Innisfree

Ár:   $14   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Alice83, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. január 4.

Ár:   $14

Színezett primer mely tartóssá teszi a sminket, mindamelett korrigálja a bőr hibáit.

3 színben kapható: viola, pisztácia, rózsaszín

natulcien

2018. március 15.

A rózsaszín tulajdonosa vagyok. Ez az első olyan primerem ami ennyire sűrű állagú. Pupa, MAC, Maqpro, primerek után ez a koreai vonulat meglepően sűrű. Használom az arcomra hidratálás után,és az alapozó előtt, de alapozóval összekeverve is. Akkor meglepő, de világosítja a végeredményt.Igazából a krémezés után pár percig fehéres az arc tőle, aztán szépen összeolvad a bőrszínnel. Ez fura, de meg lehet szokni, csak nem szabad kétségbeesni első használatkor. Én alapvetően a természetes fedést szeretem és olyan alapozókat is használok amiknek minimális a fedése, vagy nagyobb fedésűekből igazán kis mennyiséget, és primerrel, BB-vel keverve, így csak erről tudok nyilatkozni. A végeredmény minden esetben üde, természetes arcbőr, kissé fényes finish-el. Azt nem találtam meg, hogy a rózsaszín milyen bőrproblémát hivatott helyrehozni, én üde arcszínért vásároltam ezt a fajtát. Irritációt, bőrproblémát nem okoz, és nem szárít. MAC, Shiseido alapozókkal használom, amikkel jól együttműködik. Összességében teszi a dolgát, nem tudok róla rosszat mondani, de valószínűleg kipróbálok még más koreai primert is a kíváncsiságom miatt. Nem különösebb szerelem, így nem tartom csodaszernek, de lepontozni sem szeretném, mert amit ígér, azt betartja, így megérdemli az 5 csillagot.
2018. március 8

Frissítés: Nem tudom mi történhetett, mert mintha bemelegedett volna ez a krém. Már nem olyan sűrű, és napi szinten használom, mindenféle felállásban, alapozóval, BB krémmel kísérletezem vele és egyre jobban szeretem. Egyértelműen jól keverhető folyékony, és krém állagú alapozókkal is, amiknek világosítja a hatását. Természetes, egységes, szép színt biztosít. Ha pedig alapozó alá rakom akkor semmilyen színváltoztató hatása nincs. Ez egy nagyon hasznos véletlen tapasztalás számomra, mert így a sötétebb árnyalatú nyárra vásárolt alapozóimat is használni tudom . Ma pl. a következő keveréket próbáltam ki: ez a primer+Secret Key koreai BB+Paulmoise folyékony alapozó összekeverve és kézzel eloszlatva az arcomon: a hatás pedig csodás babapopsi bőr, világosabb árnyalatban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

2018. március 8

Alice83

2014. április 21.

Ebayről rendeltem és megmondom őszintén nem tudtam h mire számíthatok, mivel még sohasem volt báziskrémem..ill. egy kis mintám volt az etude house sweet recipe rózsaszín bázisából, mely nekem nagyon megtetszett, de valamivel tisztább krémet kerestem gondoltam ez megteszi, hisz imádom a márkát..
Vegyesek az érzelmeim a termékkel kapcsolatban..először is nem számoltam azzal h ez bázis, tehát tartós és alapozó alá használatos(tudom a nevében is benne van)..na mármost ez tényleg tartós, szerintem egyértelműen a koreai klímára tervezték, ezzel egy tikkasztó nyári napot is kibírna a sminkem..viszont én inkább valami szép rózsaszín, könnyű fényvédős krémet szerettem volna, mondjuk ami hidratál és beszívódik..na szóval ez az aminek tervezték, nem vonok le miatta csillagot, mellesleg nem leszek tőle pattanásos és szép kissé világosító, de egyértelműen babarózsás tónusa lesz tőle a bőrömnek..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 21.

Antioxidánsok: Arbutin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.