IsaDora

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 26.

Lelőhely:   Douglas

"A harmatosan csillogó bőr titka az új IsaDora Strobing Fluid Highlighter! Ez az áttetsző, folyékony highlighter üdévé és élettel telivé varázsolja a bőrt, és a lágy fókusz hatásnak köszönhetően optikailag eltünteti a finom ráncokat és bőrhibákat. Hűvösebb, világosabb bőrtónus esetén a 80 Cool Glow árnyalatot, melegebb, sötétebb bőrszín esetén pedig a 81 Warm Glow változatot ajánljuk. Önmagában is használható az arc kiemelendő részein, de akár összekeverhető a szokásos alapozóval is."

csill87

2017. május 6.

Igaz csak a tesztert próbáltam, de sajnos már ennyi alapján is tudtam véleményt alkotni. Mind a két színt kipróbáltam a kézfejemen. A sötétebb szín először szépnek tűnt, szép fénye volt, de nem csillámos, aztán ahogy eldolgoztam a kézfejemen egyszerűen eltűnt. Nem látszott belőle semmi. Még ilyennel nem is találkoztam. Aztán a világosabbat próbáltam ki, ami viszont annyira világos és fehér volt, hogy nem is tudtam eldolgozni, csak világított a kezemen, pedig nem vagyok csokibarna, csak normál bőrszínem van. Tudom, hogy el vagyok kényeztetve, mert a The Balm highlitherét használom, ami tökéletes, de ez ahhoz képest egy vicc, árban pedig már rá is ver...

Sajnálom, nem szoktam egy próba után véleményt írni, de nekem ez a minőség ennyi pénzért megdöbbentő volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.