Intimissimi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Intimissimi üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2017. május 17.

Lelőhely:   Intimissimi üzletek

LathatatlanOzike

2017. május 21.

Valóban nagyon jázminos, virágos illat, nagyon pici púderrel. Szerethető illat, és üvegből szaglászva kellemes is, de rajtam annyira nem mutat jól, nem illünk össze, ezért kénytelen vagyok megválni tőle.
A tartóssága jó, az üvege neki is gyönyörű.
Maradok az Innocente testvérénél, ő a nekem való. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

A tartóssága jó, az üvege neki is gyönyörű.
Maradok az Innocente testvérénél, ő a nekem való. :)

Rita

2016. szeptember 18.

Egyszóval imádom. Másodjara vettem újra, eddig mindig sikerült kifognom olyan akciót, hogy 15 ezres vásárlás felett pár ezer forintért lehet megvenni. Rajtam nagyon kellemes virágos (jázminos) enyhén púderes illata van és nagyon tartós, a ruhámion napokig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

naokikuno

2016. június 29.

szerelem volt első látásra ez a parfüm, nagyon jó, kellemes virágillata van, csak elég drága, ezért nem biztos hogy újra fogom venni mindennapi használatra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

mooo

2015. október 12.

A púderes változat után (amit imádok) megillatoztam az üzletben, gondoltam ez is valami finom kis remekmű lehet....hát nem. Ez nekem nagyon nem ízlik!
Igazi közönséges, fejfájdító, tolakodó .... valami!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

Igazi közönséges, fejfájdító, tolakodó .... valami!

2015. június 25.

2 ml mintát kaptam belőle, azt próbálgatom 2-3 napja. Elsőre nagyon nem tetszett, de közben javult róla a véleményem.
Hasonlít a Chloé edp-hez, amit nem tudok szeretni, mert számomra durván mosópor-feelingje van, de a Romantica közel sem annyira mosóporos, és jelen van a "Chloé-ság" mellett egy gyümölcsös jelleg is, ami azért más karaktert ad ennek az illatnak, annyira, hogy ez még tetszik is. Gyümölcsös tisztaságillatnak mondanám. Kellemes, laza, hétköznapi illat, nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 25.

Tiffany

2014. október 29.

Glamour-napokon vettem, így az 50 ml-es kiszerelés olcsóbb volt, mint tízezer forint. A kifújáskori illat isteni, szerintem elég különleges is. Púderes virágillat egy kis frissességgel. Ahogy telik az idő, kissé fárad, így később már nem annyira karakteres. Sajnos gyorsan illik, napközben újra kell fújni, így hamar el fog fogyni. Viszont túladagolhatatlan, sok fújással sem lesz erős, vagy szúrós. Viszonylagos olcsósága ellenére nem nevezném gazdaságosnak.
Az első órában kárpótol a negatívumokért, ezért jár az öt csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 29.

Az első órában kárpótol a negatívumokért, ezért jár az öt csillag :)

peto.moncsicsi

2014. január 3.

Nemrég kaptam ilyet ajándékba, ezelőtt még csak nem is hallottam erről a parfümről, amin nagyon csodálkozom, mert szerintem nagyon különleges illat. Egyből megfogott a púderesség és a virágillat kombinációja, csak ajánlani tudom.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 3.

timity

2013. szeptember 7.

Az egyetlen Intimissimi illat, ami nem egy púderes illatorgia, éppen ezért számomra viselhető. Nem mondom, hogy enyhén nincs meg benne, de a virágillattal kombinálva kifejezetten tetszik. Nagyon sokáig érezhető, egy-két fújás belőle és egész nap kellemesen illatozom. :) Ezért, tartós, minőségi, ár/érték aranybán a legjobb virágos-kicsit púderes parfüm. A jázmin illat teljesen jól kiérezhető, igazi púderes virágoskert! Tiszta romantika, mégsem csöpögősen, márcosan! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Citronellol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol