Innisfree

Ár:   $10   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: NoraH, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. március 4.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A korábban megjelent The Minimum Sun Cream új változata

Hipoallergén fizikai fényvédő 90,9% természetes összetevővel, érzékeny bőrre. Csak ásványi szűrőt tartalmaz, gyorsan felszívódik, továbbá nem hagy maga után fehér réteget.

Bőrgyógyász által tesztelt.

VIDEÓ - Szerkesztői kedvencek: 2016 szeptember

johannah

2020. július 8.

Nagyon elégedett vagyok vele, nem irritálja a bőröm, nem okoz pattanásokat ráadásul illatanyag mentes. Az egyetlen negatívuma az, hogy fehér réteget hagy a bőrömön. Ez viszont engem nem igazán zavart eddig, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

patrusi

2020. június 4.

Nyáron szoktam használni. Én nem szoktam sminkelni rá, max egy kis púdert teszek, hogy ne legyen fényes a fejem. Nekem teljesen megfelel, már többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

sophiie

2020. február 13.

Update: Kipróbáltam smink alá is. A kombinált bőröm miatt átfényesedett a T - vonal, de ez a termék nem is ígérte, hogy mattítani fog. Télre és otthoni, nem sminkes napokra tökéletes és "újravevős".

Nem irritál, nincs illata, nagyon krémes és felkenés után puha az arcom tőle. Bár smink alá még nem használtam, de kíváncsi vagyok, hogy úgy hogyan fog viselkedni. Kombinált bőröm van, ami a T- zónában eléggé kifényesedik. Ugyan ez a fényvédő nem mattító de így sem volt vele "diszkógömb-hatás". A kiszerelése kicsit pici, kevéske termék van benne, hozzászoktam a 60 ml-es tubusokhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 13.

LaurM

2020. január 23.

Tapasztalatlan vagyok még fényvédők terén, de eddig elégedett vagyok.
Könnyed állaga van, nem ragad és fehér réteget sem hagy. Sminkelni is lehet rá. (Én csak púdert használok)
Ami nem annyira tetszik, hogy délutánra eléggé átfénylik az arcom tőle.
Nem irritál. Nem lettek tőle pattanásaim. Szerintem érdemes bárkinek kipróbálnia :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Tapasztalatlan vagyok még fényvédők terén, de eddig elégedett vagyok.
Ami nem annyira tetszik, hogy délutánra eléggé átfénylik az arcom tőle.

Julus92

2020. január 4.

Ahogy már sokan leírták, ez tényleg egy szuper kis fényvédő. Nagyon könnyed, vizes állaga van, így nem zavar bele a sminkbe, nem zsírosít pluszban, ráadásul nagyon gyengéd, nem irritál, illatanyagmentes. Nyárra szeretek magasabb faktorszámú fényvédőt használni, de most télre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Ginderclyde

2019. november 26.

Fél tubus használata alapján:
Pozitívumok: Nem irritálja a bőrömet, illatmentes, nem okozott pattanást vagy mitesszert. Verhetetlen ár :) Picit hidratál is, tökéletesen el lehet oszlatni. Nekem nem von az arcom fölé egy réteget, ami alatt izzadnék, tökéletesen lehet fölé alapozni.
Negatívumok: Kell is fölé alapozni, mert egy fehéres kékes réteget viszont hagy... Ha az előírt mennyiséget ( lapos teáskanálnyi az arcra) felviszem, akkor elképesztően látszik. Kicsit kevesebbet használok most, de így is elüt a bőrömtől. Meleg sárgás túnusú a bőröm, lehet hogy emiatt vakít rajtam a kékesfehér, el tudom képzelni, hogy egy világos hideg bőrtónusnak nem zavaró. Plusz Titanium Dioxid nano a fényvédője, és a nanorészecskés fényvédelemről elég vegyeseket olvastam.
Összességében 4 pont nekem, mert a PC fényvédők jobban bejöttek, de az túl drága.

UPDATE: Egy tubus használata után egyre jobban megszerettem! Nekem az a titka, hogy kicsit zsírosabb állagú hidratáló kell alá pl a Cicaplast vagy egy két csepp arcolaj. Így nekem nem látszik a fehéres réteg és sokkal szebben tudok rá alapozni is. A Mizon hidratáló krém vagy a Benton High Content Lotion fölé próbáltam még, de az nem volt tökéletes, néhol darabos lett rajta a fényvédő és kékes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Fél tubus használata alapján:

DuendePadme

2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Annyira szerettem volna szeretni a fizikai fényvédőt, de egyszerűen nem szokom meg a fehér finish-t. Alig vártam, hogy elfogyjon... Nem fogom újravenni sem ezt, sem más fizikai fényvédőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Rekaa09

2019. október 4.

Ár-érték arányban a legjobb, az összetevői szépek. Én sminkelek is rá, teljesen jól működik úgy is. Volt már olyan termék, ami állagra jobban bejött, de az 2x ennyibe is került. Így visszatértem hozzá a téli időszakra. Nyáron jobban szeretek egy könnyebb, legalább 30as fényvédőt. De télre jó választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

sabell

2019. július 2.

Szuper termék, verhetetlen áron. Könnyen kenhető, nem hagy fehér réteget, nincs benne (zavaró) illatanyag. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

paranoidcat

2019. június 15.

Gyulladást okozott a bőrömön, hetekig nem múló aknét. Kezdek arra jutni, hogy a fényvédelem nekem így nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Madecassoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Glucose

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.