Innisfree

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2022. március 28.

Ár:   2000 Ft

2021-ben megújult változat!

Sokoldalú transzparens púder, mely több órán át mattítja a bőrt, mégis természetes összetevőket tartalmaz.

Színe fehér, de felvíve transzparens a púder, tehát teljesen áttetsző. Finishe matt.
Nem tartalmaz parabént, állati összetevőt, mesterséges parfümöt, mesterséges színezéket, kőolajszármazékokat és talkumot.
Felhasználási módjai a gyártó szerint:

• arcpúder
  • sminkfixáló
  • arcbőr kiegyenlítő - pórusokat, kissebb ráncokat lágyítja
  • (házi/bolti) mattosító papírokra téve
  • primer (szem-arc)
  • szárazsampon

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

maple

2024. február 10.

Nagyon imádom ezt a púdert, a fényvédőt tökéletesen lemattítja, és pihe-puha lesz tőle a bőröm használat után. Az egyetlen dolog, amit nem kedvelek benne az a doboza, mert jobban szeretem ecsettel felvinni a púdert, és ezt kicsit megnehezíti a csomagolás, de így is megoldom. Jó lenne, ha nagyobb kiszerelésben is lehetne kapni, mert ez a kis doboz sajnos hamar el tud fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 10.

viragi

2023. július 7.

Nagy kedvenc volt a 3W Clinic púdere, de miután nem lehetett már kapni, lett egy új kedvencem, amit utána már megint nem lehetett beszerezni, így kötöttem ki nála, és több dobozt elhasználtam már belőle. Én nem szeretem a párnáját, így én inkább púderecsettel viszem fel. Jól mattítja a zsíros részeket (T vonalra használom) a naptej után és elég sokáig bírja. Illatát én nem igazán érzem. Bár a színe fehér, nem lesz tőle fehér az arcom, talkummentes. Szóval ha ki is próbálok mellette új púdereket, eddig még mindig visszatértem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 7.

lillus.2002

2023. március 28.

Nagyon szeretem, mivel szépen mattít, tartós, nem szárít és nem fehérít. Enyhe, kellemes púder illata van és puhává varázsolja a bőrömet. Kicsi, így mindenhova befér, a pamacsa is nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 28.

imlilko

2023. február 27.

A PÚDER!
Érzékeny vagyok a parfümös termékekre,de nem okozott gondot így az összetevő lista végén. Fél éve mindennap használom és még mindig félig van. Kicsi,elfér a táskában,nem törik össze,ha leesik. A saját pamacsával használom,amivel egyszerű a felvitel és a kézmosó szappannal tisztára tudom pikk pakk mosni. Nem emeli ki a száraz részeket,nem okoz irritációt,sőt,úgy vettem észre,hogy használatakor sokkal egységesebb az arcom kinézete.
Nagyon szeretem,újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 27.

A PÚDER!
Nagyon szeretem,újravevős.

Liela

2023. január 1.

Nem rossz. Nemrég vettem itt Krémmánián a kompakt púder verziót. Nagyon cuki, pici a dobozkája, elég tartósnak is tűnik (ellentétben pl. a Catrice púder dobozával, ami mindig szétesett rövid időn belül), egy kis tükröcske is van benne. Igyekszem talkummentes sminkelésre átállni, a púder pedig nehéz ügy, mert hamar átfénylik az arcom. Pár órát kibír ezzel, nem porzik annyira, nem lesz hófehér maszk az acom helyén, bár ez is világosítja kicsit, de egész természetes a hatás.
Még keresem az igazit, teljes áron nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 1.

Még keresem az igazit, teljes áron nem hiszem, hogy újra fogom venni.

berrybomb

2021. december 25.

Update: Egy jó időre félretettem, mert azt hittem, hogy ez az amitől szottyos lett a fejem, de kiderült hogy az alapozó volt valószínűleg elsősorban a hibás. Most hidratálóbb cushion alapozót használok, és emellett abszolút nem szárít vagy áll össze a bőrön, sőt, nem is veszem észre hogy ott van. Emellett most pamacs helyett ecsettel viszem fel, így sokkal könnyebb kevés mennyiséget felvinni, ami bőven elegendő.

Előzmény: Régebben nagyon szerettem, most pár év után újra vásároltam, de be kell valljam hogy kissé csalódás volt. Nem tudom megfogalmazni mi zavart pontosan, de nem volt szép sima a bőröm tőle, öregített egy-két óra után, így inkább legyen kicsit olajos a bőröm. Jó, amúgy se vagyok nagy púderes, lehet csak régen nem néztem ilyen közel a bőröm és az összes púder ezt csinálja amúgy. Elhasználgatom majd a kritikus helyekre (orr-áll), de egész arcra már nem vetem be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 25.

rosiecheecks

2021. november 11.

Nemreg kezdtem el hasznalni es lassabban zsirosodik be tole a borom. Nem hagy feher reteget az arcon. Konnyu hasznalni a sajat kis pamaccsal/ puderecsettel

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

jgitta95

2021. október 20.

Imádom ezt a púdert! Szépen fel lehet vinni és eloszlatni, és nagyon szuperül mattítja a bőrt. Nekem elég gyorsan zsírosodik a bőröm, és a reggeli arcmosás után már 1-2 órával fénylik a homlokon és az orrom, viszont ezzel jó pár órával ki tudom tolni. Ha ki vagyok sminkelve is rá tudok mattítani napközben, nem veszi el a színét a sminknek. Nagyon vékonyan viszem fel, egyáltalán nem is látni, hogy ott van, az apróbb ráncokba és tágabb pórusokba sem ül bele. Az illatával nekem nincs bajom. Már majdnem elhasználtam 1 tégellyel és már megrendeltem a következőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

macooka

2020. október 12.

Elég jó ez a púder. Szerencsére transzparens, és szuperül mattít mindenhol. A szem alatt is jól működik, nem ül be alatta a ráncokba a korrektor. Próbáltam szárazsamponként, nekem úgy annyira nem jött be, de inkább azért mert nagyon macerás a használata. Amit nem szeretek, hogy borzalmasan erős illata van. Egyébként lehet újravenném, mert leheletfinom réteget képez csak az arcon, nem pedig egy vastag vakolatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Eva123

2020. október 9.

update:
Még mindig szuper, marad is a rutinban.
Jelenlegi reggeli tökéletes matt arckép:
Cosrx galactomyces 95 + cosrx poreless power liquid + no pore problem primer!!!
Építhető is rá, a végén szoktam a sminket fixalni az innisfree no sebum-javal.

A várt eredménynél sokkal többet nyújtott. Nagyon szépen mattit egész napra. Természetesebb arckép alakul ki tőle, olyan mintha alapozó se lenne rajtad, csak magától lenne szép az arc bőr. Azt még nem tudom mennyi ideig lesz elég, de már most fogok rendelni még 1et.
+ pont: Az illata is nagyon szuper.

Ez az a termék, ami után még inkább úgy érzem, hogy lecserélném már a smink készletemet is koreai termékekre. Sőt, Biztos, hogy a blur primer-ét is ki fogom próbálni ezek után. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

update:
Még mindig szuper, marad is a rutinban.
Jelenlegi reggeli tökéletes matt arckép:
Cosrx galactomyces 95 + cosrx poreless power liquid + no pore problem primer!!!
Építhető is rá, a végén szoktam a sminket fixalni az innisfree no sebum-javal.

+ pont: Az illata is nagyon szuper.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Sűrűség szabályozó, könnyen kenhető, selymes érzetet maga után hagyó szilikon féle, mely némi olajfelszívó tuladonsággal is bír.