IsaDora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2012. július 20.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Klinikailag tesztelt allergiamentes sminklemosó, vízálló sminkhez is.

grund

2013. augusztus 14.

Fura hogy ennyire eltérő a véleményünk, nekem nagyon bejött. Az első sminklemosóm ami könnyedén elbánik a vízálló szempillaspirállal, dörzsölés nélkül. Nekem a szememet sem irritálta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Debbie

2012. november 19.

Ajándékba kaptam egy szemspirálhoz. Csak 3 alkalommal használtam anno, de senkinek sem ajánlom, mert iszonyatosan marja a szemet. Persze az összetétele sem túl barátságos. A vízálló szempilla spirált pedig le se szedte. A barátnőm is kipróbálta de neki is nagyon csípte a szemét, szóval végül kidobtuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 19.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.