IsaDora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   Douglas

Forradalmian új highlighter a tökéletes szeöldökívért. Egyetlen mozdulattal gyönyörűen ívelt szemöldök az eredmény. Ujjbeggyel elsatírozható.

1 univerzális természetes rózsaszínes árnyalatban, mely minden bőrtónushoz illik.

marliz

2017. február 17.

Nagyon vékonyan felkenve, jól eldolgozva nekem - a közepes tónusú bőrömhöz - pont jó a szemöldökcsontra, nem túl világos. Még a belső szemzugba szoktam tenni, ha kifestem a szemhéjam. Tetszik, hogy matt. Nem olcsó, de sokáig elég, és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

Lara5

2013. augusztus 22.

Puha, jól satírozható, viszont tény, hogy kiemeli a szőrszálakat (én szemöldök alá használom) próbltam vízvonalra is, de ott meg összekente az alsó szempilláimat, úgyhogy nekem ott nem jött be. Illetve az nem igaz, hogy minden bőrtónushoz jól áll, csak a világoshoz. Az ára miatt mínusz egy pont, mert szerintem nem ér ennyit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Harmony29

2013. május 19.

Egyszerűen imádom!!! Nem is értem,hogy élhettem eddig nélküle :) Na jó tudom, vannak egyéb termékek amelyek ugyanezt tudják, de ezt annyira könnyű használni és annyira jó minőségű plusz ha a mennyiséget nézem akkor nem is drága :) Kiválóan lehet használni a szemöldök csontra, a belső szemzugba, vízvonalra, a száj ívének kiemelésére de én az arcom egyéb területein is használom néha highlighterként. A sminkelésem állandó kelléke lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 19.

edeseper

2013. május 7.

Kiegészíteném Wishes leírását: CSAK világos bőrtónushoz használható :))) Az én szolis bőrömön nagyon bénán mutat, mintha neogranormonnal összekentem volna magam, túl fehér. Kihozza a szemöldököm környékén lévő bőrhibákat (mert nekem ott is van, ahh...) meg a rejtőzködő kis szőrszálakat :)
Ha kéri valaki, szívesen elajándékozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Ha kéri valaki, szívesen elajándékozom.

wishes

2013. május 2.

Nekem bevált szemöldök alá is, de vízvonalon is szuperragaszkodó. Néha a szám ívének a kiemelésére is használom.
Mivel kellően puha, ezért ujjal könnyű elsatírozni, és még a nagyon világos bőrtónushoz is szépen passzol. Én nagyon szeretem és szinte mindig használom is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

justmybrightlife

2013. április 21.

Megpróbáltam a szemöldököm al használni,de nekem ott nem vált be. Viszont highliterként remek. Belső szemzugba,alsó vízvonalra. Elég puha,könnyen felvihető,jól pigmentált,de kicsit vastag. Szerintem ennyi pénzért lehet kapni jobb fehér szemceruzákat,aik ugyanezt tudják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0