Innisfree

Ár:   $36   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. március 9.

Ár:   $36
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Fiatalító bőrszépítő szérum, 91% fermentált Jeju-szigeteki zöld bab kivonattal. Egészséges, ellenálló bőrt hoz létre. Könnyed, antiallergén formula. Nem hagy ragacsos érzetet maga után. Gyorsan beszívódik, és megkönnyíti a hidratálókrém, bb-krém beszívódását, eldolgozását. Normál, kombinált és nagyon érzékeny bőrre is.

Parabén-, szilikon-, illatanyag-, színezék-, alkohol-,  és ásványiolaj mentes.

SK-II Facial Treatment Essence dupeja.

Bettiiyy

2019. november 19.

Egy Jolse akció keretében vettem meg, mert már nagyon ki szerettem volna próbálni, ráadásul az örök kedvencem, az Isntree Bifidája pont fogyóban volt.
A nappali rutinomban szeretem főként használni, mivel hamar felszívódik - tökéletes, amikor siet az ember lánya-, van egy kis bőrjavító hatása is. Szépen hidratál. Estére szeretek testesebb szérumokat használni, így éjszakára nincs nagyon szükségem erre az esszenciára. Viszont úgy érzem, így a tél közeledtével nappalra igenis szüksége van rá a bőrömnek.
Az esszencia állaga, könnyed, nem sűrű, de nem is teljesen vízszerű. A kettő között egy nagyon kis kellemes textúra.
Habár nem nagyon szoktam sminkelni, szerintem remek alap lehet, ha éppen ki szeretném magam festeni.
Nem tudom megmondani, miért tetszett meg ennyire nagyon, de most úgy érzem, szívesen újraveszem a nappali rutinomba, mert nagyon kis csendes jótevő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

PAncsi79

2015. március 5.

Nem rossz, de én sem mondanám, hogy kiemelkedő kence ez.
2 csomag mintát használtam el belőle, és amellett, hogy kellemes érzet a bőrömnek ha felkenem, nem érzem azt, hogy ez számomra nélkülözhetetlen.
A híg, gélszerű anyag finoman hidratálja a bőröm, aminek nagyon örülök, mert vízhiányos bőröm van. Ha nem kenek fel arckrémet, akkor húzódik a bőröm, de ha csak ezt kenem fel, akkor szinte nincs is szükségem arckrémre. Számomra inkább tonik ez, mint anti-aging szérum.
Mivel annyira nem gazdag anti-aging összetevőkben, nem lesz állandó szereplője az arcápolási rutinomnak, de a kis mintákból valószínűleg később is beszerzek majd még!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 5.

Nem rossz, de én sem mondanám, hogy kiemelkedő kence ez.

mstindigo

2014. december 16.

A szérum szót én is túlzásnak érzem, de jól orvosolja a bőröm vízhiányát anélkül, hogy extrán csillogtatna. Hidratáló alá szoktam feltenni. Igazából nincs rá egy rossz szavam se, boldogan elhasználom a maradékot, de keresem tovább a tökéleteset, ami lehetőleg gazdagabb anti-aging összetevőkben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Villango

2014. november 20.

Nekem igazából vízhiányos a bőröm, amit már nem érzek a hámlasztásoktól, nincs szükségem plussz hidratálásra, de arcmosás után - amit folyékony szappannal végzek - érzek egy kis húzódást. Amikor ezt a szérumot felkenem arcmosás után, nagyon jó érzetet hagy. Vizes, enyhén zselés beütésű állagú, nagyon hamar beszívódik ahogy simogatom bele az arcomba.
Tényleg nagyon puha jó tapintású lesz tőle az arcom, én szérumnak vettem meg, de ki fogok próbálni más dolgokat is a távol keletről.
4 csillagot kap mert nem elég gazdag az inci-je, biztos vagyok benne hogy ettől komolyabb szérumot is találok majd, de egyenlőre meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 20.

Winger

2014. október 8.

Az 5x4ml-set rendeltem meg én is, pont leakciózták egy ezresre és így ráadásul jobban megérte, mintha a nagyobb kiszerelést vettem volna meg. Valamivel több, mint 2 hónapig volt elég, bár bevallom párszor megborultak az üvegcsék, így pazaroltam rendesen. Az állagát tekintve vízszerű, nagyon enyhe zselés beütéssel. A vízhiányos bőröm csak úgy becuppantotta. Esténként használtam és reggelre valóban nagyon szépen 'kivasalta' az arcomat. Pattanást, egyéb irritációt nem tapasztaltam. Nem is tudom, hogy miért nem rendeltem újra. Tulajdonképpen bevált, de még keresem az igazit. Azért megkapja az 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

garden32

2014. szeptember 26.

Igazából többet vártam tőle. Nem rossz, hidratál valamennyit, nem váltott ki semmilyen allergiás reakciót az érzékeny bőrömön, mégsem érzem azt,hogy nem tudnék élni nélküle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

gale

2014. július 31.

Az általam tesztelt fermentált esszenciák (IOPE Bio, Missha First Treatment, Innisfree Soybean) közül az IOPE lett a kedvencem, de ez az Innisfree is megér egy próbát.
Tőleg kap egy erős négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

Tőleg kap egy erős négyest.

szueszti

2014. július 10.

Még márciusban rendeltem belőle 5*4 ml-es kiszerelést. Nekem 2 hónapig bírta és fillérekbe került. Most fogok Koreából újra rendelni és ő is köztük lesz. Érzékeny, vízhiányos bőröm van. Gyönyörűen hidratál, könnyen beszívódik és nincs patti, mitesszer, csak olyan természetesen puha és rugalmas az arcom. Komfortos viselni, szépen teszi a dolgát és megfizethető. Nekem más nem kell! :)
Most rá fogok állni a márkára. Eddig csak őt, egy szájfényt és az olívás arctisztító családot próbáltam, ami szintén nem volt csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

svivko

2014. június 11.

Nagyon megszerettem ezt a szérumot, bár túl sok újat nem tud mutatni a koreai csodaszérumok után, de mégis ez lett a kedvencem.
Úgy találtam rá, hogy a híres-nevezetes SKI-II dupeokról néztem egy videót, melynek hatása már-már világhírű, és ez volt a legjobb dupe az összes közül (Tonymoly, Missha, IOPE, és még pár koreai márka mellett). Így felkeltette a kíváncsiságom.
A kombinált bőrömnek nyárra kellő hidratálást nyújt hidratáló krém használata nélkül, valóban pikkpakk beissza a bőr, és hosszútávon sem okoz pattanást, vagy fokozott zsírosodást.
A "fél évet aludtam" hatás garantált. :) Pattanás bibijeim már 1 éve nincsenek, olyannyira "feltúrbózták" ezek a szérumok a bőrömet, így erre is ajánlom.
Igazából most nem tudok semmi frappánsat írni róla, csak azt, hogy szeretem, elhasználtam 30 ml-t, és ha koreai szérumban gondolkoznék a közeljövőben, tuti, hogy ezt venném meg. De a következő a PC Resis Super-Lightja lesz, az spf, és a mattítás miatt.
A Missha Revolution nappali szérumát imádtam, bár az nekem túl vizes volt, nem éreztem, hogy olyan hihetetlen mennyiségű jót tartalmaz, de működött, gyönyörű volt tőle a bőröm. Az éjszakai verzió kevésbé jött be.
E termék által az egész Innisfree márkát megszerettem, és ajánlom mindenkinek. Tiszta, természetes, mindenmentes szépbőr kreáló termékek. A No Sebum púder szintén próbált, kiemelkedő termék.
Jelenleg a teljes kiszerelés (a 80ml) 6000 Ft ebayen. De 150ml-s is van 8000 Ft-ért.

Ha ki szeretnétek próbálni, vagy nyárra kerestek kis kiszerelésűt, ajánlom a 4 ml x 5ea samples csomagokat, 2-3 hónapig simán elég. :)
Nyugodtan kérdezzetek ha valami érdekel, most nem tudok szuper alapos lenni, még tartanak a vizsgáim....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Propanediol, Prunus Mume Fruit Extract, Lactic Acid, Glycerin, Butylene Glycol, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.