Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

Folyékony szappan sárkánygyümölcs (pitaja) és frissítő zöldcitrom illatával.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

orsipanka

2019. február 6.

Vettem egy olcsó folyékony szappant, hogy a vendégek ne a drágát pancsolják szét. Ez arra a célra pont megfelel, tetszik az illata is, én elégedett vagyok vele, de azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

riaraven

2018. január 18.

Megtetszett a csomagolás, az ár és az ígért illat, ezért vettem egyet. Bár ne tettem volna! Nem habzott rendesen és az illata olyan... nem is tudom... semmilyen volt. Csalódás volt. Alig vártam, hogy elfogyjon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sodium Lactate