IsaDora

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ylexe, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   Douglas

Kiválóan szétválasztja a pillákat, tartós, egyszerűen eltávolítható.

bingus86

2018. március 15.

Új kedvencem a márkától. Most olyan korszakomat élem, hogy nem vágyom túlzottan hangsúlyos tekintetre, inkább szépen szétválasztott, hosszú, elegáns, mégis látványos pillákra áhítozom. Ezzel pontosan ezt tudom elérni. Mellette brutál tartós, mégis pillanatok alatt eltávolítható. Extra érzékeny szememnek sem kellemetlen, nem pirosodik be tőle, nem csíp. Az árán pontosítanék: 6200 Ft.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

90210

2016. augusztus 24.

Érzékeny szemre való szempillaspirált kerestem, ezt ajánlotta az eladóhölgy. Nem csalódtam benne, Kétszer is újra vettem már, jelenleg nem ezt használom, de vissza fogok térni hozzá. Gyönyörű, természetes hatása van, nem potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

phg26

2016. április 26.

Ez egy jo szempillaspiral, szepen dusit. Kicsi kiszerelesben volt meg, igy hamar elhasznaltam. Ami kifejezetten jo volt, hogy estere is meg a helyen volt, nem a szemem alatt kenodott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

ylexe

2015. május 5.

Szerintem inkább dúsító, mint hosszító spirál, tényleg jól szétválaszthatóak vele a pillák. Nagyon szerettem a keféjét, bár szúrós, ezért óvatosan kell bánni vele. Nagyon hamar beszáradt sajnos, és így drágának találtam. Valóban könnyű lemosni. Lehet, hogy újraveszem valamikor, de nem mostanában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.