Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: ladymerci85, Módosítva: 2020. március 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Ez a két perces hajpakolás védi a hajat a káros külső hatásoktól, mint az UV sugárzás és hosszan tartó ragyogó színhatást kölcsönöz a hajnak. Értékes panthenol, nedvességmegkötő glicerin és B3 vitamin hatóanyagkombinációját, valamint UV-szűrő komplexet tartalmazó összetételének köszönhetően ápolja a hajat, segíti annak megújulását és ellenállóképességét, és gátolja a fakulását - a hajvégekig fényes hajért.

wildrose

2020. március 24.

Kellemes, édeskés illatú, könnyen kezelhető állagú hajpakolás, jól felszívódik, szépen táplál, és nem nehezíti el a hajat. Samponjával és balzsamjával együtt használva nálam bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 24.

Momo87

2019. december 13.

Sosem gondoltam volna , hogy egy akciósan párszáz forintnyi balzsamról ódákat fogok zengeni! De szerintem kb a matrix fekete hajpakija után volt ennyire puha a hajam párezer forintnyi különbséggel! A hajam festett igénybevett! Én minden hajmosás után balzsamként használom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

anitaweber1991

2019. október 23.

Nekem nem művelt nagy csodát a hajammal, egy kicsi árnyalást adott neki! De a hajam nem lett tőle se nem selymes, se nem puha! Egyik este csakúgy poénból kipróbáltam kézkrémként, és arra jól be is vált! :-D Szóval nálam kézkrém/testápolóként fog elfogyni, de nem veszem újra! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

KrdsDina66628

2019. május 1.

Nekem a samponnal és balzsammal volt meg. A hajam utána valóban puhább lett és egy kis fényt is adott neki , de az illata nem maradt meg sokáig a hajamban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol