Innisfree

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2016. május 17.

Ár:   2000 Ft

Sokoldalú transzparens púder, mely több órán át mattítja a bőrt, mégis természetes összetevőket tartalmaz.

Színe fehér, de felvíve transzparens a púder, tehát teljesen áttetsző. Finishe matt.
Nem tartalmaz parabént, állati összetevőt, mesterséges parfümöt, mesterséges színezéket, kőolajszármazékokat és talkumot.
Felhasználási módjai a gyártó szerint:

• arcpúder
  • sminkfixáló
  • arcbőr kiegyenlítő - pórusokat, kissebb ráncokat lágyítja
  • (házi/bolti) mattosító papírokra téve
  • primer (szem-arc)
  • szárazsampon

Eva123

2020. február 2.

A várt eredménynél sokkal többet nyújtott. Nagyon szépen mattit egész napra. Természetesebb arckép alakul ki tőle, olyan mintha alapozó se lenne rajtad, csak magától lenne szép az arc bőr. Azt még nem tudom mennyi ideig lesz elég, de már most fogok rendelni még 1et.
+ pont: Az illata is nagyon szuper.

Ez az a termék, ami után még inkább úgy érzem, hogy lecserélném már a smink készletemet is koreai termékekre. Sőt, Biztos, hogy a blur primer-ét is ki fogom próbálni ezek után. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

+ pont: Az illata is nagyon szuper.

svirag

2020. január 19.

Nagyon szeretem az illatát és a kiszerelését, én főként a szemem alatt szoktam használni. Nem mondanám azt hogy ez az eddigi legjobb púder amit használtam mivel pár óra után picit mintha összeállna túlságosan is a szem alatt viszont lehet az arcon jobban teszi a dolgát . Most láttam hogy felvan tüntetve szárazsamponként ez megnyugtatott hogy nem csak én használom arra, mivel vész esetén mindig megmentettek a loose púderek ebből a szempontból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

Lavínia

2019. december 12.

Nekem nagyon bevált, a gyorsan zsírosodó bőrömet nagyon ügyesen kordában tartja, régebben napközben többször is kellett púdereznem, olyan fényes lett az arcom, de ezzel a púderrel szinte teljesen le is szokhattam erről.
A használatával egy semi-matt, természetes hatást lehet vele elérni, így aki a kifejezettem matt arcbőrt kedveli annak nem biztos, hogy ez jó választás.
Nagyon világos bőröm van, így ez az átlátszó szín tökéletes, a színezett púderek úgy is mindig sötétek lesznek.
Illetve azt is nagyon szeretem, hogy egyáltalán nem is látszódik, hogy púdereztem az arcom, ha száraz foltok vannak rajta azt se emeli ki, tökéletesen beleolvad a bőrbe. Könnyed, kellemes és selymes érzés az arcon.
A csomagolásában praktikus, hogy menetes kupakja van, így könnyű vele utazni, de eszméletlen nehéz úgy a pamacsra varázsolni a púdert, hogy ne szálljon mindenfelé, szóval a használata egy kis gyakorlást igényel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Misa

2019. november 17.

Két hete használom még csak, azt hiszem, kicsit túl nagy elvárásaim voltak vele kapcsolatban, de összességében így is tetszik. :) Amit szeretek benne, hogy kis masszív, jól záródó, táskabarát csomagolása van, vihetem magammal bárhova. A púderpamacs szorosan illeszkedik a tégelybe, így a kipotyogó púdert felfogja, nincs olyan, hogy kinyitom a tégelyt, és a kezembe ömlik a por. A pamacs jól használható, puha, de van tartása is. A púder maga enyhén mentol illatú, nagyon finom por, ami fehér, de teljesen jól belesimul az arcszínbe. Nem lesz tőle poros, agyagos bőrképe az embernek.
Amit nem szeretek benne, vagy nem vagyok oda érte: azt hittem, hosszabban fog tartani ez a szép, természetes matt hatás, de azért a nap végére ezzel is csillog a bőröm.
Összességében szerintem megérte (ebayről vettem), újra is fogom venni szerintem, mert jól teszi a dolgát, és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Prnr

2019. november 9.

Furcsa, hogy sokan írják, hogy milyen sokáig elég ez a mennyiség, nekem napi használat mellett 2-3 hónap alatt elfogyott, így annyira nem éri meg, újra nem venném. A fedése természetes volt, pár óráig mattított, fényvédő felé kenve használtam - azért a munkanap végére eléggé átfénylett, de ettől függetlenül összességében szerettem, de mindenképpen másik termék után nézek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

rekeszke

2019. július 30.

Nálam jól működik, szépen mattít, és száraz samponnak se rossz.:) Tetszik, hogy ilyen pici, így mindenhova magammal tudom vinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

koirankeksii

2019. június 27.

Amit tudni kell az arcbőrömről: érzékeny, húzódó, de mindeközben olyan extrém mértékűen zsírosodásra hajlamos, hogy viccen kívül egy alap krémezés, vagy mattító alapozó után 2 órán belül le lehet törölni a zsírt. Igazából vagy egy éve megvan már nekem ez a kis szuper púder, de most kezdtem újra visszatérni hozzá. Mióta ezt használom a krémek felvitele után, az arcom 5-6 órán át matt és selymes tapintású marad, ráadásul egy tök átlátszó, finom, természetes dologról beszélünk. Egyetlen hibája, hogy nehezen jön ki belőle a cucc. Ahhoz képest, hogy mióta használom intenzíven, úgy tűnik, hogy soha nem fog elfogyni

Nagyon örülök, hogy rátaláltam, most vettem meg a színezett verziót is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam, most vettem meg a színezett verziót is

Verena

2019. január 9.

Kellemes illata van, de számomra nem kiemelkedő a mattító teljesítménye, illetve veszélyes ez a fehér szín, könnyen szellemnek néz ki az ember ha egy picit többet visz fel belőle :) nem rossz, de biztos nem venném újra. Árához képest a mennyiség is elég szerény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Nagyon nagyon imádom, és nagyon örülök, hogy beszereztem amikor tudtam. Nagyon szépen mattít, és sokáig tart, kényelmes. Nekem ez az első amit vettem, kb. 2 éve van meg, és még mindig nagyon sok van benne, úgyhogy az árát teljesen megéri :)
Én a pikkelysömöröm miatt nem használtam még száraz samponnak sosem, de majd mindenképp updatelek, ha kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Pejus82

2018. október 31.

Nagyon szeretem. Illatmentes, tartja amit ígér. Szépen mattít. Fehér színű de bőrre való felvitel után már nem látszik. Kicsi maga a doboz de szerintem nagyon sokáig elég lesz. Kellemes viselet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.