IsaDora

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: briiidget, Módosítva: 2018. november 12.

Lelőhely:   Douglas

Közepes fedésű, olajmentes formulájú, bársonyos finishű alapozó. Tartós, 24 órán keresztüli viselet, mely tökéletes aktív, sportos életmód mellett. Izzadság-, pára- és vízálló, nem kenődik rá a ruházatra (pamuton és műszálon tesztelve). Megtartja a színét, elkendőzi a finom ráncokat. Hidratáló hatású.

6 árnyalatban kapható

Kamea

2019. december 17.

2019. 12. 17. Update: Ha vizes beauty blenderrel viszem fel, akkor sokkal természetesebb lesz a végeredmény. Lesz az arcnak egy enyhe bőrfénye, nem csak azt a kifejezetten matt hatást látom rajta. Az arc és az alapozó szinte eggyé olvad, egységes, életteli bőrképet produkálva. Igaz, ezzel a módszerrel a nap végére jobban át is fényesedik, de én úgy gondolom, hogy az én korosztályomnak ez még mindig sokkal előnyösebb, mint a száraz részeket kiemelő, a ráncokba beleülő, echte matt finish.

2019. 11. 27. Online kellett színt választanom, ezért Trixi véleménye alapján (ahogy leírta, hasonló lehet a bőrszínünk) a Sand árnyalat mellett döntöttem, és szerintem, nem is nyúltam nagyon mellé. Praktikus, pumpás kiszerelésű, igényes kivitelű termék. Szerencsére nincsenek durva bőrhibáim, így elsősorban csak az arcképem egységesítésére szoktam alapozót, de inkább BB/CC krémet használni.
Nekem ez egy erősebb fedésű alapozónak tűnik. Nagyon vigyáznom kell vele, hogy mennyit viszek fel, mert ha több mennyiséget sikerül felkennem, akkor nálam elég maszkos hatást eredményez, illetve beleül a ráncaimba is. Persze akinek zsírosabb a bőre, annak ez valószínűleg nem jelent problémát. Az én vízhiányos, száraz, érett bőrömnek azonban nem tesz jót, ha egy kicsit is túlzásba esek vele a mennyiséget illetően. Egy borsónyi számomra bőven elég. Őszintén szólva, nem is értem, miért matt finish-ű alapozót választottam, szerintem számomra a fényes hatású változat kellemesebb viselet lenne.
Ha eltalálom a szükséges mennyiséget, felkenve akkor is kicsit maszkosan, púderesen szárad, de aztán egy kis idő elteltével hozzáidomul a bőrömhöz és elkezd „együtt élni”, lélegezni vele. Egyébként egy kellemes állagú, könnyen eldolgozható termék.
Az IsaDora új, blurring hatású primerét használom alá és nem púderezem le, mert teljesen felesleges. Tartósságból is igen jól vizsgázott, a 24 órát még nem próbáltuk ki együtt (szerintem, nem is fogjuk), de 15 órát minden probléma nélkül teljesített már az arcomon. Mivel nem használom minden nap, és ha igen, akkor is csak egy borsónyit, ez a 35 ml elég sokáig fog szolgálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 17.

Alicece

2019. november 15.

Alergiát nem okozott az érzékeny bőrömön.
Nagyon szép puderes finise van,erősebb fedésű. Kiemeli a szarkalábaimat es 33 evesen ugy látom jobb lenne egy gyengébb fedésű.
Én szérumot használok, alá hidratálok és igy is kiemeli a szaraz hámlo részeket.
Rosaceás piros bőrömet elfedi de meg nem sikerült orvosolnom feltöltenem a bőrömet krémekkel ugy hogy az alapozo szépen fedjen.
A bőröm napközben fénylik olajosodik ezert mindig matt hatásu alapozot veszek...amiket pedig nem tudok használni a hámlo orcáim miatt.
Az alapozo jo viszont aki hasonlo problémákkal küzd és száraz vagy felszini vizhianyos a bőre annak nem fog beválni meg hidratálo krémmel se ha extrém problémákkal küzd.
Szerintem normál zsiros bőrön csodás lehet.
Fontos hogy ne csak a színt hanem a bőrtipusunkat is nézzük alapzo választásanál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Alergiát nem okozott az érzékeny bőrömön.
Szerintem normál zsiros bőrön csodás lehet.

ildikeb

2019. május 21.

Én nagyon szeretem, ez az első "drágább" alapozóm. Nem kell belőle sok (1-2 pumpa egész arcra elég), aránylag jól fed, bár nekem nincsenek bőrhibáim, csupán az arcom színének egyenletesítése miatt használok alapozót. Szép, temészetes árnyalatai vannak és tényleg tartós, nem nagyon vettem észre, hogy kopna. A kiszerelés nagyon praktikus, a többi alapozóhoz képest több is van benne (35 ml) és ennél praktikusabb, jobb kiszereléssel még nem találkoztam. Mindennap ezt használom, több mint fél évig kitartott mindennapi használat mellett. Már egyszer újravettem, biztosan újra fogom még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

viviennebubble

2019. április 5.

Nem sok véleményt írtak róla, de amik vannak pozitívak. Véleményem szerint nem rossz alapozó, sőt a tubusa és adagolója nagyon praktikus, hiszen légmentesen zár (azonban talán pont ezért néha kiköpi a folyadékot). Egyszerű ecsettel, beauty blenderrel és kézzel is felvinni. Közepes fedésű, ahogyan az a leírásaban is olvasható. Felvitel után azonban furcsa krétaporos hatású lesz, az előttem szólóval ellentétben beleül a pórusokba és ha van egy kisebb piros pattanásod azt is kiemeli, így a bőrhibákat nem fedi el annyira. A leírásban az van, hogy illatanyag nincs benne, ennek ellenére van egy kis nem kellemes “szaga”. Álahidratálás nélkül alkalmazható, így az érzékenyebb bőrűeknek is jó valásztás lehet, ha nem akarsz egy tökéltesen fedő alapozót. A hétköznapokra talán megfelelő lehet, bár szerintem nem természetes arcbőrt kölcsönöz. Felvitel után mintha világosodna a bőrön. Ezt el fogom használni, de nem venném újra. A legjobb alapozó, ami kis mennyiséget alkalmazva is tökéletesen fed, maszkhatás és bőrhibák kiemelése nélkül az az Estee Lauder - Double Wear alapozója.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Trixi

Korcsoport: >54
2019. január 29.

Ez egy meglepően jó alapozó. Bár rengeteg szilikon van benne, ezért én személy szerint mindennap nem merem használni, de olyan alkalmakkor, amikor fontos az alapozó tartóssága, bizonyít. Nincs illatanyag benne, nem irritálja sem az arcbőröm, sem az érzékeny szemem. Kombinált bőrömön aláhidratálás nélkül és púderes fixálás nélkül használom. Nem csak ígéret, tényleg tartós, nem kopik (csak orrfújásnál, de annál bármelyik), nem keni össze a kabát gallérját. Nem foltosodik, feltölti a pórusokat, vizuális szépítő hatással bír (blur). Közepes fedésűnek mondanám, rajtam mindent fed, ugyanakkor nagyon természetes a bőrön, nem fullasztó, nem ül bele a ráncokba, alkalmazkodik a mimikai mozgásokhoz, mintha nyúlna. Bársonyos fedést ad, kezdetben picit púderesen matt rajtam, de aztán mintha beépülne a bőrbe, olyan, mintha a saját bőröm lenne. Számomra a vizes beauty blenderes felvitel vált be leginkább, így a legtermészetesebb látvány, de akár kézzel vagy ecsettel is felvihető. Pozitívum a kiszerelése is, tubusos, pumpás aplikátorral, abszolút higiénikus és táskabarát. A színfelhozatal kis hazánkban nem túl változatos. Nekem világos, finoman melegbe hajló neutrális bőröm van, télen 2N1 az EL-nál. Vacilláltam nagyon, végül a Sand árnyalat mellett döntöttem, tudva,hogy sárgább lesz, mint kellene, de nem volt jobb alternatíva. A legtöbb szín sárga vagy túl világos/túl sötét. Nem volt rossz döntés, mert eldolgozva nem képez elválasztó csíkot sem a fülemnél, ahol a legvilágosabb a bőröm, sem a nyakam vonalánál (a nyakamat nem alapozom). Sokkal kevésbé sárgás, mint a színcímkéje alapján vártam. Ugyanakkor pár óra múlva enyhén sötétedik, ahogy kissé zsírosodik a bőrömön, ezért nyárra lesz tökéletes, télre a color blenderrel cseppentek hozzá, de csak mert maximalista vagyok, egyébként világosítás nélkül is vállalható az arcomon. (Férjemnek például a sötétebb verzió - color blender nélkül - jobban tetszik, mert egészséges színű, nem sápadt. Mennyire másként lát egy férfi egy sminket, mint mi, nők! Ha color blendert használok, bronzosítóval "melegítem" a színemet.) Sportoláshoz is ajánlják, én ezt nem teszteltem, de egy hosszú munkanapot vagy utazást simán bír javítgatás nélkül. Nagyon-nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 29.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.