Best of Beauty 2019

IsaDora

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   Douglas

Ugyanazzal a szempillaspirállal készülhet a hétköznapi smink és az extra dús, esti programokhoz passzoló szempillafestés is. A kupak tekerésével a kívánt hatástól függően állítható a kefe mérete. A hosszabb kefeméret precízen elválasztott, dúsabb, hosszabb szempillákat, a rövidebb pedig extra dús, intenzív hatást eredményez.

• Hosszú, normál és rövid szempillák esetében is használható
  • Tartós, csomósodás-mentes felvitel
  • Krémes, rétegezhető textúra

4 színben kapható

NovakneViki

2018. december 26.

A bourjois hasonló technikán alapuló spirálját már próbáltam, szépnek szép volt, de ezzel összevetve egy nagy semmi.
A decemberi 30%-os akció keretein belül lecsaptam erre a spirálra. Általában fehér szempilla primert használok spirálozás előtt, de ez olyan kellemesen krémes, hogy abszolút nem igényli a szemem. Normál kitekert állapotban is nagyon szép pillákat varázsol, összetekert állapotban pedig csak rátesz egy lapáttal. És ami számomra érdekes, hogy összetekert állapotban nem lehet visszazárni a tubusba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

panelli

2018. március 22.

Kedves feleim,Bambi szemlesütve elsündöröghet a pilláival emellett a csodacucc mellett! A szabályozható kefe igazi innováció,és még dolgozni is könnyű vele. Intenzív,mély szín,nem pereg,nem maszatol,nem irritálja a kontaktlencsém-fantasztikus. Leveri az összes jelenleg a piacon lévő spirált. Nem lehet tizest adni?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 22.

kissdori95

2017. december 18.

Szemeztem vele pár napig, miután piacra dobták, aztán fogtam magam, besétáltam a drogériába és megvettem. Első (pár) körben csalódott voltam, nem tudtam magamnak szép pillákat festeni vele, aztán pár napja ismét elővettem és gyönyörűen ki tudtam vele emelni a szempilláimat. A hosszító kefe bőven elég lenne a mindennapokra, de tettem egy próbát és a dúsítóval is átmentem a pilláimon: még sosem láttam őket ennyire kiemeltnek. Véletlenül a sötétbarna színt hoztam haza, viszont eléggé sötét és pigmentált a festék, szinte fel sem tűnik, hogy nem fekete. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

bingus86

2017. augusztus 31.

IsaDora-ék nem tudnak hibázni,ha szempillaspirálról van szó! Ez az új sem kivétel: remekül hosszabbít, majd a ducibbra állított fejjel szuperül dúsít. Van,hogy csak hosszúra állítva használom,mert az is bőven elég,látványos eredményt produkál. Nagyon sok réteg felvihető,ha épp azt szeretnénk. A pillák nem nehezednek el,rugalmasak maradnak,de ez igaz az eddigi összes spirálra,amit próbáltam tőlük. Nem pereg, de könnyen lemosható. Az érzékeny szemeimet nem bántja. Össze sem lehet hasonlítani a többivel, sem drogáriással, sem a drágább "prémium" márkákkal. A kanyarban sincsenek...(a műszempillát már nem is említem,aminek a fele egy hét alatt kihullott)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!