IsaDora

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. március 5.

Lelőhely:   Douglas

Bronzosítót, pirosítót és highlightert tartalmazó paletta.

2 változatban kapható: 01 Warm Peach, 02 Cool Pink

Ár: 4500 , Eladó: ngsrr
Állapot: kipróbált, Helyszín: Eger, fizetés: postázom

Ivett25

2016. november 1.

Sajnos nem éri meg az árát számomra. A highlighter semmit nem csinál az arcommal, akárhány réteggel próbálkozok, fakó marad. A pirosító jó belőle nekem egyedül, de azért pedig nagyon borsos árú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Shea

2016. szeptember 14.

Szuper, imádom! A highlightert szemfestékként használom, a pirositó is szuper, tartós, csodás eredmény, természetes. Egyedül a bronzosítóval nem tudok mit kezdeni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

viviennoo

2016. augusztus 27.

kb 3 hete vásároltam, azt kell mondjam, hogy egy csoda! :D mikor megláttam az árát, picit sokalltam, de teljesen megérte, nagyon sokáig elég lesz, és nagyon "széppé varázsol" :) csak ajánlani tudom mindenkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

dinkofanni

2016. június 6.

Nagyon tetszik a kiszerelése, illetve a színek is nagyon szépen illenek egymáshoz. Nem túl pigmentált, de építhetőek a színek. A highlighternek nagyon gyenge színe van, sokat kell belőle felvinni. A bronztosító benne csillogós, így én azt kontúrozásra nem használom, hanem csak bronzosatásra.
Összességében meg vagyok elégedve a termékkel, de ha elfogy nem vagyok biztos benne, hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

nemeth.anita

2016. február 27.

Amikor megismertem az IsaDora termékeit, rögtön több terméket is vásároltam, annyira megörültem. Az IsaDora állatkísérlet-mentes, megfizethető és professzionális minőségű termékvonal, széles választékkal, szóval szerintem Magyarországon hiánypótló termék. Nekem is a 01 Warm Peach paletta van meg, nagyon szeretem. Akartam egy arcárnyékolót én is, mert most nagy divat, és ezzel a termékkel nem fogtam mellé. Gyönyörű a végeredmény, az arcom sokkal üdébb, és alapozóval használva tartós is. Igazából egy szintén IsaDora rúzshoz vettem, együtt használva nagyon üdévé teszi a megjelenésem, mindig sok dicséretet kapok, ha együtt használom őket. Nem vagyok profi árnyékolásban, ezért csak az általam legismertebb technikát alkalmazom, szóval kezdőknek ez a paletta ideális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

Farfalina

2015. február 15.

Mikor megláttam a reklámanyagát a Douglas előtt azonnal beleszerettem gondoltam nekem kell egy ilyen!
Már régóta akartam árnyékolni az arcomat és úgy gondoltam ez tökéletes lesz!
Szerintem a célnak megfelel nekem a 01 warm peach van meg belőle!
A bronzosító tökéletes árnyékolásra, a highlighter túl csillogó ezért én csak a szemem elejére rakok egy kis csillogást meg a szemöldököm alá az ívben hogy megemelje és a száj közepének felső kontúrját emelem még ki vele! Szerintem a többi részre amit a foton mutatnak nem alkalmas a gyöngyházas színe miatt!
A pirosító nem olyan erőteljes világosabb bőrön használható!
Összességben nem venném újra mert a bronzosító már elfogyott de a pirosítóból meg a highlighterből még van ami nekem sok évig még elég lesz a kis felhasználás miatt!
Ezért inkább egy bronzosítót veszek ami erre hasonlít és továbbra is használom vele együtt a többi szint! De elsőre örülök hogy megvettem mert kezdő sminkelő vagyok és remek gyakorlásra meg hasznos volt mindenképpen ki lehet vele emelni az előnyös vonásokat!
Én megvettem hozzá az ecsetet is ami 4990 Ft. volt mindenképp megérte nagyon jó ecset még a púderemet is ezzel használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 15.

Már régóta akartam árnyékolni az arcomat és úgy gondoltam ez tökéletes lesz!
Szerintem a célnak megfelel nekem a 01 warm peach van meg belőle!
A pirosító nem olyan erőteljes világosabb bőrön használható!

daria

2014. szeptember 13.

Én épp ma kaptam egy ilyen szépséget a barátomtól, holnap kipróbálom és beszámolok! :) Amit egyelőre meg tudok állapítani, az az h nem illatosított, és nagyon szép fénye és színe van amikor felviszem a kézfejemre, azaz nem olyan sötét, mint amilyennek tűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emolliensek: Isopropyl Lanolate, Cyclohexasiloxane, Cetyl Acetate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Acetylated Lanolin Alcohol, Isopropyl Lanolate, Cetyl Acetate, Cyclohexasiloxane, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Diisostearyl Malate, Acetylated Lanolin Alcohol, Dimethicone
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Acetylated Lanolin Alcohol, Isopropyl Lanolate, Acetylated Lanolin Alcohol
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Undecylenoyl Glycine, Capryloyl Glycine, Diisostearyl Malate, Undecylenoyl Glycine, Capryloyl Glycine
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, CI 12085, Red 7 Lake / CI 15850
Tartósítószerek: Chlorphenesin, Chlorphenesin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.