IsaDora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. január 8.

Lelőhely:   Douglas

Renike77

2019. január 12.

Én az Isadora nagy rajongója vagyok. Szerintem csodálatos színek (nekem a rózsaszín-bézs-türkiz van meg ebből a trióból) és a legcsodálatosabb csillámos szemhéjpúder, ami nem 10.000-Ft-nál kezdődik.
Szigorúan csak szemhéj-alapozás után, és/vagy nedves applikátorral kell felvinni, akkor nagyon tartós és látványos.
Elképesztően exkluzív, mintha profi sminkes sminkelt volna. A rengeteg csillámnak köszönhetően az apróbb sminkelési hibák sem látszanak :-) épp ez benne a legjobb.
Szemkápráztató. Aki valóban csillogni akar, nagyon boldog lesz. Szerintem szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

vfejes

2015. február 12.

Valóban potyog, porol. A színe viszont gyönyörű, és hát sajnos ez üt. Nagyon szép, de nem szabad sokat tenni, mert annyira fényes, hogy kiemeli a legkisebb ráncokat is. Ennek ellenére is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

rosa.love

2013. szeptember 10.

Egyetértek az előttem szólóval!

Update: nem fogy. mazsatolódik, pereg, nem építhető. füstös helyett inkább csak piszkos hatású smink érhető el vele. a hibáit még jobban kihozza, hogy annyi csillám van benne, hogy világít. mondhatni nem is a csillámok vannak a festékben, hanem inkább csak némi festék van a csillámokban. mínusz 2 csillag az ötből. csalóka, vigyázzatok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Egyetértek az előttem szólóval!

Csucsundra

2013. szeptember 9.

A Precious Pearls árnyalatot birtoklom, erről tudom elmondani, hogy mekkora csalódás. Megint a színek miatt csábultam, de mivel a minőség nincs vele, ez is csak hever az elfekvős neszesszerben. Porzik, pereg és ezt egyszerűen ki nem állom, semmilyen csodaárnyalatnak nem bocsájtom meg. Túl csillámos, ami elsőre nem tűnt fel, mert én csak a selyemfényt kedvelem, simán gyöngyházasnak láttam az üzletben. Viszont ezek a csillámok a szemem alatt landolnak és kínnal szedhetők csak le. Aki ezt a jelenséget ugyanúgy utálja, mint én, az meg ne vegye.:) A színe viszont továbbra is csodaszép, kifinomult.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Lara5

2013. július 28.

Mostanában egyre többször csalódom az IsaDora termékekben.
Porzik, alig lehet felvinni ráadásul a pigmentáltságuk nulla. Eldolgozni sem lehet normálisan, ilyen minőséget kb a tinikoromban megvett ócska pár forintos sminkek produkáltak. Mást vártam ettől a kategóriától, ha tehetném visszacserélném, mert teljes pénzkidobásnak érzem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 28.

Mostanában egyre többször csalódom az IsaDora termékekben.

Svetlana

2013. április 13.

Szép színek, tartós, de nehezen felvihető, porzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 13.

Szép színek, tartós, de nehezen felvihető, porzik.

Guerlain Fangirl

2012. október 31.

Elég jó a pigmentáltságuk, viszont az oszlathatóság hagy némi kívánnivalót maga után. De nem is ezért vontam le egy csillagot, hanem azért, mert a mennyiségileg szándékosan sokkal többnek mutatja magát, mint amennyi, az efféle átveréseket pedig nem tolerálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.