IsaDora

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   Douglas

Sokoldalú natúr színű szemhéjbáziskrém

• tartóssá teszi a sminket - a festék nem gyűlik össze a finom ráncokban
  • kiemeli a szemhéjfesték színárnyalatait
  • önmagában is használható, mivel elfedi a hajszálereket és a szemhéj pirosas színét, a ráncokat pedig optikailag halványítja
  • bőrápoló összetevőket is tartalmaz
  • könnyű, bársonyos textúra

Kiszerelés: 7 ml

IsaDora Eye Primer+nyx eyeshadow base
Ár: 3.500 Ft a 2 db , Eladó: bakonyieszti86
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Újpest, Àrpád híd környéke , fizetés: Személyes átvétel, fox, Posta
Rinngo

2018. január 28.

Imádom! Bár az egyetlen primer amit kipróbáltam, de nekem ez 2 évvel ezelőtt megváltotta a világot. Felkenem, rá szemhéjpúder, szemceruzával megrajzolom a tus vonalát, utána tussal is kihúzom a szemem, és bizony, nem kenődik! Való igaz hogy nem tartja meg a színek erősségét, de nem kenődik, és nálam ez hatalmas csoda, ugyanis érzékeny a szemem, és még egy fuvallattól is könnyezem. Nagyon szeretem, számomra az ára is teljesen megéri. Nem mellesleg állatkísérlet mentes termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

msvelvet

2017. július 12.

Douglasban ajánlották az Artdeco helyett, amit éppen nem lehetett kapni. Semmi extrát nem nyújt, nem tart ki egész nap, 4-5 óra múlva ugyanúgy 'leizzadom', mint az olcsóbb személypúder alapokat. Nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

varvara

2017. február 6.

Elajándékoztam, mert a hidratálókrémem (a kék Paula's Choice SPF 30-as) jobban szuperál primerként, mint ez. Nem rossz amúgy, csak hát van jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

bflora

2017. január 23.

Egyáltalán nem vagyok elájulva tőle. Kb. 3-4 óráig tart, utána már elkezd csíkozódni, leperegni a szemhéjpúder, szóval egy egész napos szemsminkkel már nem bír el. A szemhéjpúder színére, satírozhatóságára szerintem se pozitív, se negatív hatással nincs. Ha elfogy, keresek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

szakalydori

2016. szeptember 29.

Ez az első eye primer amit kipróbáltam. Az alapozóhoz képest nagy váltás, mert a sminkem reggeltől estig ott marad ahová tettem. Annyi, hogy a színeket nem tartja meg. Egy 4-5 óra után meg kell erősítenem a sminkem. Még szeretnék másik primereket is kipróbálni, hátha találok jobbat. De kihagyhatatlan lépése a szemsminknek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

90210

2016. augusztus 23.

Ajándékba kaptam, mikor az artdeco szemhéjalapozóját vettem. Attól egyáltalán nem vagyok elragadtatva, ezt sokkal jobban szeretem.:) Nincsenek benne csillámok, selymes állagú, azt nem mondom, hogy egy napig tökéletesen tartja a szemsminket, de egy bulizós éjszakában teljesen jól teljesít.
Meg kell várni míg megszárad, az legalább 3-5 perc, aztán mehet rá a smink. Élénkebb nem lesz tőle a szemhéjárnyaló, de nekem nincs is rá szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Pinkie28

2016. augusztus 9.

Az előttem szólóval teljesen egyetértek. Én is a pozitív vélemények miatt vettem meg. Eddig a MAC 48 órás szemhéjbázisát használtam, de egy olcsóbb alternatíva után kerestem. Hát egy lapon sem lehet emlegetni őket. Csúszik rajta a festék, gyorsan kopik és témyleg fakóbbak a színek. Maradok a MAC-nél!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Mesi

2016. június 30.

Úgy látszik, én vagyok az egyetlen, akinek nem jött be. A pozitív vélemények hatására vettem meg, de nem szerettem, Milanit vettem helyette, amit jó szívvel ajánlok.
Nem élénkíti a szemhéjpúderek színét és nem is tapad bele rendesen. Jó minőségű szemhéjpúderek fakónak és halványnak tűnnek rajta. Ergo nem lehet rajta satírozni, mert csak lesöprögetem a felszínéről a festéket. Én ilyet még nem láttam! 2 hónapig küszködtem vele, hátha...
Összes pozitívuma a higiénikus csomagolása és hogy nem csíkozódik a szemhéjon, hanem "csak" fakul.
Továbbajándékoztam, talán máson az alábbi jó vélemények szerint fog működni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Továbbajándékoztam, talán máson az alábbi jó vélemények szerint fog működni.

mudpach

Korcsoport: < 18
2016. június 15.

Tökéletesen teszi a dolgát, bár egy kis idő után hajlamos beszáradni, csomósodni. Kár érte, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 15.

verka01

2016. május 23.

Sose használtam még ilyen drága szemhéjalapozót, de egyelőre azt kell mondjam, totál megérte. Még a legkevésbé pigmentált szemhéjpúderem is vállalhatóan látszik vele a szemhéjamon, és a helyén is tartja csíkozódás nélkül, egész nap. Ezt eddig olcsóbb szemhéjalapozóval nem sikerült elérnem (zsírosodó szemhéjam van, eddig minden mással csíkozódtam pár óra után). Elég csak egy pici pöttyöt használni belőle szemhéjanként, korrektor ecsettel szépen el lehet oszlatni. Így remélem, sokáig kitart. Ha elfogy, szerintem újra veszem, hiába drága, legalább működik.

Frissítés: Egészen biztos, hogy újraveszem, ha elfogy. Hétvégén esküvőn voltunk, délután 2-től hajnal 3-ig a helyén tartotta a szemhéjpúdert, minimális csíkozódással. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Kocsányos tölgyfa kérgének kivonata. Csersavtartalma miatt nagyon erős összehúzószer, és hámképző sav. Kozmetikai készítményekben is főként emiatt használják.