Innisfree

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: laural, Módosítva: 2016. szeptember 20.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hosszantartó UV védelmet nyújtó, víz- és izzadásálló krém. Napraforgó olajat és jeju zöldtea kivonatot tartalmaz. 3 az 1-ben krém mely ránctalanít, fehérít, UV védelmet nyújt.

Ár: 1800 Ft (+pk) , Eladó: selmeczireka
Állapot: 2/3-a megvan, Helyszín: Budapest XI., fizetés: Budapesten a következő helyeken személyes átvétel megoldott (Allee környéke, Móricz Zsigmond körtér környéke, Ferenciek tere környéke, Astoria környéke, Kálvin tér) vagy postán maradóként küldöm (pk. a vevőt terheli)
Carmilla

2019. augusztus 6.

Ez a második nyár, hogy használom, és azt hiszem, tökéletes. Nem tömíti el a pórusaim, nem ragad, nem zsírosít, gyorsan szárad, vékony. Csak egy kis fehérséget hagy maga után, de mivel vámpírfehér vagyok, rajtam ez nemigen látszik, inkább csak a bőrhibáimnál. Ameddig kapható, venni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

ciseklusek

2019. július 5.

Egyelőre ez a kedvenc nyári fényvédőm! Nem ül bele a pórusokba, kényelmes, könnyű viselet. Engem kevésbé sápaszt, mint a legtöbb fizikai fényvédő.
Bár nem szeretem az illatosított termékeket, de ez esetben nem zavar, sőt kifejezetten tetszik az illata.
Már úton van az utánpótlás ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Már úton van az utánpótlás ;-)

Penge

2019. május 2.

Kombinált bőröm van ebből kifolyólag nekem tökéletes a mattító hatása, az az estig sem zsírososdik át a bőröm, de nem is szárat. Sőt , szép light-os fényt ad. Én nem érzem agyon illatosítottnak és szuperül bírja a bőröm. A gondom csak a színével van. Nem is értem ,hogy a többieknél ez hogy működik. Szóval felkenem , nagyon klasszul oszlatható, de lesápít, nem is kicsit. olyan porcelános arcszínt csinál, avagy mint akinek kifut az arcából a vér és úgy is marad. Amúgy is fehér-sápatad vagyok, de a férjem mikor rámnézett, igen csak felszaladt a szemöldöke...nem ,nem fogok elájulni és nem vagyok rosszul...csak a krém :). Azóta keverem egy sötétebb barnás BB-krémmel (Missha, Estée Lauder, Biola-Komlós) fele-fele arányban , kedvem szerinti árnyalatot keverek. Az állag szuper, a szín...nem talált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 2.

nikiii.*

2019. április 21.

Alapvetően elégedett vagyok az Innisfree fényvédőkkel (mást még nem próbáltam tőlük), és ez sem volt rossz, elhasználtam, de nem az igazi. Nagyon mattít, így inkább zsírosabb bőrűeknek ajánlom. Nyáron kombinált, télen inkább normál/száraz a bőröm, de mindegy, milyen évszakban használom, a száraz részeket mindig kiemeli, hiába hidratálok alá elég rendesen. A fehérítést elég komolyan betartja, kellemes használni, de nekem túl sok volt a mattítás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

ponsophie

2018. július 20.

nem ragad, könnyen beszívódik, nem hagy nyomot. nagyszerű termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

nem ragad, könnyen beszívódik, nem hagy nyomot. nagyszerű termék

Stella1993

2018. július 1.

Engem az illata a Nivea naptejekre emlékeztet, bár a hatása sokkal jobb. Mattítja a bőrt, könnyű rá sminkelni és nem ragad. Erős napsütésben ugyan még nem teszteltem, csak felhős, borongós időben kentem fel, de biztos vagyok benne hogy megállja a helyét magasabb uv sugárzás esetén is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

derienart

2018. március 19.

Az eddigi legjobb fényvédő, amit eddig próbáltam. Én mindig is kémiai fényvédőt kerestem, mert nem tudom elviselni, ha valami érezhetően ragad az arcomon, illetve ugye a fizikai fényvédők hajlamosak fehérre meszelni az arcot. Egy egyet fizet kettőt kap akció keretében rendeltem meg egy ismerősömmel 2.800,- Ft-ért, gondoltam ennyi tanulópénzt megér. Azt kell mondanom ez egy álom. Tojássárga színe van, felkenve semmi nem látszik, nem meszeli fehérre az arcot és pár másodpercen belül "beissza" a bőröm, semmit nem érzek, így egy csomót kenhetek akkor sem nehezíti el az arcom. Teljesen arckrém és sminkkompatibilis, ráadásul ugye 50 faktoros. Szerencsére a szemkörnyékem sem csípi, pedig érzékeny vagyok erre. Nekem korpás szeborreás a bőröm, a finise egy szép egészséges fény, inkább mattít. Az egyetlen negatívuma, hogy hajlamos nagyon kiemelni a száraz részeket, ha rosszabb állapotban van a bőröm, szóval muszáj normálismennyiségben hidratálni. Nekem eddig ez egy újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Emiii

2017. november 21.

Ugyan felkenéskor kissé sápaszt, de hamar felszívódik és akkor visszaáll az eredeti bőrszín. Számomra a legnagyobb előnye az, hogy nem fényesít (sőt, mintha kicsit még mattítana is). A fényvédelemmel is elégedett vagyok, nyáron egyszer sem pörkölődtem meg a napon pedig jó sokat szaladgáltam a szabadban. Sminkelni is lehet rá és külön öröm, hogy szagtalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

Kati04

2017. október 25.

Nagy kedvencem az Innisfree No sebum fényvédő mellé kerestem hűvösebb időkre olyat, ami kevésbé szárít. Erre esett a választásom, mivel ez is fizikai fényvédő, szép összetevői vannak de nem kifejezetten zsíros bőrre való. Annyira nem vált be sajnos, mivel ez is szárít, mégis kifényesedik a bőröm a használatakor. De ezen kívül nincs vele gondom. Szépen felszívódik, nem hagy fehér réteget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

sztikke

2017. július 10.

Erős napon teszteltem, valóban nem égtem le vele és szépen beszívta a bőröm, viszont nekem kicsit szárította a bőrömet, és nem jött be ez a fehérítő cucc, nem tudom melyik összetevője fehérít, a niacinamide vagy valamelyik más, de nem vol olyan jó érzés utána a bőröm. Kb olyan érzésem volt utána, mint ami kicsit hámlasztana. Hámlasztót sem használok pont emiatt, mert még a Cosrx BHA hámlasztója is túl soknak minősült nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag