uborkas valtozat, tulajdonkeppen nincs vele problema, szepen hidratal, frissit, nem irrital, de megsem volt az a wow erzes, mint pl. az Innisfree rizses maszkjaval. Ujra nem vennem azt hiszem, de nem bantam meg, hogy kiprobaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Mundow

2016. január 2.

Kellemesen frissítő maszk. Kipirosodott az arcbőröm tőle. Kicsit ragacsos utána a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

magicalzelda

2015. december 3.

Az eddigi legjobb maszk, amit próbáltam. Érzem, hogy valóban felfrissíti a bőröm, könnyen és hamar beszívja a maszkon lévő anyagot, és egyáltalán nem irritál.Ugyan egy nagyon pici ragacs tényleg marad utána, de különösebben ez sem zavaró. Az egyetlen negatívuma annyi, amit már előttem is említettek, hogy elég nagy a maszk és folyton igazgatni kell, mert szép lassan lecsúszik az ember arcáról :P De ettől függetlenül is ötös. Biztos, hogy fogok még vásárolni belőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

kay37

2015. november 18.

Nagyon szuper maszk, szépen hidratál, segít lohasztani a gyulladásokat, a pirosságot lehúzza, miután leveszem, várok még 10 percet, de sajnos így is marad egy enyhén ragacsos réteg az arcomon, így átöblítem, de a babapopsi bőr megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

megnemmondom

2015. július 22.

Nagyon szeretem! Pihe-puha lesz tőle a bőröm, nagyon jól hidratál akkor is mikor teljesen ki van száradva az arcbőröm. Póbáltam már a teafásat, uborkásat, aloe verásat, zöld teásat és limeosat is, egyik sem irritálta a bőröm pedig nagyon érzékeny. Egyetlen rossz pont hogy mintha nem az én fejemre lenne méretezve igazgatni kell össze vissza hogy mindenhova érjen az arcomon.
Repülőn kicsit furcsán néznek rám ha armaszkkal a fejemen üldögélek de sebaj, akkor van a legtöbb idő ilyesmire. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Lásd denaturált alkohol.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Mandarin héjának a kivonata. Hogy mire szolgál a krémekben arról nincs információ, Paula Begoun szerint főleg illatanyagként használják, és nincs semmilyen előnyös hatása  a bőrre, sőt potenciális bőrirritáló.

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.