Isana

Ár:   250 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

1 perces hajkúra száraz hajra argánolajjal és vörösáfonyával.

Szilikonmentes.

Nicu

2019. április 9.

Nekem nem volt gond az illata, kifejezetten kellemesnek éreztem. A derékig érő, vastag szálú hajamra rákentem az egészet és belemasszíroztam. Többet vártam, mint egy percet. Már vizesen is éreztem, hogy puhább, szárítás után nagyon szép fényes lett a hajam, könnyen kifésültem, és egyáltalán nem száraz. SOS megoldásnak néha szerintem belefér

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

nemethanna196

2019. február 5.

A leírtaknak megfelelően felvittem a hajamra és hagytam hatni egy percig. A vizes hajamat puhanak éreztem, majd miután kimostam belőle, a frizurám könnyen kezelhető volt, kócolódás nélkül tudtam fésülködni. Egyéb jótékony hatását nem tapasztaltam.
Amit még megjegyeznék, az az illata, nekem olyan furának tűnt, valamiért az uborkára emlékeztetett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

Erus15

2019. január 4.

Nagyon tetszik az illata, puha lett tőle a hajam, több alkalomra is elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Nagyon tetszik az illata, puha lett tőle a hajam, több alkalomra is elég.

zsofia16

2018. augusztus 26.

Nagyon puha lett tőle a hajam és egy kiszerelés két alkalomra is elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Nagyon puha lett tőle a hajam és egy kiszerelés két alkalomra is elég. :)

diosbejgli

2018. március 4.

Imádom az illatát,és szép, selymes lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Imádom az illatát,és szép, selymes lett tőle a hajam.

wildrose

2018. február 18.

Közepesen jó illatú, de nagyon jó állagú hajpakolás, a hajon könnyen eloszlatható, szépen táplál is, bár én nem egy percet hagytam fenn. A hajat nem nehezít el, de összességében nem ájultam el tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

Kittic

2017. november 17.

Egész jól működött, nem zsírosodott tőle gyorsabban a hajam, a hajvégeim puhábbak lettek a használata után. Az illata nem maradt meg a hajamon. Egy nyaralás vagy egy nagyobb igénybevétel után jó szolgálatot tesz, de gyakori használatra szerintem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Katavi

2017. november 12.

Hajvégekre jó,csodát nem tett.Zsíros hajra nem ajánlom legalábbis a hajtövekhez közel semmiképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

gombirenn

2017. augusztus 23.

Nekem nagyon bevált , tökéletesen puha a hajam és nem kell sokat várni. A csomagolását kicsit nehéz vizes kézzel kibontani és az ára is elég borsos, de megérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Csipetke

2017. július 17.

Kezdem ott,hogy vizes kézzel hajmosás után kinyitni elég nehéz volt. Az illata és az állaga tetszik. Lemosás közben éreztem,hogy puhább a hajam,de mikor már megszáradt semmi különöset nem éreztem.Maradt a szokásos sampon balzsam kombó érzés. Ez a kiszerelés az én hajamra kettőre elég Persze az árát megéri de így elsőre nem sok hasznát látom,illetve érzem. Még a másik felének adok egy esélyt hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Hexyldecanol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0