Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2019. november 11.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult formula

Nedvességet megkötő, tisztító arcmaszk. Fekete tea és fekete nyárfa kivonatot, aktív szenet, hialuronsavat, fekete ribizli és áfonyakivonatot tartalmazó formulájának köszönhetően pórusmélységig tisztítva a bőrt felszabadítja a pórusokat, intenzíven hidratálja és kipárnázza a bőrt. Finomítja a bőrképet. Frissíti a tónust.

Vegán

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Mercury91

2021. február 16.

Nem jó, nem jó, nem jó. Messze van a "fátolymaszktól", vastag, és textilszerű, mindenhova csöpög és még csak nincs is semmi, de semmi hatása. Közben pedig fel is idegeled magad, hogy mit vettél már megint "csak úgy, majd jó lesz..." alapon, pedig az arcmaszknak az IS a lényege, hogy közben pihentesd magad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

LUNACICA

2021. február 4.

Borzalom! Nem tapadt az arcomra,fátyollal köszönő viszonyban sincs,inkább,valami vastag szövet,még véletlenül sem illeszkedett az arcomra,ebből kifolyólag én nem is vártam,hogy történik majd valami a bőrömmel. :( Sokan írták,hogy száraz volt,na az enyémből csöpögött a trutyi mindenhova 10 percig volt a fejemen,közben olyan lett a fürdőszoba,mintha szenes vízzel körbelocsolták volna,negyed óráig pucoltam a nyomait... /: Egy fillért sem ér,senki se vegye meg még akkor sem ha 1 forintért adják ajándékba!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 4.

Provence

2020. szeptember 19.

Én leszek a kakkuktojás: nekem tetszett. Nem volt életem maszkja, de 1-nek simán elment, egyébként sem várok csodát az isanás és baleás maszkoktól. A méretével nem volt gondom, bár való igaz, hogy fizikálisan (is :D) nagy arccal áldott meg a sors. Este feltettem, reggel leszedtem (az "1x használatos" baleás, isanás maszkoknál mindig így szoktam csinálni, ezekkel alszom), puha lett a bőröm, nem irritált (nem úgy, mint a lehúzható kiadása, ami sírba tett). A szérum mennyiségét sem keveselltem (tény, hogy nem egy garnieres mennyiség volt rajta), bár többi értékelő véleményét olvasva, lehet, hogy az enyém volt a kivételesen átitatott..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

WorkingClassGirl

2020. augusztus 8.

Teljesen használhatatlan. Vastag anyaga van, alig van benne nedvesség, nem maradt fenn az arcomon, szerintem 2 perc után a kukában volt :D
Gyalázat. Pedig örültem, hogy illatmentes, semmi nagyon extra, de hidratáló formulájú fátyolmaszkot találtam olcsón.
Ráadásul, bár a benne lévő eszencia áttetszőnek látszott, mintha foszlott volna a maszk anyaga vagy nem tudom, de fekete maszatot hagyott itt-ott, de nem egyenletesen, le is kellett mosnom az arcom utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Sz_Réka

2020. július 21.

Fátyol??Hahahaha. Borzasztó. Mintha valami bélésanyagot sikerült volna felhasználni erre a csodára ami azon túl hogy borzasztó vastag még hatalmas is... Minden Isana próbálkozás arra jó, hogy bizonyítsa a DM sokkal igényesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 21.

Tviki993

2020. július 19.

Katasztrófa!!!
Ilyen rossz fátyol maszkom még nem volt!

Óriási, a fél fejemet betakarja...
Alig illeszkedik valahol az arcra.
Alig van benne “nedvesség” hatóanyag....
kb 2 perc után leszedtem és a kukába dobtam!
Soha többet!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Katasztrófa!!!
Ilyen rossz fátyol maszkom még nem volt!

Óriási, a fél fejemet betakarja...
Alig illeszkedik valahol az arcra.
Alig van benne “nedvesség” hatóanyag....
kb 2 perc után leszedtem és a kukába dobtam!
Soha többet!!!

javi

2020. július 10.

Szinte nulla nedvesség volt benne, ezért nem is maradt az arcomon. A maszk óriási, és a vastag anyaga miatt behajtani se lehet. A finom anyagú fátyolmaszkokhoz képest ez elég kényelmetlen. A hatóidőt se tudtam így kivárni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

Zskly

2020. június 9.

Borzasztó! Hatalmas arcmaszk gyűjtó vagyok, de ilyen rosszal soha nem találkoztam.
1: nem illeszkedik az arcra, teljesen eláll
2: folyadék alig van benne
3: a folyadék rendkívül irritálta a bőröm,pedig semmire nem vagyok allergiás. Annyira kipirosította, hogy olyan volt mint mikor leég az arcbőr nyáron. Nem hagytam fent sokáig, maximum 5 percig. Nem tudom mi lett volna ha 15 percig hagyom fent....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 9.

1: nem illeszkedik az arcra, teljesen eláll
2: folyadék alig van benne

Beatricesss

2020. május 27.

Beállok a sorba.. borzalom! próbáltam feltenni, de nem ment. Eljöttem ebben a 15 percben megnézni más is tapasztalja-e, vagy csak az én arcomra nem passzol sehogy sem, ráadásul nagyon csöpög is. "Örömmel" olvastam, hogy nem az én készülékemben van a hiba, ment a kukába egyből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

foxgirl

2020. május 24.

Erősen túlméretezett maszk, a vastag anyag miatt nem is tudtam rendesen ráhajtogatni se a bő részeken az arcomra. Folyamatosan elvált a bőrömtől, le kellett lapogatnom. A vízszerű anyag, amivel át van itatva szerintem semmi hatást nem ért el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract