Innisfree

Ár:   $10   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: NoraH, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. március 4.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A korábban megjelent The Minimum Sun Cream új változata

Hipoallergén fizikai fényvédő 90,9% természetes összetevővel, érzékeny bőrre. Csak ásványi szűrőt tartalmaz, gyorsan felszívódik, továbbá nem hagy maga után fehér réteget.

Bőrgyógyász által tesztelt.

VIDEÓ - Szerkesztői kedvencek: 2016 szeptember

letta

2019. március 13.

Nem tudtam megszeretni. Mivel csak fizikai, folyamatosan érzem a "réteget" az arcomon. Beleül a pórusokba, nem győztem mosni a sálamat télen, mert látszott rajta a fényvédő+alapozó kombó. Bár hozzáteszem hogy extra zsíros bőröm van, amire igazi kihívás fényvédőt találni! Még télen is félve nyúltam hozzá, tavaszra tuti mást veszek!

letta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

BLili

2019. március 8.

Újrarendeltem, mert nem találtam olyan fényvédőt ezen az egyen kívül, ami ne irritálta volna a bőröm. Úgyhogy ismét egy narkós szellemnek nézek ki, pedig már mindenhogy próbáltam, pl úgy felvinni, hogy az utolsó arckrémmel a kéz fejemen összekeverem, de még úgy is tiszta fehér vagyok.
Update: végre kezd elfogyni, soha többet még egyszer!! Csak arckrémmel elkeverve kentem fel, de úgyis mindig fehér voltam.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

HCHB11Cl11

2019. március 1.

Elégedett vagyok vele, nem meszeli fehérre az arcom, persze nem is kell sokat használni belőle egy alkalommal (ha sokat kennék magamra, akkor tényleg látszana egy fehér réteg, hiszen maga a termék nem színezett). Nem szárít, jól el lehet dolgozni, nem csíp. Nyáron nem tudom mennyire zsírosodna alatta az arcom és mennyire lenne fullasztó a viselete, eddig nem tapasztaltam ilyet. Az ára kedvező, ajánlom. Annyi a probléma, hogy nem cruelty-free a gyártó.

HCHB11Cl11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

BattlePlant

2019. január 17.

Szerintem tökéletes fényvédő télre. Ősszel előfordult, hogy izzadt alatta az arcom, de a hideg idő beálltával ez teljesen elmúlt. Gyorsan beszívódik és reggel még hidratálja is az arcom. Egy nagyon minimális fehéres fedése van, de épp annyi, hogy egységesítse az amúgy is világos bőrömet, valamint nem teljesen matt hatású, hanem egészséges fényes hatást ad a bőrnek, ezzel nálam még a BB krémet kiváltja. Egyetlen hátránya, hogy rendelni kell, sok idő míg ideér Koreából és egy tubus nem is tart ki végig a téli időszakban.

BattlePlant
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

kontrakcio

2019. január 1.

Update: az alábbi véleményemet jó régen írtam, végül a tubus elhasználása után nem vettem újra jó ideig, aztán előző nyáron próbálkoztam meg vele újra. Tök jó fényvédő lenne, de én minden használatnál tapasztaltam vele egy furcsaságot, amit más fényvédőnél eddig nem: nagyon izzadt alatta a bőröm, a szám fölött konkrétan nagyon látványosan. Alapból ennyire nem izzad az arcom nyáron, csak ezzel a krémmel együtt. Kár érte, mert amúgy minden más szempontból megfelelne, de így nem igazán tudom használni. Talán most télen jó lehetne, de már nincs kedvem vele próbálkozni.
-----------------------------

Én ugyan megtaláltam már a számomra tökéletes fényvédős arckrémet, de mivel sajnos nagyon drága (a PC Hydralight spf30-as krémről van szó), ezért kísérletezem tovább az olcsóbb darabokkal. Összetevők terén az az alap elvárásom, hogy fizikai fényvédős legyen, valamint illat-és alkoholmentes. Ilyenből ugye nem sok van... ami pedig van, azzal meg általában az a gond, hogy túl nehéz, zsíros, fehér réteget hagy, stb. (Így jártam pl az Uriage mineral fényvédőjével is). Úgyhogy megörültem, amikor rátaláltam erre az Innisfree fényvédőre, meg is rendeltem ebayről, gondoltam ennyi pénzért megéri kipróbálni. Nem csalódtam benne: tetszik az állaga, hidratál is, könnyen el lehet oszlatni, nem hagy fehér réteget. Annyira azért nem tökéletes nekem, mint az említett PC krém, mert azért zsírosabb marad tőle a fejem, de az Uriage-nál pl sokkal jobb. Így télen tökéletes lesz. Mondjuk jobban örülnék, ha magasabb spf értéke lenne, meg ha nem csak titánium-dioxid lenne benne, hanem cink-oxid is, na meg azt se bánnám, ha nem csak 3 hónap lenne a szavatossága felbontás után (ritkán használok el ennyi idő alatt bármit). De ezekkel együtt is ez egy remek fényvédő ennyi pénzért.

kontrakcio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

-----------------------------

Naoto

2018. december 3.

Szeretem, mert nagyon könnyen felkenhető, és nem csinál vészes fehér réteget. A tubus elég picike, de így is meglepően sokáig elég (bár bevallom, nem igazán tartom magam a mindennapos kenegetéshez...). Újra fogom rendelni.

Naoto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

delorean

2018. november 27.

Nagyon szeretem, amíg kapni lehet, addig biztosan nem veszek mást. BB krém alá használom, ezért nem zavar, hogy van egy fehér réteg az arcon a felvitel után, és sokkal tartósabb a smink is a használatával, mint anélkül,

delorean
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Anheszenamon

2018. szeptember 2.

Őszre vásároltam ezt a fényvédőt, de nem bírtam várni és kipróbáltam párszor. Nagyon tetszik, és már most tudom, hogy újravevős termék nálam. Imádom az állagát, nem az a tipikusan nehéz krém, amit lehetetlenség normálisan eloszlatni. Lágy, egész könnyű textúrájú krém, nagyon jól beszívódik, csak minimális fehér réteget hagy. Engem nagyon jól hidratál, és nem leszek diszkógömb sem tőle. Végre egy fizikai fényvédő amitől nem érzem azt, hogy valami vastag réteg ül az arcomon. Hatalmas plusz pont nálam, hogy szépen lehet rá sminkelni. Kombinált bőrtípusom van, de szerencsére nem érzékeny, így nekem tökéletesnek tűnik ez a krém.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

rocketdog

2018. augusztus 23.

Imádom! Könnyen eloszlatható, nem hagy fehér réteget egyáltalán (pedig fizikai) és nem is csillog tőle az arcom. Nem zsírosítja jobban a bőrt, mint egy könnyed lotion állagú hidratáló. Elég érzékeny, gyulladt bőrömre kezdtem el használni és nagyon jól teljesíti, amit ígér: érzékeny bőrűek is használhatják. A fényvédők között kifejezetten olcsó. Amíg gyártják, én tuti ennél maradok :)

rocketdog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

balazskrisztii

2018. július 1.

Nyárra vettem, akkor úgyse hámlasztok, elég az spf 25. Nyilván most is kipróbáltam :) nehezebben szívódik föl, mint a Missha All around safe block, kicsit testesebbnek is érzem. Kellemes viselet, nem irritál, jó áron be lehet szerezni, kíváncsi vagyok, hogy fog teljesíteni a melegben. majd updatelek, addig 4*

Update
Nagyon nem szeretem. Ahogy melegebbre fordult az idő, nem bírtam elviselni. Mikor felkentem olyan volt, mintha egy nylon zacskót vettem volna föl. Sportoláshoz meg kertészkedéshez használom, mert akkor csak pár órát van rajtam. Nagy csalódás

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Update

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Madecassoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Glucose

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!