IsaDora

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2018. február 3.

Lelőhely:   Douglas

A kefe és a szempillaspirál összetételének tökéletes kombinációja az azonnali dúsító hatás érdekében. A Big Bold Mascara spirál krémes, sűrű textúrájú, ami tökéletesen befedi a pillákat és dúsítja azokat.

Az összetevők alapját képezik a növényi viaszok, melyek ápolják és védeik a szempillákat. Található benne természetes poliszacharid, amely dúsító hatásáról ismert.

A kefe különleges kialakításának köszönhetően kettő az egyben funkciót lát el, mivel hosszú és rövid szálú oldala is van. A rövidebb oldal a gyors és intenzív alkalmazást, a hosszabb a pillák szétválasztását teszi lehetővé.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

blanka09

2016. május 11.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált. Gyönyörű szempillákat csinál. Könnyű a keféjét használni. Szerintem érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

hegedusrika

2016. május 9.

Legjobb szempillaspirál! Sok dmben/rossmannban kapható szempillaspirált kipróbáltam, azonban egyik sem vált be igazán, akkor elhatároztam, hogy inkább kicsit többet fizetek érte de jó legyen és azóta sem bánom. 3 éve csak ezt használom, nálam 8-10 hónapig kitart, mindennapos használat mellett. A keféje közepesen nagy, pillanatok alatt hozzá lehet szokni és nagyon könnyű vele dolgozni. Összességében nagyon jó ár/értékű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

andiriri

2014. január 19.

A legszuperebb szempillaspirál, amit valaha használtam! Dús, hosszú pillák, nem csomósodik, nem ragad, nem kenődik, könnyű vele dolgozni. Már évek óta újraveszem. Tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

laguna

2013. október 15.

nem rossz, szép nagy pillákat csinál, de nagyon hullik és néha úgy érzem, hogy túl nagy a keféje, nehéz vele minden pillát elérni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Lovely21

2012. március 17.

A kedvenc szempillaspirálom, hatalmas pillákat csinál az én kis semmi szempillámból, mindezt csomómentesen. Nagyon tartós sosem potyog le, nem ragad, nem merev, érzetre olyan mintha ki sem lennék spirárálozva és mégis műszempilla nagyságú pillákat varázsol. :) Megéri rá beruházni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

radioaktiva

2012. január 30.

Ajándékba kaptam nemrég. Sosem volt még IsaDora szempillaspirálom, így nagyon kíváncsi voltam rá. Nem ez életem legjobb spirálja, de nagyjából hozza az elvárásaimat: nem csípi a szemem, szép fekete a színe, bár nagy a keféje könnyű vele dolgozni, nem csinál póklábpillát, nem pereg, a nap végéig a helyén marad. Elég vacak szempilláim vannak, ez sem tett csodát velük, de egy nagyon korrekt darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 30.

Hidratálók: Butylene Glycol