Best of Beauty 2019

Innisfree

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2016. május 17.

Ár:   2000 Ft

Sokoldalú transzparens púder, mely több órán át mattítja a bőrt, mégis természetes összetevőket tartalmaz.

Színe fehér, de felvíve transzparens a púder, tehát teljesen áttetsző. Finishe matt.
Nem tartalmaz parabént, állati összetevőt, mesterséges parfümöt, mesterséges színezéket, kőolajszármazékokat és talkumot.
Felhasználási módjai a gyártó szerint:

• arcpúder
  • sminkfixáló
  • arcbőr kiegyenlítő - pórusokat, kissebb ráncokat lágyítja
  • (házi/bolti) mattosító papírokra téve
  • primer (szem-arc)
  • szárazsampon

Verena

2019. január 9.

Kellemes illata van, de számomra nem kiemelkedő a mattító teljesítménye, illetve veszélyes ez a fehér szín, könnyen szellemnek néz ki az ember ha egy picit többet visz fel belőle :) nem rossz, de biztos nem venném újra. Árához képest a mennyiség is elég szerény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Nagyon nagyon imádom, és nagyon örülök, hogy beszereztem amikor tudtam. Nagyon szépen mattít, és sokáig tart, kényelmes. Nekem ez az első amit vettem, kb. 2 éve van meg, és még mindig nagyon sok van benne, úgyhogy az árát teljesen megéri :)
Én a pikkelysömöröm miatt nem használtam még száraz samponnak sosem, de majd mindenképp updatelek, ha kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Pejus82

2018. október 31.

Nagyon szeretem. Illatmentes, tartja amit ígér. Szépen mattít. Fehér színű de bőrre való felvitel után már nem látszik. Kicsi maga a doboz de szerintem nagyon sokáig elég lesz. Kellemes viselet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Maknae

2018. október 25.

Csodás illata van, színtelenül fed, de sajnos nem maradok matt alatta. Sminkelés után 1-2 óráig gyönyörű a bőröm, akkor kell gyorsan fotókat lőni, aztán 3-4 óra elteltével jön a csillogás és az alapozó-púder-olaj keverékéből keletkezett rémálom az arcomon. Vagyis rövid távon 5 csillagos, de hosszú távon nem sokat segít. Viszont nagy adag van egy tégelyben, nekem kb. 2 évig kitart (mindennapos használat mellett), úgyhogy szerintem megéri beruházni rá, és megérdemli a 4 csillagot.

UPDATE: Eddig bele se gondoltam, hogy száraz samponként használjam, de az itteni értékelések alapján kipróbáltam ezt a funkcióját is. Szuper jól működött, pedig a hajam fő problémája pontosan a gyors zsírosodása és emiatt ápolatlannak tűnő megjelenése. Hihetetlen, hogy ez a kis púder jobban kezeli ezt a problémát, mint néhány flakonos száraz sampon.

Szóval a termék "setting powderként" csak 4 csillag, de mint multifunkcionális csodaszer, megkapja az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

vulpemania

2018. augusztus 19.

Mennyire vágytam már egy ilyen transzparens ásványi mindenmentes púderre. És meg is találtam A púdert ! Lehetne illatmentes, de különösebben nem zavaró. Jól mattít, tartja amit ígér. Nem pattogok ki tőle és kellemes viselet. Ami talán meglepő volt, hogy milyen picike a tubusa, de így legalább kompakt, táska biztos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Stephanieee

2018. augusztus 14.

úristen ez valami zseniális! mióta ezt használom, reggel, a smink fölé fixálásként, semennyire nem fénylek át napközben! és mintha a faggyú termelést is vissza szorította volna..? Nem tudom,de semmi irritáció, csak szép,egyenletes,matt hatás egész nap:) ebay-ről rendeltem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

artep

2018. július 11.

Kellemes viselet, szuper érzés, hogy nem talc-kal tömködöm tele a fejem. És jól is mattít. Persze nem totál mattság egész napra, csak amennyire kell ;) Engem nem fehérít, bár amúgy is elég fehér vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Momiji

2018. július 1.

Nem értem, hogy hogyan lehet, hogy nem írtam még véleményt ehhez a termékhez. IMÁDOM. Nem is tudom hányszor vettem már újra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

BeesWorld

2018. június 4.

Szépen mattit, de nekem nemcsodaszer. Túl fehér, ettől függetlenül a legjobb púder, amit használtam. Tetszik, hogy kis méretben is lehet kapni, ami mindig nálam lehet. Nyáron rendszeresen újra kell kennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Lolychan

2018. május 31.

Jó kis púder, bár ettől is ugyanúgy átfényesedik az arcbőröm a T vonalban. Jobban örülnék, ha nem fehér lenne, mert egy minimális hullaszínt így is ad. Viszont nem szárít, könnyű por állagú a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.