Innisfree

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Bettiiyy, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 8.

Kategória:   Ajakápolók

Az ajkak természetes nedvességét megtartja, és bőséges nedvességet biztosít. Az egyszerűen használható applikátor kifejezetten az ajak természetes illeszkedéséhez lett tervezve.

11 különböző színnel és tea illattal

Grumpi

2019. szeptember 24.

Sky Vanilla Tea árnyalatot vettem és nem igazán vagyok megelégedve.Színe egészen finom,természetes rózsaszín,illata is nagyon jó.Ami a legnagyobb gond,hogy nem hidratál hanem kiszárítja a számat!Vastagon alá kenem a labellot,hogy ne kapja le a bőrt a számról.Anélkül 4-5 órán belül fél centis darabokban vállik fel a bőr.Valami lehet benne amit nem bírok mert ilyet még soha nem tapasztaltam.Kár érte!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Bettiiyy

2019. július 3.

Amikor először próbáltam használni, csak nyomtam, nyomtam, nyomtam és nyomtam a tubust, de egyszerűen nem akart jönni semmi belőle. Erősen pedig nem mertem rászorítani, nehogy kipukkadjon, de muszáj volt. Nem pukkadt ki, és utána el is indult belőle az ajakápoló.
Meglepően tömör állagú, élénk színű ajakbalzsam. Szerencsére tényleg az ajkak formájára van kitalálva az applikátor, és így könnyen szétkenhető ez a nagyon erős szín. A szétkenésnél pedig enyhül picit a szín, és pár perc után mintha idomulna az ajkakhoz, egy nagyon üde, természetes hatást idézve elő.
Nekem kellemes, nem túl ragacsos érzetet ad, ami egy idő után veszít a nedvességéből, de azért még ott marad. Meglepően jól bírja az ivást és az evést is, a szín mindenképpen tartja magát, vagy nagyon egyenletesen és szépen kopik. Általában ha reggel felkenem, nap végére (délután közepe) tűnik el az ajkamról véglegesen, de akkor ettem, ittam, sokat beszéltem. :)
Sokkal többet kaptam, mint amit vártam ettől a terméktől. Biztosan veszek még belőle más árnyalatban is.
Nekem most a 05-ös árnyalat, a Wild Hibiscus van meg.
Nem mondom azt rá, hogy olyan hú, de olcsó, de elnézve Koreában az árakat, nem olyan vészes. Viszont ár-érték arányban szerintem korrekt, sőt, nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Nekem most a 05-ös árnyalat, a Wild Hibiscus van meg.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Színezék. Piros.