Best of Beauty 2019

IsaDora

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beautyanna, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   Douglas

• Egyedülálló kefe különleges, tripla festékeloszlató rendszerrel a fekete szempillákért
  • Krémes textúra
  • Rugalmas, rétegezhető formula
  • Intenzív fekete pigmentekkel
  • Gyönyörűen ívelt szempillák
  • Hosszan tartó hatás
  • Nem csomósodik, nem kenődik el
  • Illatanyagmentes

Szotymoty

2018. június 2.

Sziasztok! Nekem nem vált be sajnos, lehet hogy bennem van a hiba, de nagyon nagyon sok van a tubusban es bárhogy próbálom lehuzni a végeredmény az h a szempillaimon egy kiló festék van. Lassan szárad tehát esélytelen h korrigáld. Más kefével szoktam atmenni rajta többször hogy azzal legalább leszedjem. Eddig ilyen jellegű problémám nem volt spirallal. Sajnálom, hogy kiadtam érte ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

beautyanna

2016. október 19.

Kifejezetten jó véleménnyel vagyok erről a spirálról, bár az ára borsosabb. Igazi műszempilla hatást csinált, sűrűbbnek és feketébbnek látszanak a szuperhosszú szempillák. Bátran tudom ajánlani mindenkinek, a rövid pillájú sorstársaknak is!!!!! Az íves kefével kell kezdeni, felvinni a festéket, az egyenessel pedig szépen szét lehet választani a szempillákat. Nem szárad lassan, de azért egy pár másodpercig nem érdemes pislogni, nem kenődik el, viszont 2x-i nekifutásra jön le egy kétfázisú lemosóval nekem. Imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 19.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!