Isabelle Dupont

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2014. október 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

alexandra95

2015. június 13.

Nagyon olcsón találtam ezt a terméket,nem lehetett több 400-500 forintnál,ehhez képest viszont kellemesen csalódtam benne.
Ugye sokan mondják,hogy a púderek és alapozók eltömítik az arcbőrt és kippatanásosodhatunk tőle,ilyet nem tapasztaltam.
Egy leheletnyi árnyalattal sikerült sötétebbet találni a sajátomtól és nagyon szépett mutatott az arcomon.
Ha találok még biztosan veszek,mert bár nem használok sok púdert,ezzel elégedett voltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.