Innisfree

Ár:   $10   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: NoraH, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. március 4.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A korábban megjelent The Minimum Sun Cream új változata

Hipoallergén fizikai fényvédő 90,9% természetes összetevővel, érzékeny bőrre. Csak ásványi szűrőt tartalmaz, gyorsan felszívódik, továbbá nem hagy maga után fehér réteget.

Bőrgyógyász által tesztelt.

VIDEÓ - Szerkesztői kedvencek: 2016 szeptember

Ginderclyde

2019. szeptember 13.

Fél tubus használata alapján:
Pozitívumok: Nem irritálja a bőrömet, illatmentes, nem okozott pattanást vagy mitesszert. Verhetetlen ár :) Picit hidratál is, tökéletesen el lehet oszlatni. Nekem nem von az arcom fölé egy réteget, ami alatt izzadnék, tökéletesen lehet fölé alapozni.
Negatívumok: Kell is fölé alapozni, mert egy fehéres kékes réteget viszont hagy... Ha az előírt mennyiséget ( lapos teáskanálnyi az arcra) felviszem, akkor elképesztően látszik. Kicsit kevesebbet használok most, de így is elüt a bőrömtől. Meleg sárgás túnusú a bőröm, lehet hogy emiatt vakít rajtam a kékesfehér, el tudom képzelni, hogy egy világos hideg bőrtónusnak nem zavaró. Plusz Titanium Dioxid nano a fényvédője, és a nanorészecskés fényvédelemről elég vegyeseket olvastam, nem 100% hogy nem szívódik be a bőrbe.
Összességében 4 pont nekem, mert a PC fényvédők jobban bejöttek, de az túl drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Fél tubus használata alapján:

sabell

2019. július 2.

Szuper termék, verhetetlen áron. Könnyen kenhető, nem hagy fehér réteget, nincs benne (zavaró) illatanyag. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 2.

paranoidcat

2019. június 15.

Gyulladást okozott a bőrömön, hetekig nem múló aknét. Kezdek arra jutni, hogy a fényvédelem nekem így nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

Stanczi

2019. április 21.

Könnyed állagú krém, nem nehezíti el a bőröm, nincs az a szörnyű szag, amit egész nap érzeknék magamon. Kicsit jobban fénylik tőle az amúgy is zsíros t-vonalam, de ettől eltekintve eddig elégedett vagyok. Nem hagy fehér foltot, szépen el lehet dolgozni, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

SweetViolet

2019. április 18.

Két éve csak ezt kenem, néha felsőtestre is. A gyerekeimet is nektem vele, szuper az állaga, nincs illata, nem okozott semmilyen bőrproblémát. A ruhán nem tudom, hogy nyomot hagy-e, mert inkább nem kockáztattam. Sminkelni is kiválóan lehet rá, engem egyáltalán nem szárít. Még sokszor fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

HCHB11Cl11

2019. április 7.

Elégedett vagyok vele, nem meszeli nagyon fehérre az arcom (egy kicsit azért látszik), persze nem is kell sokat használni belőle egy alkalommal (ha sokat kennék magamra, akkor tényleg látszana, hiszen maga a termék nem színezett). Nem szárít, jól el lehet dolgozni, nem csíp. Nyáron nem tudom mennyire zsírosodna alatta az arcom és mennyire lenne fullasztó a viselete (vagyis a mostanihoz képest jobban), de eddig úgy tapasztaltam, hogy nem fogja meg a zsírosodást/izzadást, a nap végére azért érzem az arcomon, hogy ragad, csillog. Az ára kedvező, ajánlom. Annyi a probléma, hogy nem cruelty-free a gyártó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Zsanka91

2019. április 1.

Ez a kedvenc fényvédős termékem, mert egyszerűen felkenve nem hagy semmilyen ragacsos, vagy látható réteget, és nem érzem, hogy befülledne alatta az arcbőröm, így tényleg minden nap használom, és nem esik nehezemre felkenni. A mindennapokra teljesen tökéletes a fényvédő hatása, sosem kapja meg az arcomat a nap, strandra, nyaralásra azonban magasabb faktorszámú terméket használok. Az egyetlen hátránya, hogy külföldről rendelős, és kalkulálni kell a viszonylag hosszabb szállítási idővel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

letta

2019. március 13.

Nem tudtam megszeretni. Mivel csak fizikai, folyamatosan érzem a "réteget" az arcomon. Beleül a pórusokba, nem győztem mosni a sálamat télen, mert látszott rajta a fényvédő+alapozó kombó. Bár hozzáteszem hogy extra zsíros bőröm van, amire igazi kihívás fényvédőt találni! Még télen is félve nyúltam hozzá, tavaszra tuti mást veszek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

BLili

2019. március 8.

Újrarendeltem, mert nem találtam olyan fényvédőt ezen az egyen kívül, ami ne irritálta volna a bőröm. Úgyhogy ismét egy narkós szellemnek nézek ki, pedig már mindenhogy próbáltam, pl úgy felvinni, hogy az utolsó arckrémmel a kéz fejemen összekeverem, de még úgy is tiszta fehér vagyok.
Update: végre kezd elfogyni, soha többet még egyszer!! Csak arckrémmel elkeverve kentem fel, de úgyis mindig fehér voltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

BattlePlant

2019. január 17.

Szerintem tökéletes fényvédő télre. Ősszel előfordult, hogy izzadt alatta az arcom, de a hideg idő beálltával ez teljesen elmúlt. Gyorsan beszívódik és reggel még hidratálja is az arcom. Egy nagyon minimális fehéres fedése van, de épp annyi, hogy egységesítse az amúgy is világos bőrömet, valamint nem teljesen matt hatású, hanem egészséges fényes hatást ad a bőrnek, ezzel nálam még a BB krémet kiváltja. Egyetlen hátránya, hogy rendelni kell, sok idő míg ideér Koreából és egy tubus nem is tart ki végig a téli időszakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Madecassoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Glucose

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!