Isana

Ár:   160 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pufika222, Módosítva: 2020. február 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolás

Megújult változat!

Szilikonmentes 1 perces hajkúra száraz hajra argánolajjal és vörösáfonyával.

evi1016

2020. május 27.

Nekem bevált. Sokat használom, mikor épp a hajamnak szüksége van rá. De több időt kell szerintem rajtahagyni, mint 1 perc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Jelizz

2020. március 26.

Nem draga jo illatu kis hajkura. Velemenyem szerint az 1 perc nagyon keves , puha lessz tole a hajam de ennyi kb, olyam mint egy hajbalzsam .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 26.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 13.

Nagyon szeretem ezt a hajpakolást. Isteni az illata és csodát tesz a hajjal. Lehetne nagyobb kiszerelésben.
Bevizeztem a hajam a zuhany alatt utána kijöttem és felkentem, 10percig fent hagytam és utána mostam le. Puha lett tőle a hajam és fényes. Száraz és normál hajra jó inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 13.

Meszti

2020. február 23.

Ez egy nagyon jó kis pakolás.
Nem hittem benne, csak lekaptam a polcról. Két alkalomra elég.
Puha, selymes, könnyen kezelhető lesz az egyébként gubancos, száraz hajam.
Nyaralásra stb pedig tök praktikus a kiszerelés.
Sűrű, krémes állaga van, az illata édes.
A csücskét vágtam le, nem folyik ki belőle a pakolás, eláll szépen a többi termék tetején a fürdőben.
Biztosan veszek még.
Remélem másnak is be fog jönni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Ez egy nagyon jó kis pakolás.
Nem hittem benne, csak lekaptam a polcról. Két alkalomra elég.
Puha, selymes, könnyen kezelhető lesz az egyébként gubancos, száraz hajam.
Nyaralásra stb pedig tök praktikus a kiszerelés.
Sűrű, krémes állaga van, az illata édes.
Biztosan veszek még.
Remélem másnak is be fog jönni!

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol