InstaNatural

Ár:   $16   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Natalie, Módosítva: 2016. december 16.

Ár:   $16
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Erősíti a bőr védőrétegét, megóvja a külső tényezőktől. A niacinamide a hialuronsavval, avokádó olajjal és rozmaring kivonattal kombinálva nyugtatja, feszesíti és táplálja a bőrt. Csökkenti az érzékenységet és pirosságot, a hiperpigmentációt, minimalizálja a ráncok és finom vonalak megjelenését.

nancy10

2020. január 19.

Nagyon szuper termék, könnyebben beszívódik, mint az Ordinary széruma és ez nem hagy ragacsos érzetet. A hatása ennek is nagyon jó, nagyon tetszik, hogy ilyen nagy a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

Lencseee

2018. április 24.

Hatas -ar -mennyiseg aranyban verhetetlen. Mivel most sem retinolt, sem hamlasztot nem.volt szabad hasznalnom, ezt kenem estere. Nekem a tag porusokat szepen osszehuzza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.

Natalie

2017. szeptember 2.

Nagyon kiados termek,azt hittem sosem fogy el. Hidratalasban semmi(szamomra),viszont rendkivul jol nyugtatja a bort,egy hidratalo szerummal egyutt hasznalva remek volt. Kisse ellentmondasosnak tunhet,hogy nyugtat,mert neha az elso percekben mintha kisse csipte volna a boromet,de gyanitom,hogy fugghet attol,hogy eppen mivel tisztitottam meg az arcomat. Ez az enyhe erzes csak nehany pillanatig tartott,nem ragadtam,nem fenylettem tole. Igazabol nem ereztem akkora szemmel lathato hatast a hasznalataval,hogy ujra vegyem,de nyilvan hosszu tavu hasznalattal es megelozesre kivalo lehet. Enyhen suru,tejes allaga van,a pipettas kiszereles nem rossz,bar inkabb az uvegcse oldalarol letorolve nyertem ki a kello mennyiseget,kisse surunek tartom a csepegteteshez. Nem rossz termek,de igazabol nincs olyan jellegu borproblemam,amire esetleg lathatobb valtozast hozott volna. Jo volt,de nem hianyzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.