Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eventually, Módosítva: 2016. május 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Áfonya, eper és cseresznyevirág illatával kényezteti és ápolja a bőrt. Ápoló-komplexet tartalmazó összetételének köszönhetően védi a bőrt a kiszáradástól és segít ragyogóvá tenni azt. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

f.szaszus

2015. december 14.

Először a külseje aztán az illata fogott meg ,egyszerűen csodálatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Először a külseje aztán az illata fogott meg ,egyszerűen csodálatos.

Tigercat_haters

2015. május 3.

Egy-az egyben olyan illata van mint a balea street art bogyós gyümis tusiának^^ nagyon szeretem :3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 3.

Nicolett022

2015. március 22.

Szeretem, kellemes illata van, használat után is érződik, nem szárít, jól habzik, cuki a csomagolása is és persze limitált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 22.

fehérfoltos kiscica

2015. január 26.

Szintén azért vettem, mert limitált :D
Egyébként örülök neki, hogy megvettem, mert nagyon jó illata van, jól habzik, nem szárítja a bőröm. Ha tudnám sem venném újra, mindig mást veszek, de tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 26.

Szintén azért vettem, mert limitált :D

Happiness28

2014. július 26.

Az isana tusfürdők közül neke ennek tetszik a legjobban az illata , finom édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 26.

Az isana tusfürdők közül neke ennek tetszik a legjobban az illata , finom édes.

strawberry_juice

2014. július 15.

Nagyon jó az illata, és én zuhanyzás után is érzem magamon! :) Jól habzik, nem szárít. Betárazok belőle, ameddig még lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 15.

Linda0222

2014. május 28.

ajandekba kaptam de nekem nagyon edes es szarit is 😥 furdes utan nem is erzem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

ajandekba kaptam de nekem nagyon edes es szarit is 😥 furdes utan nem is erzem!

skorpió

2014. május 26.

Ennek annyira cuki a tubusa, hogy akkor is megvettem volna, ha vízkőoldó van benne! :)
Szeretem az illatát is, kellemes érzés tusolni ezzel a zselével, nem szárít, jól habzik, nincs vele bajom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

Blame

2014. május 17.

Bevallom engem a csomagolás fogott meg benne először. (Milyen meglepő. XD) Azután megszaglásztam és úgy döntöttem, hogy bizony velem fog jönni. ^^ Az illata finom, visszafogott, ami néha már annyira, hogy szinte alig érzem zuhanyzáskor is. Ettől függetlenül nincs baj vele, nem szárít, jól habzik és az ára is nagyon kedvező, a csomagolása pedig aranyos. ^^ Egy próbát megért, de nem hiszem, hogy újra venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

s_kitty

2014. május 12.

NAGYON NAGYON NAGYON JÓÓÓÓÓ
végre dobtak kicsit a csomagolásán is.
Isteni illat, és ami a legjobban meglepett hogy mennyire habzik. Imádom :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 12.

NAGYON NAGYON NAGYON JÓÓÓÓÓ
végre dobtak kicsit a csomagolásán is.
Isteni illat, és ami a legjobban meglepett hogy mennyire habzik. Imádom :))

Hidratálók: Propylene Glycol

Forrás: ITT