IOPE

Ár:   $27   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   $27
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

10 fontos összetevőből formált krém, mely cipusfa-levél kivonatának köszönhetően megnyugtatja a bőrt és segíti annak regenerációját.

Hidratálók: Butylene Glycol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

hinoki hamisciprus leveléből nyert kivonat. Az összetevő egyik gyártója szerint az összetevő hatásosabb a pattanásokat okozó P. acnes baktérium ellen, mint a teafa olaj.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és felületi hártya képző segédanyag.