Isabelle Lancray

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: profikozmetikumok, Módosítva: 2018. január 7.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ideális szemápoló, ráncfeltöltő hatással az érzékeny szemkörnyék mindennapi ápolására, az igényes vendégek számára. (minimális konzerválóanyag, cukoremulgeátor). Jól felszívódik, nem folyik meg a bőrön, így kontaktlencsét viselők is alkalmazhatják.  Gazdag, kíméletes szemápoló a nedvességszegény, regenerációigényes és érzékeny szemkörnyékre. Minimális konzerváló anyag és ápoló, lágy cukoremulgeátor (mikrokristályos biomimetikus struktúra) gondoskodik az optimális bőr-kompatibilitásról. Az egzotikus növényi kivonatok keveréke serkenti a kollagénszintézist, regeneráló hatása hosszantartó. Egy szintetikus pseudo-peptid megakadályozza az idegi degenerálódást. A benne található rétegzett, mikronizált kollagéngömbök, a bőrben megkötik a vizet akár egy szivacs, ezáltal kipárnázzák, kisimítják a bőrt, és hosszantartó hidratáltságot biztosítanak.

Érdekesség: 2008-ban kozmetikai Oscar díjat kapott a leginnovatívabb termék kategóriában.

pekkati11

Korcsoport: >54
2013. október 22.

Most ezt használom, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Nem volt sok ráncom, de azokat hihetetlenül kisimította. Az ismerőseim mondják is milyen jól nézek ki, szinte hihetetlen amit tett a bőrömmel. :-):-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. október 22.

krémkereső

Korcsoport: >54
2013. január 4.

Én is kipróbáltam, nagy reményekkel, főleg, hogy Oscar díjas termék, gondoltam, rossz nem lehet. Ennek ellenére nekem nem jött be. Úgy tapasztaltam, hogy azok a szemkrémek, amelyek feltöltik a ráncokat, az én szemkörnyékemen csak rontanak, több lesz a ráncom! Fura egy bőrrel vagyok megáldva...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. január 4.

Királylány123

2012. június 25.

Kipróbáltam már rengeteg szemkörnyékápolót, de ehhez hasonlót még nem használtam. A rácaim csökkentek, eltűntek a karikák és amióta ezt használom már nincsenek ,,reggeli puffadások,, a szemem alatt! Reggel és este is ajánlom, akár a smink alá is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Calophyllum Inophyllum Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ázsiában ás Ausztráliában elő sárga szilva fa magjának a kivonata, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak  a kozmetikumokban.

Liliomfa kivonata. Virágának és kérgének a kivonatát egyaránt használják a kozmetikumokban. A CosIng mindegyiket bőrjavító összetevőnek sorolja be. A PharmaClinix nevű kozmetikum gyártó oldala szerint pedig a kéreg kivonatának fertőtlenítő, gombaellenes és gyulladáscsökkentő hatása is van.

A bőr idegrendszerére ható (neurocosmetic) dipeptid (kettő amino savból álló peptid). A CosIng besorolás szerint bőrvédő összetevő, az NvWah szerint pedig talán van neuronvédő hatása, de igazából kérdéses, hogy mire is jó ez az összetevő.