Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2019. november 11.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult formula

Nedvességet megkötő, tisztító arcmaszk. Fekete tea és fekete nyárfa kivonatot, aktív szenet, hialuronsavat, fekete ribizli és áfonyakivonatot tartalmazó formulájának köszönhetően pórusmélységig tisztítva a bőrt felszabadítja a pórusokat, intenzíven hidratálja és kipárnázza a bőrt. Finomítja a bőrképet. Frissíti a tónust.

Vegán

Vivus94

2019. november 19.

Szóval, kezdeném az egészet azzal, hogy a terméket kibontva furcsa volt, hogy vízszerű anyaggal van átitatva, nem a szokásos géles dologgal. A maszk maga elég vastag anyagú, de legalább nagyon nagy és furcsa alakú, nekem speciel nem sikerült ráhajtogatni az arcomra. A szaga is borzasztó. Szóval mindezek ellenére tartottam magam a kipróbálásához. Eleinte csípte az arcom pár helyen, de aztán ez elmúlt. A hatása kb egyenlő a semmivel, legalábbis én nem vettem észre változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

svdori

2019. november 11.

Legrosszabb arcmaszk, amit próbáltam. Alig volt trutyi a maszkon, semmit nem csinált az arcommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract