Isana

Ár:   349 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. január 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

Csillogó fürdési élmény kényeztető virágos illattal, marula olajjal.

Rita0126

2020. február 9.

Kinyitás után elég erőteljes az illata, szerencsére enyhül a vízben és fürdés után a bőrön is kellemes enyhe de tartós illatot hagy. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

szeliger

2020. január 20.

A tasakban a kristályok finom tiarés illatúak, a kristályszemcsék kénsárga színűek, szárazon csillámló a felületük. A kádba szórva őket a vizet zöldessárgára színezik, az illat intenzitása jelentősen csökken, a tiarés jegy teljesen eltűnik. Ahogy engedtem a kádba a vizet, kis habot kaptam, de ez a hab nem tartós. Az oldódás után a csillámokból semmit nem láttam, hiába meresztettem a szememet. Maga az élmény fakóbb, mint amit a tasakon ígért, szerencsére legalább a bőröm nem húzódott utána.
Jobb, mint a gyöngyös társa, de ahhoz hasonlóan ez is igencsak túlárazott, nálunk majdnem kétszer annyiba kerül, mint a német Rossmann oldalán. Eszemben sincs újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 20.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil