IsaDora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. február 12.

Kiszerelés:   0,28 g
Lelőhely:   Douglas

Vízálló antibakteriális korrektor 1,8% szalicilsavval. Szemkörnyéken nem használható, és higiéniai okokból nem visszacsavarható.

3 árnyalatban kapható

csipoo

2015. augusztus 26.

Kísérletezős kedvemben vettem, de kellemesen csalódtam benne.
Ennél jobb korrektorral még sosem találkoztam!
Tökéletesen fed, nem kelt kellemetlen érzést a bőrön, nem irritál és végre egy korrektor, amely létezik világos (emberi bőrszínhez igazodó, nem az a gagyi sárgás maszkhatást keltő valami) színben!
Sajnos nagyon kevés, hamar elfogy és elég drága. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Kísérletezős kedvemben vettem, de kellemesen csalódtam benne.
Ennél jobb korrektorral még sosem találkoztam!
Sajnos nagyon kevés, hamar elfogy és elég drága. :(

ST

2013. január 5.

Számomra egy speciális funkciója van: kikopófélben lévő kozmetikai tetoválás eltüntetésére használom (már elég halvány ahhoz, hogy - szerintem - ne legyen érdemes egyéb brutális módszerekhez - pl. lézer - folyamodni). Ugyan drágább mint pl. a DM-ben kapható ceruzák, de ott nem is lehet hasonlót fellelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.