IsaDora

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   Douglas

Könnyen siklik a szemhéjon ez a fényes, áttetsző színű, kiemelő hatású szemhéjfesték ceruza. A szín könnyen összemosható. Enyhe fedést ad, de közepesig építhető.

8 árnyalatban kapható

kati747

2016. január 4.

Nagyon keveset sminkelek, sőt a szemfestékekkel kifejezetten bajban vagyok, de nekem ez a termék bejött. Könnyen használható, és diszkrét hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 4.

Cipriana

2014. július 23.

Annyira, de annyira gyönyörű és én annyira, de annyira szeretném szeretni, de sajnos nem igazán tudom. A kivitelezése és a színe szuper (Brown Sugar), de ahogy már leírták előttem, a tartóssága harmatgyenge, könnyen eltűnik és hajlamos csíkozódni. Ezek ellenére használgatom, mert szépen kiemeli a barna szemem, natúr sminkhez tökéletes (lenne).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.

Natalka

2014. április 23.

Bajban vagyok ezzel a termékkel, ill. nem is ezzel, hanem a pontozással.
Ha azt vesszük, h ez egy igencsak drága cucc, és ahhoz képest milyen gyengén teljesít, akkor halvány ketteske, de csak mert szép a színe, és akkora adag, h még az unokáim is ezzel fognak csillogni.
Viszont én Wishes-től vásároltam párszáz forintért, előre tudtam is, h mire (nem) képes, olvastam az előző véleményeket, szóval nem ért meglepetés. A szín csodálatos (Brown Sugar), a hatás nagyon meggyőző! (egy tartós barna szemhéjkrémre szoktam felvinni, a szemhéj közepére, és az alsó szempillasor alá is odaügyeskedem. A kolléganőm közölte a -botrányosan egyszerű- sminkem láttán, h ő is ilyen szemeket akar. Nekem ez bőven elég dicséret :)) Kiemeli, ragyogóbbá teszi a szemfestést, ezáltal a szemeket. Naja, mondjuk valóban a tartósságán vérzik el, mert az szörnyű, de mivel én már csak a mozgó szemhéjra használom, így nem nagyon van esélye a begyűrődésre. Máshogy nem is ajánlom, mert abban a pillanatban csíkozódik :(
Mindent összevetve elvagyok vele, megszerettem, a natúr szemfestésemet gyorsan és látványosan feldobja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Bajban vagyok ezzel a termékkel, ill. nem is ezzel, hanem a pontozással.

Odrienn

2014. március 28.

Hát, hát, hát... Nagyon szeretném szeretni,de nehéz eset. Ha jól emlékszem 3200 forintocskába fáj, és ehhez képest nem teljesít olyan eszméletlenül jól (de legalább az adag sokáig elég). Viszont szép a színe ( a 07-es pink diamonds van meg), praktikus a kiszerelése. Óvatosan kell bánni az "adagolással" :egyik pillanatban még túl kevés a csillám,másik pillanatban már túl sok(k), úgyhogy gyakorolni kell (nekem ez mondjuk elég fura,mert eddig más termékekkel nem volt ilyen bajom). A tartósságától nem vagyok elájulva. Hiába használok szemhéjalapot,önmagában 5-10 perc után már csíkoz :(. Szemhéjpúderre kenve már jobban bírja. Eddig közepesen "alkot", de már előre rettegek, hogy fog muzsikálni nyáron :(.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

wishes

2013. december 2.

Az ötlet szuper, a kivitelezés szuper, a színek szintén. De a termék használat közben besül.
Önmagban nem jó, mert 5 percen belül begyűrődik a ráncokba. Alapként használva ugyanezt csinálja. "Highlilighterként" sem annyira funkcionális, mert a por állagú termékeken alig fog. De még ha fogna is, csak picit csillogósabb lesz a végeredmény, szóval nem teszi annyival különlegessé a sminket, hogy érdemes legyen megvenni. Sima csillámló szemhéjpúderrel ugyanezt a hatást lehet elérni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.