IsaDora

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Miaaa29, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 4.

Kiszerelés:   4,5 g

• Illatanyag-mentes. Klinikailag tesztelt

Trixi

Korcsoport: >54
2019. június 3.

A Poppy Peach árnyalatot vásároltam meg. Elég halvány a színe kezdetben, lehet rétegezni az egészen erős árnyalatig. Áttetsző marad a bőrön, és kellemes gyöngyházfényű. Sajnos nem tartós, 2-3 óra múlva szinte semmi nem látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 3.

Miaaa29

2017. június 28.

Fuuu, ez egy remek kis termék!
Amikor megvettem nem voltam biztos a színben, elvittem a sminkes barátnőmnek, hogy mondja el a véleményét, hogy áll nekem.
Vissza sem akarta adni, annyira megtetszett neki :D
Szóval ez egy szuper pirosító, megéri beruházni rá.
Nekem a Pink Glow árnyalat van meg.

Update:
Sötétebbet vettem azóta, mert ez túl halovány az én bőrtípusomhoz, de az imádatom töretlen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Fuuu, ez egy remek kis termék!
Vissza sem akarta adni, annyira megtetszett neki :D
Szóval ez egy szuper pirosító, megéri beruházni rá.
Nekem a Pink Glow árnyalat van meg.

Update:

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.