Innisfree

Ár:   $10   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: NoraH, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. március 4.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A korábban megjelent The Minimum Sun Cream új változata

Hipoallergén fizikai fényvédő 90,9% természetes összetevővel, érzékeny bőrre. Csak ásványi szűrőt tartalmaz, gyorsan felszívódik, továbbá nem hagy maga után fehér réteget.

Bőrgyógyász által tesztelt.

VIDEÓ - Szerkesztői kedvencek: 2016 szeptember

Norusi

2021. május 6.

Nagyon jó kis termék, szép INCI, jó textúra, jó érzés viselni, nem hagy nyomot és nem okoz pattanásokat, újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 6.

sildicow

2021. május 4.

Anyukámnak vettem, enyhén rosaceás, kipirosodásra hajlamos a bőre, gondoltam, jó lesz neki. Hát nem, elmondása szerint felkenés után égő érzést tapasztalt. Kipróbáltam én is, kipirosodás szempontjából enyhébb eset vagyok nála, inkább pattanások utáni foltjaim vannak. Sajnos nekem is bizsergett tőle az arcom, nem volt kellemes érzés. Kifejezetten fehér bőrű vagyok, nem is spóroltam az adaggal és látszott, hogy valami fehér cuccal kentem be az arcom. Zsíros érzetet legalább nem hagyott, így elképzelhető, hogy smink mellett jó lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Uveggalamb

2021. január 26.

Most fogyott el , most télen használtam, szerettem. Kicsit lelkiismeretfurdalásom volt ,miután megvettem, mert mindenhol megy a sulykolás, hogy 50 spf alatt nem fényvédő a fényvédő:D Én mégis kíváncsi voltam és megvettem yesstyle-ról, elég jó áron is volt. Ráadásul nem ezt az egyet, hanem mellette a biztonság kedvéért két 50spf-es Puritot, ami ugye tudjuk , h azóta kiderült h kb spf 19..tehát egy vicc utólag, és még azt hittem egy évre most el vagyok látva szuper fényvédőkkel.
Az innisfree-re visszatérve, amin tökre meglepődtem, h három hónap a szavatossági ideje felbontás után. Mivel én naponta elég nagy mennyiséget feltettem belőle így igazából sztem három hónapon belül elfogyott, na de egy átlag fényvédő használó nem tudom megbirkózik-e vele.
Állagra egy kicsit nehéz, zsíros krém, az én szárazabb bőrömre mégis most így télen jó volt, sokszor hidratáló helyett is.. Szerintem egy kicsit fehérít az elején, de amint jól beszippantja a bőröm a fehérség is eltűnik és egy egységesebb bőrképet eredményez.Szerintem télre tök jó, de más évszakra nem szívesen használnám, úgyhogy nem vagyok biztos benne, h újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Sephira

2021. január 2.

Nos lányok, azt kell mondjam, ez álmaim fényvédője. :) (Fizikai fényvédőkön belül).

Nem is gondoltam volna, hogy találok olyat ami minden szempontnak megfelel.

El se hiszem!! Csak azt sajnálom, hogy nem találtam rá előbb, nem rendeltem meg előbb. Sajnálok minden elvesztegett időt, amit nem erre a fényvédőre szántam, hanem más pocsékakra pazaroltam.

Eddig bele voltam nyugodva abba, hogy a fizikai fényvédők (mivel legtöbb kémiait nem bírja arcom) fehérre meszelnek, vagy szárítanak, vagy pont hogy vastag zsíros réteget hagynak.

Én is pont ezen gondolkodtam, hogy az ember lánya fiatalon csúfítsa el magát hulla színű vakolattal, maszkot hordjon hogy évek múltán is ránctalan maradjon??

Én nem is gondoltam volna, hogy a koreaiak fizikai fényvédőből is tudnak nagyon jót előállítani, ebben is jobban élen járnak, mint Európa. Sokkal jobb mint a francia fényvédők amiket eddig próbáltam.

Mikor fényvédőket kerestem és próbálgattam, pont ahhoz hasonlítottam mint az egyik influenszer XD, hogy olyan nehéz megtalálni fényvédőben az "igazit", mint pasiban. A kémiai irritál, nem bírja bőröm, a fizikai fehérre meszel, a másik nem meszel de szárít, míg megint egy másik szárít és meszel, megint egy másik meszel és túl zsíros is....

Aztán az ember lánya talál magának jobb esetben egy olyat, ami "türhető", nagyjából megfelel az igényeknek, de így se tökéletes. De kompromisszumot kénytelen kötni, mondván elég a kísérletezésből, csalódásokból, és jobbat úgyse talál hanem lehet csak rosszabbat. :-(

De ez a fényvédő egy álom, alig hittem a szememnek.

Könnyed, mégse túl híg, nem zsíros, nekem szépen hidratál télen is (igaz teszek alá paraffinos krémet), nekem télen a száraz bőrömet nem zsírosítja, hidratál egész nap (az Uriage mineral, na az télen is nagyon zsírosított de egyben szárított).

Nem szárít, nap végén mikor lemosom a sminkkel együtt se száraz vagy irritált a bőröm.

Fehér vakolatot se hagy, és gyönyörűen tudok rá sminkelni.

Nekem ez csúcs, sokkal több csillagot is adnék neki!!!!

Ilyen fizikai fényvédővel se találkoztam.

Csak ki ne vonják a forgalomból. :(

Sajna nagyrészt így járok, nagy nehezen, végre találok egy terméket ami számomra tökéletes, imádom, sokáig, akár évekig újra vásárolom, erre megszüntetik a gyártását. :( Vagy újra forgalmazzák, jobb esetben a csomagolását változtatják csak meg, de sajna nagyon gyakran az összetevőit is, hátrányára. :( Hiába ugyanaz a név, de egyáltalán nem olyan, mint az elődje.

Én olyankor kesergek, és nem is értem, ami jó, amit a vásárlók szeretnek és népszerű, azt miért kell megszüntetni???? Vagy miért kell megváltoztatni azt, ami úgy jó ahogy van?? És nemcsak én reklamálok miatta, hanem más ismerőseim is visszasírják az adott terméket (persze a vásárlói visszajelzések nem számítanak, hanem más, marketing érdekek.....).

Mert egyébként nézegettem más koreai fényvédőket (itt is, és más blogokon, ajánlásra), nekem egyik problémám még a legtöbb koreai fényvédővel, hogy sok közölük illatosítva van. (Fényérzékenyéget is okoz, irritációt. Illóolajat is nagyon szeretik, holott az még rosszabb is mint a mesterséges illatanyag).

Már előre tartok tőle hogy elkezdem használni, aztán egyszercsak nem lehet többé kapni, és hol találok megint legalább ennyire jó fényvédőt?? :( (A többivel csak "beértem", de éreztem annyira nem vagyok velük boldog vagy elégedett, és valami jobbat szeretnék, érzem nem az "igazi").

Olyan hihetetlen még mindig, fizikai fényvédő létére nem szinez fehérre és nem szárít. Nincs illata.

Persze csak télen vagy ősszel tudom elképzelni, nyárra kevés lesz a faktorszám miatt, és amiatt is, hogy sajnos kánikulában a fizikai fényvédő lejön izzadás vagy dörzsölás hatására. :(

Nyárra én fizikai-kémiai hibridet használok (biztonságosabb kémiai szűrővel) ami érdekes módon nem bántja a bőrömet ahhoz képest, hogy kémiait is tartalmaz, de magas, 50-es faktorszámú.

Visszatérve erre a fényvédőre imádás van. <3 <3 <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

Nem is gondoltam volna, hogy találok olyat ami minden szempontnak megfelel.

De ez a fényvédő egy álom, alig hittem a szememnek.

Fehér vakolatot se hagy, és gyönyörűen tudok rá sminkelni.

Nekem ez csúcs, sokkal több csillagot is adnék neki!!!!

Ilyen fizikai fényvédővel se találkoztam.

Csak ki ne vonják a forgalomból. :(

Visszatérve erre a fényvédőre imádás van. <3 <3 <3

Mancika133

2020. október 14.

Nagyon jó!!!Nem bírja a bőröm a kémai fényvédőket,ez a fizikai fényvédő,nem hagy vastag fehér réteget a bőrön,szépen el lehet dolgozni,nem zsírosítja az arcom,mindennapi használat során sem okoz pattanásokat,jól lehet rá sminkelni,illatanyag mentes.Talán lehetne magasabb faktorszámú,de így is szuper.A mennyiségéhez képest picit drágának találom és nehéz beszerezni, ezért sajnos muszáj lesz másik fényvédőt beszereznem,pedig ezt imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

daydreamheart

2020. szeptember 24.

Szuper termék. Nem irritál, igaz fehér réteget hagy, de beszívódva vagy akár púder felhelyezése után nem annyira vészes. Késő őszre/télre/otthonra tökéletes az SPF25 miatt. AZ INCI is nagyon szép, sokáig elég, bár igaz, hogy csak 40ml. Ennyi pénzért a kétszeresét is meglehet kapni ugyanilyen összetevőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Camillala

2020. szeptember 21.

Kellemes viselet, nem pereg le, nem hagy zsíros érzetet. Fehér réteget hagy (beszívódva kicsit jobbá válik a helyzet) és kicsi fényvédelme van, így én csak otthonra és majd télen tervezem viselni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

johannah

2020. július 8.

Nagyon elégedett vagyok vele, nem irritálja a bőröm, nem okoz pattanásokat ráadásul illatanyag mentes. Az egyetlen negatívuma az, hogy fehér réteget hagy a bőrömön. Ez viszont engem nem igazán zavart eddig, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

patrusi

2020. június 4.

Nyáron szoktam használni. Én nem szoktam sminkelni rá, max egy kis púdert teszek, hogy ne legyen fényes a fejem. Nekem teljesen megfelel, már többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

sophiie

2020. február 13.

Update: Kipróbáltam smink alá is. A kombinált bőröm miatt átfényesedett a T - vonal, de ez a termék nem is ígérte, hogy mattítani fog. Télre és otthoni, nem sminkes napokra tökéletes és "újravevős".

Nem irritál, nincs illata, nagyon krémes és felkenés után puha az arcom tőle. Bár smink alá még nem használtam, de kíváncsi vagyok, hogy úgy hogyan fog viselkedni. Kombinált bőröm van, ami a T- zónában eléggé kifényesedik. Ugyan ez a fényvédő nem mattító de így sem volt vele "diszkógömb-hatás". A kiszerelése kicsit pici, kevéske termék van benne, hozzászoktam a 60 ml-es tubusokhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Madecassoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Glucose

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.