Innisfree

Ár:   $15.80   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2017. március 16.

Ár:   $15.80
Kategória:   Fényvédők

Zab kivonatot tartalmazó fényvédő, ami segít visszanyerni a bőr hidratáltságát. Nem ragacsos állagú, kíméletes összetevőket tartalmaz.

kisko

2020. március 24.

Évek óta használom, folyamatosan, nap, mint nap, minden évszakban, 10-20 tubussal már biztos elhasználtam.
Kombinált, kiszáradásra és zsírosodásra egyaránt hajlamos bőröm van. Jól aláhidratálok (időjárástól függően) és miután mindent beszívott a bőröm, kicsi BB krémmel (Pupa SPF30 fizikai, álom, szintén évek óta használatban) keverem ezt a fényvédőt, így egész napra az arcomra cuppan miután megszáradt, érzem este, ahogy le kell mosni ezt a kombót, víztől meg sem moccan. Nekem nem szárít így, és nem is fehérít, viszont kicsit egyenletesebbé teszi az arcomat. A sűrű állag ellenére nem okoz pattanást, nekem inkább a kémiaiaktól szokott lenni.
Ez nem egy folyékony, hanem egy tényleg krémszerű (azért nem kenőcs) fehér fényvédő, igazi fizikai. Én ezt a típust szeretem, aki inkább a könnyű, folyékonyabb/olajosabb/alkoholosabb /japán/kémiai vonalban mozog, az ne vegye meg. Árban verhetetlen, ötösével-tizesével rendelem, abszolút befutó, remélem még sokáig gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

sziluetta

2019. október 27.

2019 júni 19: Tegnap előtt érkezett, nem bírom tovább hogy ne véleményezzem. Ez a második teszt nap, jelentem eddig imádom. Szépen egységesíti a bőrt és nem fénylik egy kicsit se, szép matt. Nem is fényesedik át, kell alá hidratálni, mert talán picit szárít, de ez legyen a legkisebb gond. Viszont valami komoly lemosó után kell nézzek, mert elég ragaszkodó természetű. Ja és majd elfelejtettem, szerintem szúnyogriasztó szagú, de ezt szerencsére csak felkenéskor érzem (remélem más sem érzi rajtam xD)

Up: azóta ugyanazt a tubust használom több másik fényvédővel használva. Sminkmentes napra bevált, sok nap egymás után használva nagyon szárít, igazából rájöttem, hogy nem nekem való, japán fényvédőkkel jobban kijövök eddig, de elhasználgatom. Nyárra dögmelegbe viszont 5* a mattításért, minden másnál olyan fényes voltam mint a diszkógömb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 27.

Makk Zsuzsó

2019. október 23.

Ezt a fényvédőt én csak strandoláskor, sminkmentes napon bírom magamon úgy-ahogy elviselni. Nehéz, maszkos, fullasztó réteget képez, kellemetlen, ragacsos tapintású marad tőle a bőröm. Egy darabig szárít, kifejezetten kiemeli a száraz részeket, ott is hámlik, ahol előtte nem, aztán pár óra múlva zsírban tocsog a fejem. Nem egy jól formulázott termék, mert vannak fizikai fényvédők, amik ezt nem produkálják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

adra

2019. augusztus 11.

2x használtam, utána elraktam a polcra, nem annyira tetszett. Viszont most nyaralás előtt és közben is elővettem, egész napos napsütést egyszeri újrakenéssel tök jól bírta :) Szuperül beszívódott, nem maradt ragacsos. Egy nagyon picit fehérít az arcon, nem mondanám, hogy tökéletesen bőrszínű lesz, de mivel alapból Casperrel versenyzek, így nem feltűnő :D Hidratáló hatás az túlzás, inkább csak kellemesen ül az arcon. Összességében nincs kivetni valóm,az illata kicsit érdekes, nem a kedvencem, és egy picit a kémiai fényvédők jobban bejönnek :) 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

hambi

2019. június 5.

Tegnap kaptam meg a csomagot, egyszer próbáltam ki, de érdekes tapintású maradt utána a bőr. Olyan selymes matt kombinációja. Aki nem szereti érezni magán a krémeket, annak nem fog tetszeni. Nekem elsöre bejött, én nem szeretem, ha fénylik nagyon az arcom. Nem hagy fehér réteget és tetszik az illata, állaga is. Lehetne nagyobb csomagolás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

KittyMitty

2018. november 3.

Fél éve ezt használom, nagyon szeretem. Sűrű, picit nehéz felvinni, lemosni sem könnyű, bár ez nekem pozitív, mert így nem érzem azt, hogy folyton kenegetni kell. Tíz lépéses rutin utolsó szereplője, így a szárító hatásáról nem sokat tudok mondani, ugyanis mire ő következik az arcom tele van mindenféle hidratálóval. Az illata nekem nagyon kellemes, különleges. Szép, egységes lesz az arcom tőle, sminkelni nem szoktam rá, így arról sem tudok nyilatkozni. Összeségében nagyon szeretem, nincs vele gond, teszi a dolgát, és még olcsó is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

ilditoth

2018. július 22.

Miután az Isehan Sunkiller Baby Milk-jét kivonták a forgalomból, másik fizikai szűrős fényvédőt kellett keresnem. Mindenképp ázsiait, a legdrágább francia gyógyszertári cucc is csak csillog a fejemen, nem próbálkoztam tovább ilyenekkel.
Ezt kb fél éve használom, és nagyon elégedett vagyok vele! Leginkább azzal, hogy szebb tőle a bőröm, hogy nem csillog, sőt, és varázslatosan lehet rá sminkelni! Nekem ezek a legfontosabb termékjellemzők ☺
Persze a fényvédelme is fontos szempont ☺Enyhe aláhidratálás nekem szükséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Persze a fényvédelme is fontos szempont ☺Enyhe aláhidratálás nekem szükséges.

Aprile

2018. július 17.

Update: A tubus végére értem. A fehérre meszelés-, illetve a kissé lassabb beszívódás miatt 4,5 csillagosnak mondanám inkább, mint 5-nek, de semmiképp se 4-nek. Illetve nálam elég gyorsan fogyott. A 40 ml szűk 1 és fél hónapra volt elegendő - minden hétköznap használtam.

2018.06.01.: Kellemes, bár kissé nehezen terülő állaga van, viszont pár perc alatt beszívódik, és szépen véd. Ha túl sokat kenek belőle (igyekszem az optimálisnak tartott 5 Ft-os mennyiséget) minden reggel magamra kenni, illetve pótolni nap közben, s ha nem oszlatom el maximálisan jól, akkor kisebb részeken bizony meszelni tud. Általában a szemöldököm felső ívénél szokott megállni kicsit, illetve az orrom tövénél, de persze, ha átsimítom párszor a problémás részeket, akkor a "meszeltség" eltűnik. Parfümtartalma révén van egy kis illata, de abszolút nem tolakodó. Irritációt nem okozott. Összességében szeretem használni, a jövőben is újraveszem majd, ha akciós lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Dorcsa

2018. július 3.

Kémia fényvédőket használok, mert nem szeretem ezt a fehérre meszelést :D, de nem ezért pontozom le, hanem mert én a hidratáló hatás miatt választottam legutóbb, de az én arcom egyenesen szárítja. :/
Fényvédelmével egyébként elégedett vagyok, de így alig várom, hogy elfogyjon, mert a vízhiányos bőrömmel nem barátkoztak össze. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

7ot

2018. július 3.

Már tavaly nyár óta ennél a fényvédőnél vagyok leragadva, ez a legjobb fizikai fényvédőm és szerintem meg is tartom a helyén, amíg kapható lesz.
Az elején picit ragacsos és figyelni kell, hogy jól eloszlassuk, mert elég sűrű állaga van. Az illata citrusos, számomra kellemes, de hamar elillan. A bőrömet sem irritálta és árban is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 3.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Propanediol, Aluminum Hydroxide, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Butylene Glycol, Fructooligosaccharides, Saccharide Hydrolysate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.