Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 19.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Aktív szenes fátyolmaszk fekete tea kivonattal és fekete nyárfa kivonattal mely tisztítja a pórusokat és védi a bőrt a kiszáradástól. Vegán termék.

Nyrenata

2019. június 9.

Hastbálhatatlan vastag az anyag. Nem tudtam rendesen feltenni az arcokra. Nem passzolt az államra és az orromra teljesen elállt!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

sgabii95

2019. június 6.

Nagyon vastag anyagból van, több helyen is eláll az arcomról. A fekete lé is csöpög belőle. Jobbat vártam. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

Erika80

2019. május 21.

Látom a legtöbbünk nem szerzett túl sok jó tapasztalatot ezt a maszkot illetően. Valóban vastag anyaggal rendelkezik és csöpög belőle a lé. Én is sikeresen lecsöpögtettem a földre is és a pólómra is a fekete levet. Az én arcom ugyan nem csípte, de valóban nehézkesen tudtam elrendezni az arcomon. A kisebb füleket a nagyobbak alá tapasztottam az arcformámnak megfelelően és úgy ottmaradt, de az állrésznél még így sem fedte teljesen a bőröm, maradtak leváló részek. Egy alkalmazás után nem fedeztem fel nagy mélytisztító hatást, de határozottabban simább volt a bőröm. Viszont nem dobom ki még ezt az anyagot. Ha már ilyen vastag anyagú, hát kihasználom. Finoman kimosom és saját kezűleg készített pakolással fogom átitatni. Majd fekve használom, úgy jobb lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

geucsa

2019. május 19.

Használhatatlan. Vastag az anyag, nem tapad fel, csöpög a szenes lé,.. És még feszül is a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

Blondi

2019. március 12.

Borzasztó, folyik belőle a fekete lé... Pihentető pakolásnak tettem fel, egy jó könyv mellett szerettem volna élvezni a hatásait. A vége az lett, hogy moshattam ki gyorsan az ágyneműm és a felsőmet, nehogy benne maradjon ez a fekete "cucc". Cucc, mert elég távol áll egy hidratálótól, konkrétan víz állagú. Soha nem veszem újra, és nagyon megbántam. Aki véletlen megveszi csak és kizárólag kádban vagy tusolóban használja!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. február 21.

Baromi nagy és vastag maga a maszk, így lehetetlen normálisan felhelyezni. Folyamatosan csöpög a fekete színű trutyi a maszkból mindenhova. Nekem az arcom egy részét picit meg is fogta feketére. Soha többet!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 21.

boglarkaa

2019. február 8.

Sajnos ezt a 300 forintot sem éri meg : ( Nagyon vastag az anyaga, a rá/belehelyezet hidratáló folyik mindenhova felhelyezés után.
Egy másik ISANA maszkot is kipróbáltam, szintén hasonlóak a tapasztalatok, aki teheti kerülje őket, mert pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

hadri

2019. január 21.

Ez valami borzasztó! Használtam már korábban a Balea aktív szenes fátyolmaszkját, de ég és föld a kettő közt a különbség. Ezt sehogy se lehet normálisan feltenni, nem tudom kinek a fejére méretezték. Valami fekete trutyi folyik belőle állandón, ami össze-vissza csöpög az ember nyakára, pólójára, a szőnyegre... A hatása pedig nulla. Ha normális aktív szenes fátyolmaszkot szeretnétek, akkor a Baleásat vegyétek inkább, ne ezt a sz@rt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Rozmaring

2019. január 20.

Nem akarom az előttem levőket nagyon ismételni, bárcsak elolvastam volna a véleményeket mielőtt megvettem. Sok jó fátyolmaszkot használtam már, hát ez egy nagy semmi hozzájuk képest. Az INCI legalább nem katasztrófa, éreztem is némi hidratációt bár mintha picit égne most az arcom, csíp picit. Csöpögött belőle a lé, nekem csak azért maradt fenn az arcomon mert ráraktam a szemüvegemet és az lefogta :D
Brutálvastag az anyaga, ilyennel még nem is találkoztam, méghozzá az enyém hibásan volt felvágva így csak fél orrlyukon lélegeztem mert a másik felén nem volt felvágva a perforáció mentén. :D
Senkinek nem ajánlom, azert a 2 csillag, mert nem borzalmas az INCI és picir hidratált.
UPDATE:
1 csillagot se érdemelne, mert csomó pici pattanást okozott :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

UPDATE:
1 csillagot se érdemelne, mert csomó pici pattanást okozott :(

Vanda234

2019. január 16.

Jesszus, de rossz ez... nem illeszkedik, vastag,semmit se tesz nem hidratal de meg csak át sincs itatva szerummal se semmivel életem legrosszabb fatyolmaszkja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!