Isana

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Hidratáló testápoló krém mandarin és narancsvirág illattal. Értékes összetevőkkel a kényeztető ápolásért.

Hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Bőrbarát pH.

Csirip74

2018. július 27.

Nyári testápolónak tökéletes, télre szerintem kevés lesz. Az illata is nyárias. Átlagos testápoló, átlagos hatással, viszont nagyon jó ára van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 27.

Bububaba

2018. július 20.

Most 500 ft volt a rossmannban,gondoltam ennyi pénzért kipróbálom. Sűrű az állaga,mégis könnyű eloszlatni,így kevés kell belőle. Hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. Selymes és puha lett a bőröm. Az illata nagyon tetszik:édes narancs egy kis savanyú mandarinnal ami igazán feldobja. Ár-érték arányban nagyszerű,nagyon sokáig elég lesz ez a hatalmas kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 20.

linkee

2018. június 18.

Nagyon jó testápoló, gyönyörű összetevőkkel. A száraz bőrömet napokra selymessé varázsolja, felkenés után hamar beszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos érzetet. Az illata személy szerint nem lett a kedvencem,sőt egy kicsit kellemetlennek is érzem, de ezért nem vonok le pontot, mert a dolgát tökéletesen ellátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Zsazsika89

2018. május 25.

Kicsit késett az avonos rendelésem és kellett valami testápoló.Erre esett a választásom mert előtte szaglásztam a tusfürdőjét és gondoltam ennek sem lehet más illata és nem is tévedtem,valami mennyei nem tudom engem mire emlékeztet de se nem mandarinra se nem narancsra.Gyorsan beszívódik,csak annyi baj van vele hogy picit ragad a bőröm tőle ,de annyira azért nem zavar hogy ne használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Lory

2018. május 21.

Amúgy is testápolót akartam venni,mikor megláttam ezt a sárga tégelyt és hogy limitált-na jó,akkor próbáljuk ki gyorsan :) így került hozzám.
Normál krémes állagú,nem híg lotionos de könnyű eloszlatni,könnyen be is szívódik,úgy érzem talán a meleg nyári napokban sem lesz sok.Normál,átlag hidratáló hatása van.Az illata finom narancsos-mandarinos,felkenés közben elég intenzív és még a beszívódás után is megmarad egy kicsit.
Amire kitalálták arra tökéletes,teszi a dolgát.Ha nem is csodaszer de négy csillagot megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak