Isana

Ár:   200 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pufika222, Módosítva: 2021. január 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolás

Megújult változat!

Szilikonmentes 1 perces hajkúra száraz hajra argánolajjal és vörösáfonyával.

Mercury91

2021. február 21.

Maga a termék nem rossz, de aki kitalálta ezt a csomagolást, azt lapáttal verném agyon.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Palma215

2021. február 4.

Nem rossz. Nem egy nagy hajde, de kifejezetten jó. De borzasztó nehéz kibontani, és ebből a rossz csomagolásból nagyon nehéz kisajtolni a cuccot. Amúgy az illata finom, a hatása pedig tök jó, puha és hidratált lett utána a hajam. Cgm rutinban használtam, balzsam helyett, és tényleg egész jó. Csak lenne praktikusabb a csomagolás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 4.

Busbuska

2021. január 10.

Én nagyon szeretem, az illata is kellemes és sokáig érezhető a hajamon!
Selymes puha és könnyed lesz tőle a hajam!
Olyan 10-15 percig hagyom fent!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 10.

Én nagyon szeretem, az illata is kellemes és sokáig érezhető a hajamon!
Selymes puha és könnyed lesz tőle a hajam!
Olyan 10-15 percig hagyom fent!

Nicolett022

2020. december 21.

Imádom! Eddig ez az egyik legjobb drogériás hajápoló amit próbáltam. Egy tasak pont elég egy alkalomra. Balzsamként használva 3-5 percig hagyom a hajamon lemosás előtt és mindig nagyon puha, könnyen fésülhető lesz tőle a hajam és nem zsírosodik hamarabb, mint más hasonló terméknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 21.

lZsuzsi

2020. november 11.

Ennyi penzert ez egy tok jo hajmaszk. 15percre feldobom a hajamra, es szerintem egeszseges, taplaltabb hajat eredmenyez. Plusz nagyonnagy orom szamomra hogy szilikonmentes. Puhitja a hajat, nem zsirositja, nem neheziti el. Ujravevos lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 11.

bernadett0227

2020. október 8.

Imádom! Pont jó a mennyiség is, utána fényes puha lesz a hajam. Az ára is nagyon jó. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

d.anett89

2020. augusztus 21.

Nagyon bejött. Rendbe rakja a hajam..igaz én nem 1percig hagyom rajta, hanem jóval több ideig. Nem drága .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

evi1016

2020. május 27.

Nekem bevált. Sokat használom, mikor épp a hajamnak szüksége van rá. De több időt kell szerintem rajtahagyni, mint 1 perc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Jelizz

2020. március 26.

Nem draga jo illatu kis hajkura. Velemenyem szerint az 1 perc nagyon keves , puha lessz tole a hajam de ennyi kb, olyam mint egy hajbalzsam .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 26.

Esztii78

2020. március 13.

Nagyon szeretem ezt a hajpakolást. Isteni az illata és csodát tesz a hajjal. Lehetne nagyobb kiszerelésben.
Bevizeztem a hajam a zuhany alatt utána kijöttem és felkentem, 10percig fent hagytam és utána mostam le. Puha lett tőle a hajam és fényes. Száraz és normál hajra jó inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 13.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Niacinamide