InstaNatural

Ár:   $19.97   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. május 12.

Ár:   $19.97

• COQ10

stunde67

2018. március 24.

minden van benne, ami csak kellhet a ránctalan bőrhöz:
InstaNatural szerum: 2,5 % retinol, 20% C vitamin 10% Hyaluron, E vitamin stb.
Mandarinos szörpös lé, egy pipettával oszlattam szét az arcomon. Picit ragadós érzet...nem tudom miből mennyi van valóban benne... elhasználtam teljesen, de valahogy az az érzetem volt, hogy az ára nincs arányban a termékkel Egyébként puha volt utána a bőröm.
Szerintem nem fogom többet venni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 24.

minden van benne, ami csak kellhet a ránctalan bőrhöz:
InstaNatural szerum: 2,5 % retinol, 20% C vitamin 10% Hyaluron, E vitamin stb.
Szerintem nem fogom többet venni

dorkka

2017. január 8.

Számomra csalódás ez a termék. Mondjuk én a zöld-fehér dobozos verzióját kaptam meg, de szerintem ugyanaz, csak újratervezték a csomagolását. Szemkörnyéket nagyon nagyon távolról kerülni kell felkenéskor, orr-szájkörnyéket is. Nekem mindennapi használat mellett túlhámlasztotta, kiszárított a bőröm, 20 évvel idősebbnek néztem ki, rinocéroszbőröm lett, sminkelhetetlen, kellemetlen, fájdalmas... egy hét után. Tanultam belőle, utána már csak ritkábban használtam, este, hidratálókrém előtt. Nem látok semmilyen pozitív változást a bőrömön tőle, kicsit kipirul, ennyi. Hegeken, pattanások, pórusok méretén nem változtatott, nem újul meg a bőröm tőle, nem látom sem frissebbnek, sem ránctalanabbnak, egyszerűen tényleg csak úgy érzem, hogy érzékenyebbé teszi a bőröm. Úgy emlékszem 6-8000 Ft körüli összegért rendeltem a UK Amazonról. A nagy semmiért én sajnálom, hogy kiadtam ennyi pénzt. Sajnos még nem is fogyott el, magamtól persze sose ezért nyúlok, szóval kínszenvedés, és alig várom, hogy elfogyjon. :( Egyébként lehet, hogy célközönsége sem én vagyok, de úgy gondolom hogy bőröregedés ellen bármelyik korban érdemes küzdeni, hiszen megelőzésről beszélünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Sueann

2016. szeptember 25.

Én most ismerkedem az instanatural termékeivel. Kb 1 hete használom ezt a szérumot. Barátságos az ára, a kiszállítás ára kevésbé. Az itteni vélemények alapján rendeltem meg, elsősorban abban reménykedve, hogy a magas retinol elbánik a foltjaimmal.
Valami meg is mozdította őket és mintha mennének össze, de ennek megállapításához még idő kell. Az sem tudom, hogy ez e az ok, mert 3-félével lövök rájuk egyszerre. Ezt még figyelgetem és megpróbálom megállapítani.
De biztos nálam is, hogy egységesebb a bőrkép, nincsenek a tág pórusok. A szám-orr mellett nem olyan markáns a ránc.
Csak este merem használni, nehogy ami ellen küzdök, a foltjaim érzékenyek legyenek a fényre. Este is teszek rá hidratálót még,mert nekem hiányzik, mert nyomtalanul felszívja ezt a szérumot a bőröm.

Kiss idő múlva majd update-elek. Egyelőre 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Kiss idő múlva majd update-elek. Egyelőre 5-ös.

gabbica

2016. június 5.

Lassan egy hónapja használom, 2 naponta ezt a szérumot. Előtte a skin clearing verzióból használtam el egy üveggel, az nagyon bevált. Ennek a szérumnak is fincsi citrusos illata van, az állaga kicsit sűrűbb, szörpösebb a másikhoz képest. Ugyanúgy egy pipettányit oszlatok el az arcomon ebből is, nem irritálja a szemkörnyékem sem. A bőröm ettől is szuper üde és tömör, nagyon bevált ezen a téren, a pattanásaim viszont kezdenek előbújni a bha hiánya miatt, de egyelőre nem vészes a helyzet. Nyárra szerintem tökéletes lesz ez a szérum, majd szeptemberben visszatérek a hámlasztós verzióhoz, ez van, sajnos az én bőrömhöz az jobban passzol, de ez nem von le ennek az értékéből.
Az összetevői kicsit valóban túl szép, hogy igaz legyen kategória, nem tudom miből mennyi van benne valójában, de nem is érdekel, ameddig használ. Egyébként én az amazonról rendeltem, bár nem magyarországra, hanem ausztriába,de kiszállítással együtt fizettem 22euro körül, csodálkozva olvastam előttem, hogy drága a postaköltség, nekem 1-2 eruro volt csak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

bettykebodnar

2016. április 21.

Ilyen összetevőkkel nem lehet figyelmen kívűl hagyni ezt a szérumot. Mivel reggelre van már szérumom, gondoltam estére jöhetne egy kis tuning. Na ezt eltaláltam. Én sem vagyok benne biztos, hogy tényleg ilyen magas százalékban vannak belepakolva az hatóanyagok, de nem tartom lehetetlennek. Viszont a hatása vmi bámulatos. Sokszor azon keseregtem, hogy 10 évvel korábban milyen szép, feszes és üde bőröm volt. A munka, a mindennapi rohanás, és a stressz miatt kissé megadta magát. Az arcszínem olyan semmilyen volt, a bőröm petyhüdt, megfáradt, mint a lufi, ami kezd összemenni. Amióta C vitaminos szérumot, koreai arcápolókat és EZT használom újra élettel teli az arcom. Sajnos nem tudok többet aludni, vagy pihenni, de ennek ellenére szép lett a bőröm. Olyan, hogy pattanás még hírből se jön szóba. A mitesszerek sem töltődnek újra. De amit valóban ennek a szérumnak köszönhetek az az üdeség, és fiatalos bőr, amiről már néhány éve lemondtam. Tádááááám. Megérte. Igaz a postaköltség legalább annyi mint a termék ára, de egyszer csak elérhető lesz a hivatalos weboldalon is a nemzetközi szállítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

nileve1222

2016. március 23.

2016. márc. 23: Hát ez tényleg egy szuper cucc. Nagyon jótékony hatással van a bőrömre: foltokat halványítja, a bőrt élettel telivé teszi, segít a gyógyulásban és harcol a mitesszerek/pattik ellen, gyulladáscsökkentő. Egy jó szérum egy gondosan felépített rutinban tényleg nagy különbséget tehet. Arra mondjuk kíváncsi lennék milyen százalékosak benne az összetevők ténylegesen. Mert szerintem egy valóban 2,5%-os retinoltól tuti vörös, hámló cafatosan végezné az arcunk. :D Valakinek van róla több infója esetleg?

2016. február 25: Nem rég érkezett meg hozzám, még ismerkedek vele. Első retinol tartalmú kencém, illetve még C vitaminból sem használtam nagyobb dózisút. Az első benyomások alapján citrusos illata van, narancssárgás színe. Felkenés után hamar beissza a bőröm, bár picit ragacsos érzést hagy maga után. De éjjelre használom, így ez cseppet sem zavar. Másnapra puha, nyugodt, feltöltődött a bőröm tőle. Hűtőben tárolom a C vitamin és a többi jótékony hatóanyag miatt. Még jövök updatelni, nagy reményeket fűzök hozzá (csodálatosak az összetevői). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinol, Ubiquinone, Astaxanthin, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hyaluronic Acid, Sodium Malate, Glycerin, Phospholipids
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinol, Niacinamide, Tocopherol

Nátrium-malát, mely almasav nátrummal alkotott vegyülete. Az élelmiszer iparban E350 néven savanyúságot szabályozó anyagként és ételízesítőként használják. A kozmetikumokban hidratáló és bőrkondícionáló anyag.

Retinol a I v

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

gólyaorrok nemzetségébe tartozó, Geranium Maculatum nevű növény leveleiből és szárából kivont illóolaj. Maszkoló, tonizáló anyagként használják a kozmetikumokban.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.