Innisfree

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: butterfly, Módosítva: 2015. december 19.

Kategória:   Fényvédők

Közepes erősségű fényvédő érzékeny bőrre

• kizűrólag fizikai szűrőt tartalmaz
  • 94%-ban természetes összetevőkbl készült

bereni4

2016. április 1.

Így van, könnyű, hidratál; a száraz bőrömön fényt hagy aminek fehéres beütése van (főleg homlokomon) de ez nekem külön tetszik! Itt vettem zsiben. Köszi NoraH!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

KlaudiaZs

2016. január 8.

Alapvetően szeretem, jó kis fényvédő, nem volt drága, hiába kell elhasználni bizonyos időn belül felbontás után, nekem nem fog egy hamar elfogyni, mert kevés kell belőle, legalábbis az én zsíros bőrömön ha véletlen sokat kentem fel, akkor először is nem szívódott be, másodszor pedig csupa fehér lettem. Számomra a titka, hogy tonizálás után extra vékonyan felkenem, utána pedig csak alapozok majd púderezek, és így teljesen oké, bár jobban zsírosodik a bőröm mint ha a szokásos hidratálom használnám csak. Viszont semmiféle irritációt, pattanást nem okozott és nem is olyan nehéz érzetű mint sok más fényvédős krém. Az itthoni drága (és kevés) fizikai fényvédők alternatívájaként vettem meg, és szerintem teljesen megéri koreai termékek közt keresgélni, ha valamiben, akkor fényvédőkben nagyon jók. Csak azért nem kap 5 csillagot, mert zsíros bőrre nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

clara12

2015. október 19.

Legjobb amit eddig próbáltam. Nekem egy perc kell amíg beszívódik és nem marad utána fehér réteg. Olyan mintha egy jó hidratálókrém lenne, egyáltalán nem nehéz, nem érződik rajta az, hogy ez egy fizikai fényvédő. Kíváncsi leszek, hogy nyáron is megállja e a helyét, de hűvös-hideg időben száraz, érzékeny bőrre kötelező darab:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

Mila85

2015. szeptember 26.

Egész augusztusban használtam meg jelenleg is. Úgy érzem állandó termék lesz nálam. Előtte a Clinique dark spot defense-t használtam, ami tökéletes csak gondoltam kicsit olcsóbb alternatívát nézek. Ebben a termékben megtaláltam, szóval én a clinique-ből indulok ki, hogy mit várok egy fizikai fényvédőtől. Egy kicsit ez is fényes, de jól beszívódik, tényleg lehet rá sminkelni, nem volt gondom. Nyilván a 35 fokos melegben nem volt egyszerű bekenni magam, mert izzadtam és a bőröm még jobban izzadt tőle. Na de most hogy végre ősz van szuper. Csak szérumot kenek alá vagy szemkrém de hidratálót egyáltalán nem. Szóval nekem ez a másik legjobb ebben a cuccban, hogy hidratál. Jól fényvéd is, én ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

lavandula

2015. szeptember 8.

A jó összetevői miatt vettem meg. Hamar el lehet dolgozni a bőrön, bár szerintem kicsit fehérít. Matt érzetet hagy, jól lehet rá alapozni. Aminek a legjobban örülök, hogy az én arcom eléggé fénylik pár óra után, de ezzel semmi, vagy csak minimálisan. Ha nem találok jobbat valószínű, hogy újraveszem, csak egy kicsit meglepett, hogy felbontás után csak 3 hónapig jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.