Innisfree

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2016. május 17.

Ár:   2000 Ft

Sokoldalú transzparens púder, mely több órán át mattítja a bőrt, mégis természetes összetevőket tartalmaz.

Színe fehér, de felvíve transzparens a púder, tehát teljesen áttetsző. Finishe matt.
Nem tartalmaz parabént, állati összetevőt, mesterséges parfümöt, mesterséges színezéket, kőolajszármazékokat és talkumot.
Felhasználási módjai a gyártó szerint:

• arcpúder
  • sminkfixáló
  • arcbőr kiegyenlítő - pórusokat, kissebb ráncokat lágyítja
  • (házi/bolti) mattosító papírokra téve
  • primer (szem-arc)
  • szárazsampon

Innisfree No-Sebum Ásványi Púder - 5g
Ár: 2000 Ft , Eladó: Szabincsepp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes/posta/foxi

macooka

2020. október 12.

Elég jó ez a púder. Szerencsére transzparens, és szuperül mattít mindenhol. A szem alatt is jól működik, nem ül be alatta a ráncokba a korrektor. Próbáltam szárazsamponként, nekem úgy annyira nem jött be, de inkább azért mert nagyon macerás a használata. Amit nem szeretek, hogy borzalmasan erős illata van. Egyébként lehet újravenném, mert leheletfinom réteget képez csak az arcon, nem pedig egy vastag vakolatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Eva123

2020. október 9.

update:
Még mindig szuper, marad is a rutinban.
Jelenlegi reggeli tökéletes matt arckép:
Cosrx galactomyces 95 + cosrx poreless power liquid + no pore problem primer!!!
Építhető is rá, a végén szoktam a sminket fixalni az innisfree no sebum-javal.

A várt eredménynél sokkal többet nyújtott. Nagyon szépen mattit egész napra. Természetesebb arckép alakul ki tőle, olyan mintha alapozó se lenne rajtad, csak magától lenne szép az arc bőr. Azt még nem tudom mennyi ideig lesz elég, de már most fogok rendelni még 1et.
+ pont: Az illata is nagyon szuper.

Ez az a termék, ami után még inkább úgy érzem, hogy lecserélném már a smink készletemet is koreai termékekre. Sőt, Biztos, hogy a blur primer-ét is ki fogom próbálni ezek után. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 9.

update:
Még mindig szuper, marad is a rutinban.
Jelenlegi reggeli tökéletes matt arckép:
Cosrx galactomyces 95 + cosrx poreless power liquid + no pore problem primer!!!
Építhető is rá, a végén szoktam a sminket fixalni az innisfree no sebum-javal.

+ pont: Az illata is nagyon szuper.

patrusi

2020. június 4.

Szerintem jó púder. Nagyon jól mattítja a bőröm, kb. 5-6 óra elteltével kell csak frissítenem a T-vonalamnál. Szárazsamponként még nem próbáltam, de ami késik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Illa

2020. április 1.

Nekem tökéletes. Csak a szemem alá használok transzparens púdert, és nagyon bevált. Nem áll össze, mintha a pici ráncoskat is csökkentené, egész nap kitart. Az illata nem zavaró, gyorsan elillan, bár nekem nem hiányozna, ha kihagynák belőle az illatosítást. Mivel az ára is ennyire kedvező, pláne szeretem. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 1.

Panni21

2020. március 12.

Limitált nyuszis kiadásban van meg, nagyon szeretem. Kicsinek látszik, de nagyon kevés elég belőle. Szép eredményt nyújt, mattít, nem szárít, nem poros. Kellemes az illata. Egyedül a kialakítás, pontosabban a lyukak mérete a szűrőn nem a legpraktikusabb, sok jön ki egyszerre (sajnos nem olvastam el a véleményeket, mielőtt teljesen levettem volna a fóliát, na, majd a következőnél).
Ecsettel használom, a pamacsa sajnos túl sokat vesz fel, és nem lehet olyan szépen eldolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

svirag

2020. január 19.

Nagyon szeretem az illatát és a kiszerelését, én főként a szemem alatt szoktam használni. Nem mondanám azt hogy ez az eddigi legjobb púder amit használtam mivel pár óra után picit mintha összeállna túlságosan is a szem alatt viszont lehet az arcon jobban teszi a dolgát . Most láttam hogy felvan tüntetve szárazsamponként ez megnyugtatott hogy nem csak én használom arra, mivel vész esetén mindig megmentettek a loose púderek ebből a szempontból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

Lavínia

2019. december 12.

Nekem nagyon bevált, a gyorsan zsírosodó bőrömet nagyon ügyesen kordában tartja, régebben napközben többször is kellett púdereznem, olyan fényes lett az arcom, de ezzel a púderrel szinte teljesen le is szokhattam erről.
A használatával egy semi-matt, természetes hatást lehet vele elérni, így aki a kifejezettem matt arcbőrt kedveli annak nem biztos, hogy ez jó választás.
Nagyon világos bőröm van, így ez az átlátszó szín tökéletes, a színezett púderek úgy is mindig sötétek lesznek.
Illetve azt is nagyon szeretem, hogy egyáltalán nem is látszódik, hogy púdereztem az arcom, ha száraz foltok vannak rajta azt se emeli ki, tökéletesen beleolvad a bőrbe. Könnyed, kellemes és selymes érzés az arcon.
A csomagolásában praktikus, hogy menetes kupakja van, így könnyű vele utazni, de eszméletlen nehéz úgy a pamacsra varázsolni a púdert, hogy ne szálljon mindenfelé, szóval a használata egy kis gyakorlást igényel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Misa

2019. november 17.

Két hete használom még csak, azt hiszem, kicsit túl nagy elvárásaim voltak vele kapcsolatban, de összességében így is tetszik. :) Amit szeretek benne, hogy kis masszív, jól záródó, táskabarát csomagolása van, vihetem magammal bárhova. A púderpamacs szorosan illeszkedik a tégelybe, így a kipotyogó púdert felfogja, nincs olyan, hogy kinyitom a tégelyt, és a kezembe ömlik a por. A pamacs jól használható, puha, de van tartása is. A púder maga enyhén mentol illatú, nagyon finom por, ami fehér, de teljesen jól belesimul az arcszínbe. Nem lesz tőle poros, agyagos bőrképe az embernek.
Amit nem szeretek benne, vagy nem vagyok oda érte: azt hittem, hosszabban fog tartani ez a szép, természetes matt hatás, de azért a nap végére ezzel is csillog a bőröm.
Összességében szerintem megérte (ebayről vettem), újra is fogom venni szerintem, mert jól teszi a dolgát, és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Prnr

2019. november 9.

Furcsa, hogy sokan írják, hogy milyen sokáig elég ez a mennyiség, nekem napi használat mellett 2-3 hónap alatt elfogyott, így annyira nem éri meg, újra nem venném. A fedése természetes volt, pár óráig mattított, fényvédő felé kenve használtam - azért a munkanap végére eléggé átfénylett, de ettől függetlenül összességében szerettem, de mindenképpen másik termék után nézek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

rekeszke

2019. július 30.

Nálam jól működik, szépen mattít, és száraz samponnak se rossz.:) Tetszik, hogy ilyen pici, így mindenhova magammal tudom vinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.