Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. november 7.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Aktív szenes fátyolmaszk fekete tea kivonattal és fekete nyárfa kivonattal mely tisztítja a pórusokat és védi a bőrt a kiszáradástól. Vegán termék.

Briginam

2019. december 2.

Iszonyat vastag a textil. Mint egy konyharuha kb olyan vastag.
Horror feltenni, nem marad a helyen, tul nagy, nem illeszkedik az archoz.
Az allamnal csopog, sikerult mindenhova fekete levet csopogtetnem.. a homlokomra szinte nem is jut anyag..
Penzkidobas!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 2.

Iszonyat vastag a textil. Mint egy konyharuha kb olyan vastag.
Horror feltenni, nem marad a helyen, tul nagy, nem illeszkedik az archoz.
Penzkidobas!

kriszti0705

2019. október 20.

Ennél több tanulópénzt sose kelljen kidobni az ablakon... alig akart fent maradni az arcomon, szerintem túl sok anyag nem is volt rajta, ami mégis az a kezemen és a nyakamon landolt. Nem fogom újra vásárolni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

GyimA87

2019. október 9.

Mindig boltban jut eszembe, hogy mit szeretnék venni, esetleg kiprobálni, ha nem tartanám cikinek, hogy gyökeret verjek egy termék előtt és keresgéljek a Krémmánia oldalán, akkor nem veszem meg, nagy csalódás. Nem veszem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

hdora84

2019. augusztus 13.

Bárcsak elolvastam volna az előttem hozzászólókat! Minden rossz igaz, amit írnak, plusz nekem csípte az arcom és kipirosodott! Rettenetes!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

csyngo

2019. július 30.

Kíváncsi voltam ezért beszereztem. Csalódás volt. Az anyaga valóban nagyon vastag, nem tapad az archoz. Nem tűnik úgy mintha sok szérum lenne a maszkban, evvel ellentétben valahogy mégis csöpög az áll résznél. Biztosan nem veszem meg mégegyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

Nyrenata

2019. június 9.

Hastbálhatatlan vastag az anyag. Nem tudtam rendesen feltenni az arcokra. Nem passzolt az államra és az orromra teljesen elállt!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

sgabii95

2019. június 6.

Nagyon vastag anyagból van, több helyen is eláll az arcomról. A fekete lé is csöpög belőle. Jobbat vártam. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Erika80

2019. május 21.

Látom a legtöbbünk nem szerzett túl sok jó tapasztalatot ezt a maszkot illetően. Valóban vastag anyaggal rendelkezik és csöpög belőle a lé. Én is sikeresen lecsöpögtettem a földre is és a pólómra is a fekete levet. Az én arcom ugyan nem csípte, de valóban nehézkesen tudtam elrendezni az arcomon. A kisebb füleket a nagyobbak alá tapasztottam az arcformámnak megfelelően és úgy ottmaradt, de az állrésznél még így sem fedte teljesen a bőröm, maradtak leváló részek. Egy alkalmazás után nem fedeztem fel nagy mélytisztító hatást, de határozottabban simább volt a bőröm. Viszont nem dobom ki még ezt az anyagot. Ha már ilyen vastag anyagú, hát kihasználom. Finoman kimosom és saját kezűleg készített pakolással fogom átitatni. Majd fekve használom, úgy jobb lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

geucsa

2019. május 19.

Használhatatlan. Vastag az anyag, nem tapad fel, csöpög a szenes lé,.. És még feszül is a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

Blondi

2019. március 12.

Borzasztó, folyik belőle a fekete lé... Pihentető pakolásnak tettem fel, egy jó könyv mellett szerettem volna élvezni a hatásait. A vége az lett, hogy moshattam ki gyorsan az ágyneműm és a felsőmet, nehogy benne maradjon ez a fekete "cucc". Cucc, mert elég távol áll egy hidratálótól, konkrétan víz állagú. Soha nem veszem újra, és nagyon megbántam. Aki véletlen megveszi csak és kizárólag kádban vagy tusolóban használja!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract